320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fine'i teda, kogu aeg. Et palka ei peaks maksma. Sel juhul saad ka teada kas tal on sõpru. Kui on siis you're gona have bad time

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Fine'i teda, kogu aeg. Et palka ei peaks maksma. Sel juhul saad ka teada kas tal on sõpru. Kui on siis you're gona have bad time

      Niimoodi lampi saab fainida?

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Niimoodi lampi saab fainida?
        Mingis vanemas versioonis sai. 2013 pole ise mänginud.

        Kommentaar


          Miks duublisse ei saa mehi panna, kui panen siis lähevad põhimeeskonda?

          Kommentaar


            Hakkasin ka mängima siis, tiimiks võtsin Motherwelli. Mängin hetkel Counter Attack taktikaga.( http://www.fm-base.co.uk/forum/footb...attacking.html) Tõin omale tasuta Sander Posti, Enar Jäägeri ja Akos Busacky kelle muidugi Rangersisse laenasin kogemata. Ojamaa sai vigastada 3 kuuks. Hetkel olen liigas 2 kohal. Champions League 3 roundis kukkusin kohe Panathinakose vastu välja, kuigi lootust oli. Esimene mäng lõppes 2-0 kaotusega ja teine 3-3 viigiga kus löödi imeväravaid iga nurgaalt. Euroopa liiga otsustavas Play-offis ka just kõige paremini ei läinud, esimene mäng lõppes 1-1 viigiga kus Post lõi 91 minutil palli peaga ristnurka, teine mäng lõppes 3-2 kaotusega kus Post samuti skooris koos Higdoniga. Nüüd on järgmine mäng Inverness CT-ga.

            Kommentaar


              Algselt postitas rommi118 Vaata postitust
              Miks duublisse ei saa mehi panna, kui panen siis lähevad põhimeeskonda?
              Editori pead silmas? Ma andsin alla selle samuse putuka pärast... Loodetavasti järgmine hooaeg tuleb lõpuks üks normaalne editor, et saaks Eesti liigad normaalselt üles ehitada!

              Kommentaar


                keegi targem teab öelda, kas siis kui juba juhendan mingit rahvuskoondist ning klubi pakub mulle lepingut ja selle vastu võtan siis jäävad nii riik kui klubi või ainult klubi ?
                iHala Madrid !

                Kommentaar


                  Algselt postitas sten21 Vaata postitust
                  keegi targem teab öelda, kas siis kui juba juhendan mingit rahvuskoondist ning klubi pakub mulle lepingut ja selle vastu võtan siis jäävad nii riik kui klubi või ainult klubi ?
                  Minu teada peaksid mõlemad ikka alles jääma.

                  Kommentaar


                    mõlemad peaks olema, vähemalt vanemates versioonides :P
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      jäävad mõlemad, 100%.

                      Kommentaar


                        Nii siis esimesel hooajal võitsin Motherwelliga liiga karika ja liiga. Teisel hooajal läks kõik sassi ning olin sunnitud taktikat vahetama. Ehk siis teine hooaeg lõpetasin ma kolmandana ja kõikides karikates kaotasin veerand finaalis. Vahepeal saatsin klubist minema Sander Posti ja Henrik Ojamaa. Enar Jääger on klubis põhimees ja üldsegi mitte kehv. Vahepeal olen sisse toonud ka DJ Campbelli, Nick Rossi, Maxime Silvestri, Maxime Partouche ja Jamie Walkeri + veel noori andekaid Brasiilia talente odava raha eest. Kolmanda hooajal võitsin kõik mis võita andis ( va Euroopa Liiga). Klubi vahetas ka omaniku. Uus omanik muidugi tore vana müüb Adam Cumminsi maha 900k eest kuigi ta eest oleks vabalt saanud 2 milli ja otsustasin siis raha säästmiseks Darren Randolphi maha ärida kes oligi viimasel ajal väga kehv. Praegune põhi väravavaht on kõigest 17 aastane Prantsusmaa kodanik nimega Manuel Vignaroli, kellel on potensiaali tulla tipp väravavahiks. Nüüd siis neljandal hooajal olen 3 kohal, aga hooaeg on alles noor kuna 5 mängu alles mänginud. Ahjaa vahepeal juhtus ikka palju naljakaid asju näiteks Milan kukkus Balotelli ja muude staaridega Serie B-sse.

                        Kommentaar


                          Mäng läheb ilusti tööle, aga selles "Football Manager"-is panen "Start game" ja siis peale natukest aega laadimist lööb mängu kinni ja tuleb mingi error...Samas "Football Manager classic" töötab ilusti...
                          oskab keegi aidata?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                            Mäng läheb ilusti tööle, aga selles "Football Manager"-is panen "Start game" ja siis peale natukest aega laadimist lööb mängu kinni ja tuleb mingi error...Samas "Football Manager classic" töötab ilusti...
                            oskab keegi aidata?
                            Sitt crack
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              neid korralikke jube raske leida...:S

                              Kommentaar


                                Steam is the ultimate destination for playing, discussing, and creating games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X