320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHLi fantasy Yahoos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

    oh puts 17 ... capital pani endale rahulikult parima ära st keskkoha

    pohhui lets burn the ice

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

      Ega kurikuulsalt Tartu Sepikul ka just teab kui hästi ei läinud, kuid pohh, võidan niikuinii, mul juba taktika välja töötatud
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

        Krdi Tiigrite turniir - Haiba mängib mänge nii ebasobivalt drafti suhtes, et midagi koledat.Ja kõik kolm ,kes sin draftis peaks osalema ei suuda korraga ühte mängu ära jätta ka ,sest vahetusmängjaid pole rohkem kui kaks võimalik üles anda, aga eks me töötame midagi välja.Ma igatahes olen oma 9-nda kohaga rahul nagu oleks olnud ka iga teisegagi.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

          Originally posted by CapitalLooser

          Kaasa võib tunda FC Koomale, kelle arvuti pani taaskord viimaseks (minu arust eelmisel juhtus sama).
          Võib \"rahule\" jääda. Ka sel aastal kisub asi juba alguses nutuseks.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

            samas võib Koomamees nautida waiwerpriority nr 1-st, mis talle kindlasti väga v22rtuslikuks osutub.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

              Draftis ei osalenud ja seetõttu ei tohiks ma ka kurta,et mul suht tundmatud mehed on. Brendan-poiss on tuntuim nimi...Ja kas ühest Bostoni vv ei piisanud,et pidin 2 tükki neid saama?! Ei tea kohe mitte kauaksmul jätkub jõudu( loe: viitsimist) sellega tegeleda..aga annan parima,for sure

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                Huvitav , kas tohib vihane ka olla , et ma selliste indiviididega nagu nad siin nyyd on ühes alagrupis pean olema.Pean just silmas neid, kes livedrafti ei jõudnud.Ma ei saa meestest aru.Tehke asju nii, et kas te teete või ei tee.Igatahes ärge kurtke.Mina pidin lendama Tiigrite Turniirilt kahe mängu vahel töö juurde arvuti taha ,seal draaftima ja jättes kolm-neli viimast vooru arvuti hooleks lendasin tagasi turniirile ja jõudsin isegi jõrgmisele mängule.Veel kurioosem mees oli Devil ,kes oli ka turniiril ja läks livedrafti ajaks Kaubamaja tasulisse internetipunkti livedrafti tegema.Nii, ja meil oli mingil haiglasel põhjusel see turniir jalus...aga need teised mehed ,kes lihtsalt öra unustasid põhapäeval kell 4.30 toimuma drafti...mul ei ole sõnu...ma loodan ,et allpool kõnelev tembuu leiab jõudu jätkata - see on ainuke asi , millega ta end minu silmis rahabiliteerida võiks.Kui mitte ,siis järgmine aasta lõpetame selle eesti liiga asja ära.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                  No püha müristus! Ma olen nüüd kurjategija, et end sinna gruppi toppisin! Oh, jummal, kui te vaid teaks palju selliseid on uk.premiership.fanatsysports.yahoo.com/salary´s, kes kord kuus võib-olla asja vaatavad ja veel vähem midagi teevad!!! Ela ja lase ka teistel elada...Annan parima,ausõna!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                    Ma tänan sind, tembuu, et sa lubad üritada, aga ela ja lase elada mentaliteediga ei jõua me kuhugi.Ela ja lase nõrkadel surra - siis paraneb ka elukvaliteet.Ma pidevalt imestyan lolle telemälumängudes või Jippii Õnneruudus kus raudse järjekindlusega 0 punkti peal üritatakse midagi tarka teha.Jäägu kõik ikka oma liistude juurde.Kes teab , et ta tahab ja viitsib üritada see tehku seda.Loodame ,et lisaks tembuule on teisigi ,kes siiski on asjalikud.Muidu jääb rahaline kohustus ainsaks viisiks ,mis põnevust ülal hoiab.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                      PS. Tembuu, sul on muuseas tõenäoliselt sitax vedanud, sest kahest Bostoni väravavahist saad mõlemast heal juhul korralikud starterid- Shields jääb Bruinsi ja Dafoe on kuhugi mujale minemas esimeseks väravavahiks ,seega on sinu olukord võrreldes paari teise seltsimehe omaga päris kobe.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                        eks ta jama jah siuke suhtumine on aga nuh mina pikka viha ei pea ma keskendun hetkel sellele kuda liiga kinni panna hooaeg on loomulikult pikk ja aega sitaks ... mõne asja suhtes võin hoiatada ntx peca on kauaks väljas(3kuud vist) yzerman on oudis jaanuarini või veel kauem ... nabakovil pole lepingut hetkel miskine vaidlus sel puhul võib alguses edu tuua sj poolt miikka kiprusoff vms valvab sharkside väravat eric daze on 6 nädalat kuskil audis mõned nädalad on oudis ka bure jne ...

                        head uisutamist libedal jääl

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                          Nii, kuna ma selle topicu alt ühte linki kasutan ei tohi see teema mitte teisele lehele vajuda. Vot nii mugav olen

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                            Nonii, nagu näha on registreerimine uuele hooajale alanud. Kas tekib siit foorumi alt ka üks väikene liiga või on kõik tegevus koondunud fantasysport.ee alla?
                            Mul on liiv ja sul on savi.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                              küllap capital looser jälle miskit sebib seni ootame liinil.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'NHLi fantasy Yahoos\'

                                Fantasysport.ee juurde tuleb 200-kroonise osalustasuga NHLi fantasyliiga täpselt samadel tingimustel nagu NBA omagi:

                                20-liikmeliste liigade auhinnafond jaguneb järgmiselt:
                                Põhihooaja võitja: 1000 kr
                                Playoffi esinelik:
                                1. - 1500 kr
                                2. - 800 kr
                                3. - 500 kr
                                4. - 200 kr

                                Ka NHLi fantasys peaksid põhihooaja parim ja playoffi võitja saama lisaks auhinna mängu sponsorilt (usutavasti saab selleks olema 500-kroonine kinkekaart).

                                Registreerimise ja osalustasude kogumisega alustaks seal järgmisest nädalast.
                                Nüüd oleks aga vaja selle liiga reeglid ja seadistused kiirelt paika panna, et nende põhjal saaksin ka reeglite kirjelduse ja liiga ülevaate koostada.

                                Kes seal osalema hakkavad, mis te stardipositsioonideks ja statistikakategooriateks tahate? Ise pakuks rosteri kohtadeks: 2 C, 2 LW, 2 RW, 4 D, 3 G, 3 Util, 4 Bench, 2 IL.

                                Ja järgmised statistikakategooriad:
                                Stat Categories (F/D): Goals, Assists, Points, Plus/Minus, Powerplay Points, Shorthanded Points, Penalty Minutes, Game-Winning Goals, Shots On Goal, Shooting Percentage.
                                Stat Categories (G): Wins, Shutouts, Goals Against Average, Saves Made, Save Percentage.

                                Kokku siis 10 kategooriat väljakumängijaile ja 5 goalie\'dele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X