320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2022

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Football Manager 2022


    #2
    Väga laisaks või just EA moodi ahneks läinud et eelmüük läheb lahti ilma mingite uudisteta. Ost on kindel aga tahaks ikka palju värsket näha.

    Kõrvalepõige, kes on ARid (nn skaudid) eestis, kas sellega tegeleb meil vaid üks või mitu tegelast?

    Kommentaar


      #3
      Kahtlen, kas üldse keegi on, kes sellega Eestis tegeleb. Paljud andmed vajaks seal muutmist mis juba FM21 puudu või mängijate puhul uuendamata.

      Kommentaar


        #4
        Beta on väljas, ise 12h sees juba. Tundub hea, mängu 3d graafika ja animatsioonid ka natuke paranenud. Üldiselt siis rohket statistikat ja tehnilisi parandusi ja mõned vead veel välja kargavad aga muidu ütleks et samm edasi. Ise tahaks ikkagi ära oodata kui liigade modid tulevad.

        PS kes iganes eestis researcher on ja mängijate atribuutide eest vastutab peaks vastu tala saama, sapi on alahinnatud kõvasti (saan aru et vanad andmed käigus aga jah, anieri tase phms oskuste osas, samas kui tunjov veits ülepakutud)

        Kommentaar


          #5
          Kuidas te Inglismaa klubina mingeid häid noori ostate, kes veel oma koduklubis riigi eest ei palli ja klubi eest ka eriti mitte? Ma mingi 15 mintsa proovisin ja kõik tulid, et "ei saa tööluba" põmst. Et kas sellest saab mingi nipiga mööda? Või suva see tööluba, laename 18-aastase a'la hollandlase välja kuhugi?

          See Inglismaa EUst lahkumine on ikka pain in the ass kohe.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Kuidas te Inglismaa klubina mingeid häid noori ostate, kes veel oma koduklubis riigi eest ei palli ja klubi eest ka eriti mitte? Ma mingi 15 mintsa proovisin ja kõik tulid, et "ei saa tööluba" põmst. Et kas sellest saab mingi nipiga mööda? Või suva see tööluba, laename 18-aastase a'la hollandlase välja kuhugi?

            See Inglismaa EUst lahkumine on ikka pain in the ass kohe.
            Peab välja laenama, jah. Samas ma ostsin mingi grusiinist väravavahi, kes keeldub laenule minemast ja ongi p******. Ehk koondises mängimine aitab ühel hetkel tööluba saada.

            Kommentaar


              #7
              Eks see hakkabki reaalsus olema. Palju õnne Kihnu saare algpallile.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #8
                Kas sellele mingit mõistliku Eesti liiga versiooni ka saada on?
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Kuidas te Inglismaa klubina mingeid häid noori ostate, kes veel oma koduklubis riigi eest ei palli ja klubi eest ka eriti mitte? Ma mingi 15 mintsa proovisin ja kõik tulid, et "ei saa tööluba" põmst. Et kas sellest saab mingi nipiga mööda? Või suva see tööluba, laename 18-aastase a'la hollandlase välja kuhugi?

                  See Inglismaa EUst lahkumine on ikka pain in the ass kohe.
                  mul on just lihtsam kui eelmistes mängudes. skaudid koguaeg tuuseldavad louna ameerikas ja nii monegi mängija sealt toonud, ainult ühe tõin ilma tööloata ja kui uuesti applysin sain kohe permiti kätte.

                  Kommentaar


                    #10
                    https://fmfan.ru/topic/1563-estoniya-d6/ Ühest vene foorumist Eesti liiga väljas.

                    Kommentaar


                      #11
                      Päris reeglitega on Eesti liiga paras ajuvähk olnud igal aastal aga noh senimaani olen lätis mänginud nii et vahetab ära nüüd

                      Kommentaar


                        #12
                        Mingil põhjusel otsustas Läti Virsliga Twitteri konto just minu FM2022 loosi võitjaks valida.

                        Kuna mu viimane kogemus on olnud FM2009. Kui palju mul kulub aega, et veidi kohaneda?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #13
                          Parem ava mingi tutorial. Mul pole nüüd päris mitu aastat FM olnud, kuid see peaks ikka päris teistmoodi olema.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Parem ava mingi tutorial. Mul pole nüüd päris mitu aastat FM olnud, kuid see peaks ikka päris teistmoodi olema.
                            Okei, võtan soovituse kuulda.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas zys Vaata postitust
                              https://fmfan.ru/topic/1563-estoniya-d6/ Ühest vene foorumist Eesti liiga väljas.
                              Tõmmates seda faili, pean ma selle kopeerima vastavasse kohta. Mida ma pean veel tegema, et näha Eesti liigat valikus?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar

                              Working...
                              X