320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHLi fantasy Yahoos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ruumi on. Tahaks 20 meeskonda kokku saada. Saatsin nii 15le inimesele eile kutse kui liiga tegin ja loodetavasti enamus liitub. Mõned kohad on aga kindlasti vabad ja kõik kes tahavad mängida saavad liituda. Väike auhind peaks võitjale ka olema nagu igal aastal. Kuues hooaeg siis juba.

    Kommentaar


      #92
      Liitusin Procardiga ja Hätti omaga. seekord proovin paremini, kui paaril viimasel hooajal, kus selgelt on kogu jaks läinud NBa peale. eks see aasta läheb ka, aga aega peaks rohkem olema, et ka NHLil hoida silma peal.

      Kommentaar


        #93
        Nüüd on selline lugu, et Procard liigas paaritu arv liikmeid, mistõttu oleks kiirelt (draft juba täna õhtul) vaja üks lisaliige organiseerida.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #94
          Hommik!

          Teie Lahkel loal, teeme veidike siis promo. 7 meest puudu!!!! Draft sel laupäeval kell 21.30

          League ID#: 213764
          League Name: Procardi NHL liiga 2008-09
          Password: liiga

          Terve!
          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


            #95
            Procard NHL Liiga ka sel hooajal käima tõmmatud.

            Eelmise aasta osalejad seda tõenäoliselt juba teavad, aga uuematele huvilistele info alljärgnev:

            League ID#: 64583
            League Name: Procardi NHL liiga 2008-09
            Password: liiga

            Draft juba sel laupäeval.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Procard NHL Liiga ka sel hooajal käima tõmmatud.

              Eelmise aasta osalejad seda tõenäoliselt juba teavad, aga uuematele huvilistele info alljärgnev:

              League ID#: 64583
              League Name: Procardi NHL liiga 2008-09
              Password: liiga

              Draft juba sel laupäeval.
              Jah, tulge ja tehke säru mulle. Maru naljakas oleks, kui kolmandakti aastat järjest ilma eriliselt pingutamata võitma peaksin.
              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                Jah, tulge ja tehke säru mulle. Maru naljakas oleks, kui kolmandakti aastat järjest ilma eriliselt pingutamata võitma peaksin.
                Kas seni olete kahekesi mänginudki? Aa laupäev draftiks ei sobi ja seetõttu loobun kutsest.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                  Kas seni olete kahekesi mänginudki? Aa laupäev draftiks ei sobi ja seetõttu loobun kutsest.
                  Ei, kolmekesi. Mina, minu varikonto ja Maarek. Maarek tahtis ka teisel aastal varikonto teha, aga siis tõstsid teised osalejad kisa ja nii jäi Tal see asi soiku.
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                    Ei, kolmekesi. Mina, minu varikonto ja Maarek. Maarek tahtis ka teisel aastal varikonto teha, aga siis tõstsid teised osalejad kisa ja nii jäi Tal see asi soiku.
                    Ei, mul iga aasta ainult varikonto ongi. 2006 panin meie liiga lausa kinni, aga siis polnud sind vist jalus ees
                    Sel aastal jätan Marian Gaborik'u valimata ja äkki siis läheb paremini
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Nii liitusin ka siis . Esimene üleüldine kogemus fantasy'ga , niiet loodan ,et ei jää nulli peale .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Ei, mul iga aasta ainult varikonto ongi. 2006 panin meie liiga lausa kinni, aga siis polnud sind vist jalus ees
                        Sel aastal jätan Marian Gaborik'u valimata ja äkki siis läheb paremini
                        Ennetamaks Tembu küsimust... Jah, Ta siis mängis üksinda.
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          Mis kell draft toimub ?

                          Kommentaar


                            Kas see aasta ka toimub?

                            Kommentaar

                            Working...
                            X