320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fantrax draft 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ei, see Fantrax on ikka äge asi. Mind poleks kunagi varem suvalise Leedsi kaitsja vigastus 7. minutil kottinud, aga kurat, ma just võtsin ta enne seda vooru tiimi
    Ära isegi räägi. ManU võit on niigi frustreeriv, aga vastase kolm klemmi virutasid kõik kollid ka.

    Kommentaar


      Kuidas traded toimivad? Kui praegu tradeda, siis kas trade toimuks enne vooru lõppu või alles peale seda?

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Kuidas traded toimivad? Kui praegu tradeda, siis kas trade toimuks enne vooru lõppu või alles peale seda?
        Pärast vooru lõppu

        E: saab kohe järele proovida

        Sa pead ainult enne järgmist vooru ühe mängija droppima, kuna sul on nüüd 17 mängijat satsis (max lubatud on 16)

        Kommentaar


          Moya on niigi mängus teistest üle ja nüüd paneb tuimalt uustulnukale vahetusega ka sumpsi. Oeh. Hea, et raha peal pole.

          Kommentaar


            Senise hooaja põhjal ei ütleks, et see ebavõrdne trade oleks. ASMi kohal on mitmeid küsimärke (pärast uue lepingu sõlmimist on ta esitused allamäge läinud (kuuldavasti olevat ta ka Bruce'iga raksu läinud, mistõttu viimases voorus teda koosseisu ei arvatud). Ja kindlasti kuluvad LaRaBla keskväljale paar loovamat meest ära. Gross ja Klich on märksa stabiilsemad 10+ punktitoojat kui tema ülejäänud keskväli.

            Kommentaar


              Algselt postitas moya Vaata postitust
              Senise hooaja põhjal ei ütleks, et see ebavõrdne trade oleks. ASMi kohal on mitmeid küsimärke (pärast uue lepingu sõlmimist on ta esitused allamäge läinud (kuuldavasti olevat ta ka Bruce'iga raksu läinud, mistõttu viimases voorus teda koosseisu ei arvatud). Ja kindlasti kuluvad LaRaBla keskväljale paar loovamat meest ära. Gross ja Klich on märksa stabiilsemad 10+ punktitoojat kui tema ülejäänud keskväli.
              Jep, mu keskväli on hetkel nii suur katastroof, et kaks meest, kes tooksid stabiilselt kahe peale vähemalt 15p>üks mees, kes vahel toob 25p, aga ülejäänud mängudes 2p. Ja on muidu veidi klaasist ka.

              Muide, kui keegi huvitatud on, siis ma tahaks ka Aubaga midagi sarnast teha. Tundub, et McBurnie on veidi parem Fantasy punktimasin kui Auba...

              e: Kuidas ma enne järgmist vooru mängijat dropida saan? (sain hakkama juba)

              Kommentaar


                Lacazette on ikka veel nõus tulema

                Kommentaar


                  Algselt postitas tsumase Vaata postitust
                  Lacazette on ikka veel nõus tulema
                  Mitte-ründajaid oleks vaja Tolles osakonnas tundub Ings+Werner+McBurnie päris okei trio olema.

                  Kommentaar


                    Vaata minu poisse.

                    Kommentaar


                      10.5 punniline eduseis Das Boobil ja tema McGinn+Westwood vs minu Konsa+Mings veel jäänud.


                      tundub, et punktid lähevad taas Liverpooli..

                      Kommentaar


                        Villa hoiab tagant puhta ja nutan batja.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kui Grealish ja Watkins sita mängu teevad, siis võin Moyale ära teha..

                          Kommentaar


                            ...oleks sinust mingitki kasu.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Wan-Bissaka otsustab kõik...

                              P.s. tnx, Aaron, hea mäng, tõesti...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Wan-Bissaka otsustab kõik...

                                P.s. tnx, Aaron, hea mäng, tõesti...
                                Statistikaparandused otsustavad ilmselt (reeglina OPTA poolt korrigeeritakse punkti-paari võrra).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X