320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM4\'

    Tõmmbasin endale selle EP3e ja fittibaldi soovitatud training packi aga nüüd kui tahan uut mängu alustata siis tuleb mingi sg-: Copy protection has failed error.
    Keegi äkki teab mis värk on?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM4\'

      Kysimus: Leidsin mingi mega mehe, suhteliselt normaalse hinnaga (22. a. uruguailane, 5M v22rtus oleksin 7M k2tte saanud). Aga kui hakkasin mehega lepingut s6lmima siis ei tahtnud manager board sellele mehele rohkem maksta kui 110 naela n2dalas! Mehe eelmises klubis oli ta palk 1500 naela/n2dal. Milles viga on? Mees on t6esti hea.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM4\'

        mul juhtub tavaliselt nõnda üle 30-aastastega, board lubab anda naeruväärse summa ja assistant manager leiab, et signing poleks worthwhile. nt saanuksin batigoli hakasse saiaraha eest, aga palka lubati maksta vaid 30£ nädalas
        epic, ma ei oska kommenteerida, mul funkab kõik ilusti, olen seni soome liigas võitmatu (17 mängu peetud!) ja esimesed edukad sammud euroopas tehtud.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM4\'

          UU JEEE CM4 on ikka jummala tuus, sellest ei saa aru, et mismoodi saaks näiteks klubi sissetulekut suurendada või uusi sponsoreid otsida, sest väikesel klubil pole just suuri sponsor rahasi....

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM4\'

            sry kustutage see postitus sest ma vaatasin et kas kui uue kirja teen siis saan näha seda või ei ...... enne oli 7 a peale seda posti 8 lehte

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM4\'

              cmfaq.com-ist tõmmatud training pack on tõsine imerohi - kõigi meeste näitajad hyppasid kuuga paar pügalat üles, võitsin kolm mängu skooriga 7-0 ja lõpetasin soome liiga teisena (haka siis endiselt)




              Kas kui ma selle installi teen,kas siis peab uut mängu alustama et see treening panna või saab load games ka panna?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM4\'

                cmfaq.com-is on õpetus üleval, kuidas seda kasutada ja uut mängu alustama ei pea

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM4\'

                  eino ma nagu tegin nii nagu seal õpetuses oli aga ei tulnud ikkagi mingit uut treeningkava

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM4\'

                    Mis mõte on tõmmata mingit taktikat või treeningut??

                    Sorri, aga ma ei jaga matsu välja, mis mõnu see pakub. Ma olen paar aastat ise ka CM-i mänginud, kusjuures ma pole siiani suutnud mingisuguseid erilisi edusamme teha.(Parim saavutus vist oli CM 01/02-s, Eesti Liiga Patchiga esiliigast meistriliigasse tõus) CM4-ga olen nüüdseks mänginud 2 hooaega inglise konverentsis ja saanud 9. ja 10. koha. Seda ilma mingite tõmmatud taktikate ja värkidega..Et ma tahaks ka nagu edasi jõuda ja võita midagi aga ma ei mõista mis mõnu see pakub, kui ma selleks kellegi teise leiutatud asja tõmban..Ega sa päris elus ju ka ei lähe mõne teise treeneri käest küsima, et mis tatkiat sa kasutad, ma võtan ka sama...

                    Mul oleks paar küsimust ka neile, kes CM-i ilma igasugu tõmbamiseta mängivad..

                    1) Kui tihti hooaja vältel taktikat vahetate?
                    2) Kas ja kui suuri taktikalisi muudatusi on mõttekas teha mängu ajal(näiteks poolajal)?
                    3) Mida ette võtta kui meeskond kaotab 4-5 mängu järjest?
                    4) Kas keegi on proovinud meest uuele positsioonile treenima panna ja kuidas on see õnnestunud?

                    Ja siis veel seda, et mul õnnestub väga tihti mängus esimesel poolajal juhtima minna, kuid pea alati lüüakse mulle lähema 15 minuti jooksul värav tagasi. Kas on mõttekas vahetada taktikat kohe pärast avaväravat?
                    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM4\'

                      Originally posted by apunkto



                      1) Kui tihti hooaja vältel taktikat vahetate?
                      2) Kas ja kui suuri taktikalisi muudatusi on mõttekas teha mängu ajal(näiteks poolajal)?
                      3) Mida ette võtta kui meeskond kaotab 4-5 mängu järjest?
                      4) Kas keegi on proovinud meest uuele positsioonile treenima panna ja kuidas on see õnnestunud?

                      Ja siis veel seda, et mul õnnestub väga tihti mängus esimesel poolajal juhtima minna, kuid pea alati lüüakse mulle lähema 15 minuti jooksul värav tagasi. Kas on mõttekas vahetada taktikat kohe pärast avaväravat?
                      1) Põhitaktikat ma üldiselt ei vaheta. Vahete-vahel teen teatud muutusi (lähen üle mees-mehe kaitsele, muudan rünnakustiili vms), olenevalt sellest, kuidas meeskond mängib.

                      2) See oleneb jällegi olukorrast (skoorist ja mängupildist).

                      3)Loomulikult tuleb kõne alla mõndade mängijate väljavahetamine või kerged taktikalised muutused (mida punktis 1 käsitlesin). Tuleks uurida eelmiste mängude \'match reporte\' ning seal välja lugeda mis valesti läks. Vastavalt sellele ka siis käituda.

                      4) Tavaliselt juhtub selline asi, et mängija on mõne aja pärast \'unhappy with training\', kui talle uut positsiooni treenid (see käib CM 3 seeriate kohta, uues pole ma mängijatele uut positsiooni treeninud). Määravaks asjaoluks on siin mängija \'versatility\' näitaja, mis aga on \'hidden attribute\' ehk siis peidetud näitaja.

                      Peale löödud väravat oleks mõttekas samat mängustiili jätkata, mitte muutuda liiga passiivseks, et vastasmeeskond mängu üle kontralli saaks võtta. Siingi oleneb kõik olukorrast, teinekord on jälle mõttekas tagasi tõmmata ning lasta oma mängijatel jõuda koguda.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM4\'

                        Sain endale ka just uue cm4, kuid peab tunnistama, et siiski piraatkoopia Mis teha elu on juba selline. Kuid algus on suhteliselt normaalne. Vaatab, kui asja korralikult käppa saab ehk siis muutub uus ka rohkem meelepärasemaks. Igaljuhul tegija, kuid harjumatu.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM4\'

                          Cheat-bug

                          Nonih, cheatimist ma ei poolda, aga toon siiski siin väikese vea välja, mis nii mõnegi algaja manageri võib euroopa tipu parimate meeskondade sekka sattuda.

                          Tegu on transferiveaga.
                          Teed mängijale 20 mil suuruse pakkumise.
                          Siis kui meeskond nõustub tuleb offer contract. Paned pakku contract ning kohe peale seda enne pakkumise nõustumist tuleks minna oma nime peale sealt news. Uudises ostetava mehe peale ning sealt witdraw offer ning paku uuesti ning seekord 0 mängija eest. Siis klõpsa tagasi noolt nii kaua kuni tuleb see koht, kus hakkad mängijale lepingut pakkuma. pakud ära ja mees tuleb 0 raha eest sinu klubisse.

                          Väga nõme bug, aga vaat, mis kõik välja ei tule
                          Minu versioonil toimib see, seega ei anna pead, et teistel toimib...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM4\'

                            Mind viskas see cm4 üle, see on ikka poole halvem mäng kui cm3.
                            https://r-cold.blogabet.com/

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM4\'

                              Mul on küsimus orginaal plaadi omanikele.
                              Kas teil selline asi nagu season ticket esineb?Ma vaatasin mida see EP3 parandab ja sealt leidsin siukse asja mul küll taolist asja ei olnud.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM4\'

                                Kas teil selline asi nagu season ticket esineb?
                                Japp, aga mul on selline wärk, et üxki mu fänn pole nii pühendunud, kui vaja ja Hooaja piletit pole ma veel ühtegi müünud
                                Veel selline küsimus, et kas keegi oskab öelda, kuidas ma saaks endale uut sponsorit, kes maksaks rohkem pappi:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X