320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHLi fantasy Yahoos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

    Originally posted by Lauri


    Fazz juba võttis siin korraks auhinnateema yles, teen siin väikse laienduse.


    Yx võimalus on, et kõik võtavad osa. See oleks siis 20 mansat, igayx annax mingi konkreetse summa (50-100 krooni?), mis jagataks siis kas võitjale või esikolmikule (jällegi võimalused erinevad, kas playoffi tulemuste või põhihooaja põhjal, ise olen viimase poolt, näitab yldist taset rohkem).

    Teine võimalus, ja tõenäolisem, on, et kõik ei osale, millisel juhul on ilmselt kompromissina see, et osalejate vahel siis parima(te) koh(t)a saaja(d) saavad raha endale, jällegi pooldades põhihooaja tulemusi.

    Võiks kysimuses selgusele jõuda enne hooaja algust, et keegi drafti põhjal alt ära ei hyppaks, või siis just peale drafti vaadata.

    Keegi peaks rahakogujaks hakkama, ehk Commish?

    Ootaks siis vastukaja, mille põhjal siis teeks otsuse, kas on mõtet asjaga tegeleda.
    ˇNo krt, tuleb ära teha!!! Asi ju siis topeltpõnevam!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

      Originally posted by Lauri


      Teine võimalus, ja tõenäolisem, on, et kõik ei osale, millisel juhul on ilmselt kompromissina see, et osalejate vahel siis parima(te) koh(t)a saaja(d) saavad raha endale, jällegi pooldades põhihooaja tulemusi.
      Nii tulekski toimida. Usun, et parimal juhul on huvitatud umbes pooled, seega 50 kr on vähe, paneks siis 100 ja vaataks kui paljud osalevad.

      Ma väärtustaks ka regulaarsesooni tulemusi enam kui playoffi omi. Muidugi võib nii põhihooaja kui playoffi võitjale eraldada auhinnafondist 50%.

      Commish eelmisel aastal oli küll huvitatud, äkki tõesti võtab ette selle rahakogumise

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

        Ma tõstatasin siis probleemi igaks juhuks ka liigasiseses foorumis.Eks näis mis tuleb - hea oleks kui saaks NBAx sellise liiga, kus kõik on valmis compiitima maksimumhuviga ehk siis auhinnad vahele ja tuld!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

          Ütlen ausalt, et NHL-i puhul mina raha vahele ei paneks. Lihtsalt ei tunne seda ala enam ning seetõttu raha maha visata ka pole mõtet. Samas NBA mängus oleks nt. kuni 200 küll valmis välja käima, et osa võtta.

          Kusjuures.

          Teeks just siia ettepaneku, et kui loome NBA liiga, siis võiks olla ühinemise eelduseks see, et see raha kandakse looja kontole ka üle, kes hiljem omakorda siis võitjatele summa edasi annab. Osavõtusummas ja liiga loojas saaks kasvõi juba praegu siin kokku leppida - teha just NBA teema.

          Et siis aus mäng, sest ega me Drafti loosimise tulemusi ka ju veel tea.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

            NBA puhul olen käpp, et raha ja nii... Enhaaellist ei jaga enam alligi ja seega jooksin selle raha eest parem olutit.
            Et kes oleksid siis uvitatud tegemisest NBA fantasys väikseid panuseid? Ja kus ja mis mängus jne? Ma mõtlen, et kas VGM-i vai Yahoos vai jne...?
            Ja teen ettepaneku valida nö esimeheks Fazzi, kui kõige targema ja usaldusväärsema venna sel alal. Ok?

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

              Originally posted by SundanceKid


              NBA puhul olen käpp, et raha ja nii... Enhaaellist ei jaga enam alligi ja seega jooksin selle raha eest parem olutit.
              Et kes oleksid siis uvitatud tegemisest NBA fantasys väikseid panuseid? Ja kus ja mis mängus jne? Ma mõtlen, et kas VGM-i vai Yahoos vai jne...?
              Ja teen ettepaneku valida nö esimeheks Fazzi, kui kõige targema ja usaldusväärsema venna sel alal. Ok?
              Ah krt te seletate, et ei jaga halligi. Hokis tegelt ei peagi suurt jagama, sest see on ikka märksa rohkem juhuse asi kui nt koss (arvan isegi, et rohkem kui vutt). Nt eelmine aasta olin ise ka esimeste nädalate järel veel eelviimane (mäletad, kyps - olid vist sina, tahtsid siis veel Brodeuri, kes selles ebaedus suuresti süüdi oli, mult Manny Fernandezi vastu kätte saada, aga lõpuks Brodeur jt teised kosusid ja hakkasin ka jõudsalt tõusma ) Ja mängijad on ju nagunii taseme poolest eelmiste aastate statistika põhjal eeldraftiks paika pandud. Küll ka need teadmised paari nädala jooksul taastuvad

              Aga ok, loobume siis hokis sellest auhinnaplaanist huvi vähesuse tõttu ja teeme selle üksnes NBA fantasys. NBA puhul võibki teha eraldi rahaliiga ja teise ilma auhinnata. See aga, kes liiga loob ja raha koguma hakkab, pole üldse oluline, sest usun, et siin on kõik üsna usaldusväärsed tegelased

              Nii et, SK, soovitaks siiski proovida seda Yahoo NHLi fantasyt, saad pihta kuis draft ja muu süsteem käib, sest see on üsna sarnane NBA fantasyle. Yahoo jalgpallifantasyd on siiski hoopis midagi muud. Kui reede õhtu kell 4:45 vaba on, siis registreeri kiirelt selle teema esimeses postituses toodud aadressil Public League\'ga ning liitumisel märgi küsimused 7-9 järgnevalt:

              7. Scoring Type: Rotisserie
              8. Level of Play: Competitive League
              9. Draft Type: Live Online Draft

              Seejärel suunatakse live drafti kellaaja valikusse, kust võta 4. okt EarlyAM ja siis 6:30am-7:00am. Niimoodi satud muga samasse liigasse, kus hetkel on veel 3 kohta vaba.

              Kõik avalikud Head-to-Head liigad on kahjuks juba täis.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                No ma midagi nüüd regasin seal NHL-is ära. Vaatab siis. Aga mai jaga kottigi rsk sellest live draftist.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                  Seal pole midagi jagada.Peaasi on õigel ajal kohal olla.Siis hakkate ükshaaval kogu NHL kooslust jagama.Annan sulle siin ühe lingi nt varem toimunud draftist, kus ma osalesin - näed ,mida väljamaamehed armastaavad valida sel hooajal http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/show?page=draftresults&lid=37062

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                    Originally posted by Aramis


                    Seal pole midagi jagada.Peaasi on õigel ajal kohal olla.Siis hakkate ükshaaval kogu NHL kooslust jagama.Annan sulle siin ühe lingi nt varem toimunud draftist, kus ma osalesin
                    Vist ei eksi, kui pakun et su tiim on Guns&Roses, enamus eurooplased seal

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                      ei saa just öelda ,et sa eksiksid ...
                      kui eelmise hooaja algus läks aia taha, ikkagi esimest korda draftis ja puha - see aasta olen juba kolmes liigas livedrafti läbinud ja valmistunud .Tähtsaim seisab veel ees

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                        Muide, kas meie liiga Drafti järjekord on juba paigas? Või teeme päev enne refreshi?
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                          Praegune drafti järjekord ei jää samaks. Lasen arvutil päeva enne uue järjekorra teha.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                            mnjah draftiga on nii nagu ta on kui õnnestub siis osalen kui ei siis sorry ... nimelt selle
                            FC tiigrid turniiri raames on yhel socceri teamil just mängud aga kui ma osalen 2ses socceri tiimis siis saan teiega yhined ... loodame parimat ise teen kõik selleks et oleksin teises

                            päikest

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                              Nonii, loodame siis, et Drafti järjekorraga veab, kuigi valida kedagi niigi ei oska :P
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                                Nagu kokku lepitud tegin drafti järjekorra muutuse, mille ka alljärgnevalt ära toon.
                                Kaasa võib tunda FC Koomale, kelle arvuti pani taaskord viimaseks (minu arust eelmisel juhtus sama). Kuid praktika on näidanud, et drafti viimaseks olemine ei pruugi halb olla. Kuigi jah, teatud sundseisus ollakse.

                                1. Colorado Tiim
                                2. Taevaskoja Inglid
                                3. Tupenugised
                                4. Nurme Nukud
                                5. The Return Continues
                                6. Ice-Ice-Baby
                                7. Estonian Flyers
                                8. Tampax Bay
                                9. YouCouldBeMine
                                10. Capital Loosers
                                11. Stars Hochey Club
                                12. Latvians
                                13. JHK Luki Tartu
                                14. Tartu Sepik
                                15. PiirilinnaPingviinid
                                16. Tups
                                17. TTY Devils
                                18. Surjoobinid
                                19. Pingviinipidu
                                20. FC Kooma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X