320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kus kohast võiks leida registration code-i? lihtsalt ei leia...

    Kommentaar


      Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
      kus kohast võiks leida registration code-i? lihtsalt ei leia...
      Kui sa ostsid mängu, siis saadavad sulle e-maili peale.

      Kommentaar


        ei ostnud..

        Kommentaar


          Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
          kus kohast võiks leida registration code-i? lihtsalt ei leia...
          Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
          ei ostnud..
          Sel juhul mine poodi ja osta.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Sel juhul mine poodi ja osta.
            Arsenal ei osta jaanuaris midagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas rommi118
              Millal uuesti Eesti liigat oodata võiks?
              Loe seda teemat ja saad vastuse.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Proovisin kõvaketast korraks elustada, et fail kätte saada pistes ketta külmutuskappi, aga ei midagi.. arvuti ei isegi ei lugenud ketast alguses ja hiljem tiksus vanaviisi..

                Plaanid sellised, et teen kiiremas korras mingi mängitava eesti liigade patchi kuni II liigani. Täieliku eesti liigade süsteemi ei viitsi enam teha, kuna uus hooaeg tiksub peale ja siis pole seda enam huvitav teha. Kui see valmis, siis alustan fm14 eesti liigat looma, et saaks järgmine kord kiiresti asja ümber kirjutada ja valmis ta ongi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                  Proovisin kõvaketast korraks elustada, et fail kätte saada pistes ketta külmutuskappi, aga ei midagi.. arvuti ei isegi ei lugenud ketast alguses ja hiljem tiksus vanaviisi..

                  Plaanid sellised, et teen kiiremas korras mingi mängitava eesti liigade patchi kuni II liigani. Täieliku eesti liigade süsteemi ei viitsi enam teha, kuna uus hooaeg tiksub peale ja siis pole seda enam huvitav teha. Kui see valmis, siis alustan fm14 eesti liigat looma, et saaks järgmine kord kiiresti asja ümber kirjutada ja valmis ta ongi.
                  Kas Sinul või kellegil tuttaval sellist väikest karbikest pole millega saad kõvakettast teha välis ketta, http://www.itshop.ee/arvutite-lisase...b-sata-hdd-otb

                  sellega ma olen saand surnutelt asju kätte
                  Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                  Kommentaar


                    Kas FM uuendab ise läbi steami transferid ära või pean ise sebima?

                    Kommentaar


                      Uuendab ikka, eks seda ole lähipäevadel oodata.

                      Kommentaar


                        Kas transferite uuendamine tähendab seda, et kui alustan 12/13 hooaega siis jaanuaris tulevad reaalsed transferid?

                        Üldiselt jah.. ostsin FM13 juba kuid tagasi aga pole viitsind ilma eesti liigata mängida. Korra Võtsin Liga Adelante kõige nõrgema tiimi ja üllatavalt kergelt tulid võidud.

                        Aga blue888, ma ostan endale selle välise karbi ja kui soovid siis võin laenata sulle vms et äkki on võimalik infi kätte veel saada aga eks sa vist ise tead paremini kas üldse on mingit lootust.

                        Kommentaar


                          Ma pakun välja, et nad teevad niimodi: Kui alustad mängu saad sa valida kas alustad mängu 2012 a. juulis või 2013 a. jaanuaris. Kui valida nüüd juuli alguseks siis ei ole midagi uuendatud aga kui valida jaanuar alustamiseks, on kõik uuendatud. Mingit sellist värki ma SI foorumist lugesin.

                          Kommentaar


                            http://www.youtube.com/watch?v=i4PkurIzags päris hea kui vv päästab viigipunkti
                            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                            Kommentaar




                              mõnikord plaanid ja plaanid ning kõik läheb 8x paremini..
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Mulle City FM13-s meeldib. Olen kolm hooaega järjest laenanud neilt Javi Garciat diiliga kus maksan neile kuus 70k ja 20% palgast (palk 110k nädalas) Iga kord olnud algkoosseisu mees ja teinud väga häid mänge. Tegin ka pakkumise ostuks mille City vastu võttis, aga Garcia tahtis nii suurt palka, et saatsin pikalt. Lisaks sain tasuta John Guidetti, saatsin järgnevaks hooajaks laenule diiliga, et laenav klubi maksab kogu palga ning järgmisel suvel müüsin 4.3M eest maha. Ja veel ja veel, sain ka Balotelli väga hea hinnaga endale. City on kullaauk ühesõnaga.

                                Eriti hea oli Balotelli emotsioon peale EL võitu . Looked to switch off

                                Kommentaar

                                Working...
                                X