320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    MyPa seiklused jätkuvad.

    Esimene eurohooaeg, kui ma juba ei maininud seda, lõppes Southamptoni vastu Euroopa liiga esimeses ringis. Järgnenud hooaja teine pool polnud sugugi hea ja lõpetasin 5. kohaga ja karikafinaali kaotusega, mis tähendas Euroopast eemale jäämist.

    Ehitasin suurte rahade eest tiitlivõiduks võimelise meeskonna kokku 2015. aastaks, aga ei saanud mängu käima. Alles hooaja lõpu spurt vedas 3. kohale ja Euroopasse tagasi.

    Sel hooajal läksin eelmsie aasta meeskonnaga edasi ning sain Euroopa liigas kuni 3. eelringini, kus Real Sociedad vastu loositi. Pärast seda otsustasin aga meeskonnas suurpuhastuse teha ning teenisin hooaja teisel poolel müükidega umbes miljoni ja palkadelt lihvisin 30k maha (70k pealt 40k peale... kuus). Euroopa liiga koht uueks aastaks oli juba tagatud, sest finaalivastane Honka võidab teist hooaega järjest liiga. Nende ülemvõim on päris tugev seni olnud ja läheb veel aega, kui seda tõsiselt murda suudan. Sel hooajal olen liigas teisel kohal ning minu üllatuseks suutsid üles toodud noortetiimi kasvandikud (puhtad oma kasvandikud 4-5 tüüpi ja 2 mängijat mujalt) meeskonda kiiresti sisse sulanduda ja mängin isegi paremini kui varem.

    Uuel hooajal peab noortetiimi veelgi rohkem ära kasutama, sest paar oma noort on üldse laenul, kes oleks ka plaanidesse mahtunud.
    Tore ülevaade, aga küsin vahele kas online oled ka proovind , kuidas toimib ?
    yo

    Kommentaar


      Online pole proovinud ega tõsiselt uurinudki. Praegu pole erilist soovi ka.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas rommi118 Vaata postitust
        Kust sa Eesti liiga said?
        Algselt postitas blue88 Vaata postitust
        Olen teinud ML-ELB ja ML-IVliigani, aga mõlemad suht poolikud, kuna jällegi mõned putukad editoris mis võtavad tuju ära... Meeskonnad on kõik õigetes liigades, aga ainult JK Tuleviku meeskonnas on koosseis õige, teistel pole muutnud. Võin jagada kui on huvi.
        Algselt postitas blue88 Vaata postitust

        Aga kas keegi seda proovida ka jõudnud on? Nii palju kui tehtud on toimib ilusti, erroreid ei pillu?

        Kommentaar


          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          Aga kas keegi seda proovida ka jõudnud on? Nii palju kui tehtud on toimib ilusti, erroreid ei pillu?
          Tegin väikse holiday aastani 2033 ning ühtegi errorit vms polnud. Ainus huvitav asi oli, et Premium Liigas oli ainult 2-3 satsi, kes seal mängu alguses olid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Freeze Vaata postitust
            Tegin väikse holiday aastani 2033 ning ühtegi errorit vms polnud. Ainus huvitav asi oli, et Premium Liigas oli ainult 2-3 satsi, kes seal mängu alguses olid.
            Selge, tänks. Lükkan ka siis lähiajal FM-ile hääled sisse.

            Kommentaar


              Igaks juhuks küsin üle, et ehk kellegil on jaksu ja viitsimist teha logod nendele madalamate liiga meeskondadele ? Siis on mängides vaatepilt ka parem.

              Kommentaar


                Keegi proovind hooaja nii teha , et vaatab kõik mängud Fullina pealt ?Ma olen päris mitmed vaatand ja päris fun on, saab ikka põhjalikuma analüüsi teha.
                yo

                Kommentaar


                  Algselt postitas Freeze Vaata postitust
                  Igaks juhuks küsin üle, et ehk kellegil on jaksu ja viitsimist teha logod nendele madalamate liiga meeskondadele ? Siis on mängides vaatepilt ka parem.
                  Järgmine hooaeg kindlasti!

                  Kommentaar


                    Täna sai pohmelli kiuste mängitud taaskord.

                    2016. aasta lõpetasin senise parima positsiooniga liigas - 2. koht ning karikavõit.

                    2017. aastat alustanud noor oma poiste meeskond oli üsna ebastabiilne ning nii sai suvel täiendusi toodud erinevate suurte riikide akadeemiate rejectide näol ning tegin vahepeal võimsa seeria, mis mind liigas esimeseks tõstis, aga otsustaval hetkel jäi mõtteteravust jäi puudu ning nii läks esimene tiitel aia taha. Kaks mängu, kus suutsin eduseisust kaotada, tapsid asja ära (üks neist hilisema tiitlivõitja vastu). Lõpuks samamoodi 2. koht ja karikavõit.

                    Euroopa lõppes taaskord kvalifikatsiooniringidega... lükkasin sloveenide Rudari välja, aga türklaste Bursaspor osutus liiaks. Sain hästi vastu neile ja oleks pidanud kodus võitma, aga 1:1 viik tuli ning võõrsil kaotasin 1:2.

                    Uut hooaega alustan veidi ambitsioonikamalt ning eesmärgiks sättisin tiitel turvalise vahega ära võita. Esmapilgul tundub, et saan kokku meeskonna, kes suudab Euroopas tegusid teha, aga pean lootma, et jälle mõnes eelringis mingi totaalne hiid vastu ei tule.

                    Aga üldiselt mängijate leidmine pole sugugi lihtne: esiteks ei näita player search paremaid ja kogenuid vaba-agente, sest klubi üldised teadmised on madalad, ja teiseks kasutan ka hidden attributes, mistõttu saan aeg-ajalt "petta".
                    Last edited by Tanel; 04.08.13, 21:36.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Freeze Vaata postitust
                      Tegin väikse holiday aastani 2033 ning ühtegi errorit vms polnud. Ainus huvitav asi oli, et Premium Liigas oli ainult 2-3 satsi, kes seal mängu alguses olid.
                      Ise panin ka eesti liigaga mängu ühe korra ööseks holiday peale ja järgmine päev siis enne lõunat oli aastaks 2100+ midagi peale ning naerma ajas see, et Vändra oli mingi 30 kordne eesti meister selleks ajaks. Tegin seda millalgi jõulude ajal vms vist ja ei mäleta enam kellega vändra konkureeris, kas Kalju või Floraga. (Vändrat vist tava eesti patchis pole aga talvel midagi putitasin ise ka)

                      Mängust endast. Tee mis tahad aga pole enam sellist motti mängimiseks nagu kunagi oli.. Niisama nagu ei viitsi läbi teha neid hooaegasid kiirelt aga samas kui hakkan põhjalikult vastaseid analüüsima jne siis tekib liiga no-life tunne, et milleks seda vaja? Eriti veel kui seal nö random osakaal on võibolla liiga suur jne jne...

                      Toon ka välja 2 miinust

                      1) 3D match
                      Pean tunnistama et kui asjal oleks 3D matchi mootoriks nt viimane FIFA (13) siis oleks huvi mängu vastu kõvasti suurem. Miks? Sest asi näeks kõvasti loogilisem välja ja sellisel juhul oleks juba päris nauditav vaadata kuidas mehed sinu valitud taktikat realiseerivad. Praeguse mootori puhul eelistan isegi vanat 2D varianti või mis ta oli.

                      2) Uudised
                      Tean et võin lihtsalt unsubscribe panna erinevatele liigadele/võistlustele kuid siiski oleks minu arust palju mugavam kui oleks kuskil jooksev uudiste aken, ehk siis sellisel juhul vaatan neid siis kui tahan ning tore kui nö juhuslikult mingid toredad uudised silma jäävad. Kui need tulevad mailboxi siis on päris tropp neid läbi klikkida ja ise ka ei viitsi kuskile järgi nendele minna


                      Igatahes proovisin siis jälle mängida ka, alustasin 2013 märtsis ning klubiks võtsin Real Sociedadi kes oli väljalangemisohus. Õnnestus isegi 5. koht saada mis oli päris rahuldav.
                      Uuest hooajast mängitud 10 vooru, mõtlesin et olen kuningas edasi ja muudkui võidan aga reaalsus on mingi 14. koht vms ning vinguvad mängijad

                      Kommentaar


                        Nii. Olen nüüd eesti liigat mänginud natukene ja aasta on 2017 ja jõudsin Viljandi Tulevikuga euroopa liiga alagruppidesse.
                        Nimelt nüüd on tulnud väike probleem. Viimased alagrupi mängud on detsembris aga siis on meeskond juba puhkusel. Pidin viimased 2 mängu sim-ima ja sain 0-10 ja 0-15 sauna.

                        Kas tuleval aastal seda puhkust kuidagi edasi annab lükata ?

                        Kommentaar


                          Keegi teab, mis võib olla probleem,et kui panna holiday peale ja natuke edasi minna ja kui puhkus läbi ja vajutad kuhugi siis tuleb crash dump ette niiöeldes error. Mäng on muidu originaal plaati peal.

                          Kommentaar


                            Ma pean end väga heaks FM-i mängijaks, aga mis valemiga sa Tuleviku Euroopa liiga grupifaasi vedasid nii ruttu?

                            Ma olen MYPA-ga 2018. aasta lõpetanud ja siiani pole too asi õnnestunud, sest koguaeg saan 10-15x rikkama klubi vastu 3. või playoff ringis. Rootslased jms panen probleemideta kotti, aga viimanegi kord pidin lõpuks otsustavas ringis napilt Spartaki vastu alla vanduma (võõrsil võitsin, kodus kaotasin).

                            Järgmine aasta saan õnneks esmakordselt Meistrite liigat proovida, sest esimene tiitel sai kotti pandud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Ma pean end väga heaks FM-i mängijaks, aga mis valemiga sa Tuleviku Euroopa liiga grupifaasi vedasid nii ruttu?

                              Ma olen MYPA-ga 2018. aasta lõpetanud ja siiani pole too asi õnnestunud, sest koguaeg saan 10-15x rikkama klubi vastu 3. või playoff ringis. Rootslased jms panen probleemideta kotti, aga viimanegi kord pidin lõpuks otsustavas ringis napilt Spartaki vastu alla vanduma (võõrsil võitsin, kodus kaotasin).

                              Järgmine aasta saan õnneks esmakordselt Meistrite liigat proovida, sest esimene tiitel sai kotti pandud.
                              Aasta varem olin CLis ka


                              Igastahes:

                              Alustasin siis esiliigast mille võitisn suhteliselt kindlalt Rakvere ees. Vahe oli 10 punkti.
                              Kuna vanemate hooajade koosseisu vaadata ei oska siis lisan enda üleminekutest pildi:
                              sisse2012.JPG


                              2013 sain semi-pro klubiks ja jäin juba Meistriliigas teiseks. Muidugi siis oli ka mänge mida sai uuesti mängitud. Hooaja algus oli suht kehva aga lõpus kui nägin juba võimalust liiga isegi võita hakkasin salvestama ja vajadusel uuesti tegema.
                              2013prem.JPG
                              Meeskonda tõin ainult Free Agente ja amatöör mängijaid.
                              2013sisse.JPG

                              2014 tõin veel täiendusi ja liiga võit tuli ära. Euroopas esimeses ringis võitisn Santa Colomat 10-1 ja teises ringis kaotasin Slovakkia klubile Trnava 2-1.
                              See oli vist esimene aasta kus ma enam eesti liigas mänge uuesti ei mänginud ja võitsin liiga napilt Levadia ees. Sisse tõin sellised mängijad.
                              2014sisse.JPG
                              Seal ka tulevikku silmaspidades kaks 15 aastast noort kelle saatsin Bsse arenema.

                              2015 liiga võit 12 punktiga Kalju ees. Euroopas CL-is BATE kellele kaotasin 0-1.
                              Enam turul eriti aktiivne polnud. Suurematest nimedest vb Eino Puri. Lisaks temale 3 noortekoondislast.

                              2016 oli ka liiga minu. Levadia teine, 5punkti vahe. Euroopas sain CL-i alagruppi. Vahepeal alistasin Legia 4-1, Trnava 2-1 ja BATE 1-0. Alagruppi sain Sporting, Real Madrid ja Schalke. Sain ainult 1 punkti ja seda Sportingu vastu võõrsil.

                              2017 sain lõpuks prof. klubiks ja tõin esimesed välismaalased. Liiga tuli kindlalt mulle ning teine oli Rakvere Tarvas.
                              Euroopas tuli vastu CL-is Ekranas keda võitisn 7-0 siis sain F.C. Copenhagen-i kellele kaotasin 2-3. Euroopa liiga pfis sain Wolfsburgi. Jäin 4-4 viiki ja võõrsilväravad viisid minu edasi. Grupis olid jälle Sporting, Celtic ja Basel. Seal sain esimese ringi mängitud ja sain ainult Baselist 2-2 viigi. Teine ring algas 0-1 kaotusega Baselile ja edasi tulid juba puhkused.

                              Välismaalastest on 2 aserbaid˛aani koondislast, mõlemad MC, DM-id , 1 panama koondislane A/MC, 1 Rumeenia U21 koondislane A/MR ja 1 venemaa U21 koondise keskkaitsja.

                              Euroopa mänge ja eestis suurte vastu mängin 5-3-2 formatsiooniga. Tavaline stock mis sealt menüüst saada on.

                              Praegune koosseis.
                              2018.JPG

                              Siit siis Anton Valtna(19a, 30 U21 apps ning 2 apps A koondises), Maxim Sorokin(20a, 31 U21 apps ning 5 apps ja 2 väravat A koondises), Tõnis Meerits(20a, 15 U21 apps ning 11 apps A koondises), Georgi Sillaste(19a, 36 U21 apps), Eduard Toom(19a, 21 U21 apps ning 1 app A koondises), Reio, Smirnov(20a, 21 U21 apps), Aleksandr Novikov(26a, 7 apps A koondises), Karli Kütt(25a, 1 app A koondises + suhteliselt alati saab kutse), Karol Mets(24a, 15 apps A koondises), Artjom Skinjov(22a, 38 U21 apps, 5 apps A koondises), Marten Saarlas(22a, 38 U21 apps + on kutsutud ka A koondisesse aga platsil veel käinud pole) + välismaalased on koondislased.

                              Mänguaja jagajatest veel vigased ka Artur Pikk, Eino Puri, Ilja Antonov ning üks välismaalane.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                                Nii. Olen nüüd eesti liigat mänginud natukene ja aasta on 2017 ja jõudsin Viljandi Tulevikuga euroopa liiga alagruppidesse.
                                Nimelt nüüd on tulnud väike probleem. Viimased alagrupi mängud on detsembris aga siis on meeskond juba puhkusel. Pidin viimased 2 mängu sim-ima ja sain 0-10 ja 0-15 sauna.

                                Kas tuleval aastal seda puhkust kuidagi edasi annab lükata ?
                                Editoriga saab muuta puhkuse perioodi, poole mängu pealt aga kahjuks mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X