320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ou fakk. lõpetasin oma stoke city mängus hooaja 16/17. Palju erinevaid takistusi ja asju oli ees. lõpp tulemus siis selline, et liiga cup tuli võit. fa cupis suutsin ka võidu võtta. siis tuli hooaja eelviimane mäng arsenaliga. city juhtis liigas mind 2 punktiga. city viigistas kodus west ham'iga ja mina sain võõrsil arsenalilt põske. võidust oleks piisanud(parem väravatevahe), et meistriks tulla. egas midagi. vähemalt lisaboonusena tuli esimene meistrite liiga võit. seekord oli finaali vastaseks chelsea. nad läksin 2-0 juhtima, kuid siis mu mehed kogusid end, ja kindlasti aitas ka dos santose punane kaart chelsea poole pealt.



    Uuel hooajal olen teinud kohe ühe suure täienduse, ning tõin uue põhi ründaja, Mbaye Niang'i. Ehk otsin ka uue vasaku poolkaitsja. Nüüd soovin küll kõik asjad korraga kinni panna, sest squad on üpris deep, peaasi, et vigastused ei tuleks kimbutama.

    Kommentaar


      Avasin ka uuesti FM'i ning alustasin mängu Southamptoniga. (ennem tõmbasin selle suve transfer patchi).

      http://img571.imageshack.us/img571/664/yolox.png

      Hooaeg algas üsna halvasti ja olin suhteliselt madalal, aga hooaja edenedes suutsin võitma hakata ning talveks olin juba kenast top 3-es. Talvel siis ainukene ost Tim Krul keda kavatsen kasutada ka Premieris. Vahepeal suutis Krul hoida umbes 7 mängu clean sheeti.

      img853.imageshack.us/img853/74/liiga.png

      Liiga lõpp läks ka ikka täiesti katastroofiliseks, õnneks suutsin teisele kohale püsima jääda.
      Fa cupis jõudsin poolfinaali, aga kaotasin Wolverhamptonile ning teises karikas jäi laeks 3.voor, kuna tuli vastu Chelsea. Suure üllatusena võitis League Cup'i Bristol City, kes lõpetas Npoweri suhteliselt madalal. Premmi jaoks olen ostnud Jack Rodwelli, Steven Caulkeri ning üritan ka Vladimir Weissi saada, kuna temaga on Stoke mängust väga head kogemused.

      Edit: Ei oska siia pilte lisada kuigi hästi.
      Lisatud failid

      Kommentaar


        Nii s***a hooaja algust pole mul vist veel kunagi olnud, ei tule meelde vähemalt. Esimene mäng vs manku 1-6, teine vs Newcastle 0-4. Liigakarikas võitsin Oldhami, kes kaks astet madalamal. Kolmas mäng WBA'ga 2-2 ning vs Liverpool 0-8. Nii alandavat kaotust ei mäletagi enam, kuna viimati oli.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          12.2.2 update töötavat linki on kellegil sheerida?
          Netis ringi tuulates satub igasugu kõntsa otsa.

          Kommentaar


            Algselt postitas z3ro Vaata postitust
            12.2.2 update töötavat linki on kellegil sheerida?
            Netis ringi tuulates satub igasugu kõntsa otsa.
            Kui piraati otsid, siis jäätki otsima, sest see pole crackitud.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              äkki on siis olemas transfer update, mis töötaks 12.0.4?
              Last edited by z3ro; 19.09.12, 16:06. Põhjus: vale versiooni olin kirjutanud

              Kommentaar


                proovi seda http://www.fm-base.co.uk/forum/downl...o=file&id=6932

                Kommentaar


                  see ei tööta 12.0.4 versiooniga.
                  Olin ekslikult versiooni valesti märkinud

                  Kommentaar


                    hmm, mul töötab 12.0.2 versiooniga. Õigesse kausta tõstetud vajalikud linnukesed jne tehtud?
                    Last edited by zelee; 19.09.12, 17:49. Põhjus: kirjaviga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      hmm, mul töötab 12.0.2 versiooniga. Õigesse kausta tõestutud vajalikud linnukesed jne tehtud?
                      täpselt nii, aga ei tööta.

                      Leidsin sellise variandi:

                      MediaFire is a simple to use free service that lets you put all your photos, documents, music, and video in a single place so you can access them anywhere and share them everywhere.


                      Tundub töötavat kõikide versioonidega.

                      Kommentaar


                        Millisesse kausta ma need failid pean tõstma siis?

                        Kommentaar


                          Minu dokud > SI > Fm > Editor Data (Ei anna pead et see FM kaust vahel on aga peaksid ülesse leidma) kui editor data kausta pole siis pead ise tegema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Minu dokud > SI > Fm > Editor Data (Ei anna pead et see FM kaust vahel on aga peaksid ülesse leidma) kui editor data kausta pole siis pead ise tegema.
                            C:\Users\***\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\editor data

                            Kusjuures suuremad uuendused on korras, ent mingi nipu pärast on Anelka ja Alex Chelsea-s.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              hmm, mul töötab 12.0.2 versiooniga. Õigesse kausta tõstetud vajalikud linnukesed jne tehtud?

                              Kas peale kausta tõstmist peab veel kuhugi mingid linnukesed tegema?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kristan Vaata postitust
                                Kas peale kausta tõstmist peab veel kuhugi mingid linnukesed tegema?


                                Change ette linnuke ja ok. Kui kohe midagi ei ilmu siis oota veidi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X