320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM4\'

    Originally posted by Roberto Carlos


    Palun väga
    Äkki teed sellest ka screenshoti, kus on Sul avatud \'Change Player\'?

    Edit: Tegelikult ega vahet polegi, võisid ju vabalt Arsenali maha võtta. Lühidalt öeldes, see on liiga ebareaalne. Saanuks siis Henry, Vieira vaba agendina, aga said nad otse Arsenalist, mis minu jaoks praegusel hetkel välistab võimaluse, et ilma pettuseta nad said.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM4\'

      Originally posted by ethan


      Originally posted by Roberto Carlos


      Palun väga
      Äkki teed sellest ka screenshoti, kus on Sul avatud \'Change Player\'?

      Ma ei saa praegu hästi aru mida sa mõtled

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM4\'

        Vabandage mu lollust aga mul on siuke küsimus?Kui sul on maailmanimega mängija(footballer of the year jne),kas on siis võimalik merchandisingu(incom) rida suureneb tunduvalt.a´la Becksi särgimüük.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM4\'

          Originally posted by ethan


          Originally posted by Roberto Carlos


          Palun väga
          Äkki teed sellest ka screenshoti, kus on Sul avatud \'Change Player\'?

          Edit: Tegelikult ega vahet polegi, võisid ju vabalt Arsenali maha võtta. Lühidalt öeldes, see on liiga ebareaalne. Saanuks siis Henry, Vieira vaba agendina, aga said nad otse Arsenalist, mis minu jaoks praegusel hetkel välistab võimaluse, et ilma pettuseta nad said.
          off course on see pettus See on selle teada tuntud cheat\'iga tehtud

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM4\'

            Originally posted by Roberto Carlos
            Ma ei saa praegu hästi aru mida sa mõtled
            Menüüribal on valikulahter \'change player\', vajutad selle peale, ning avanevad kõik Sinu all olevate klubide nominaalne järjestus.

            Mina ei nimetaks seda cheat\'ks, olgu, kui kasutada seda nagu makser on see pettus, aga ise kasutan ma küll seda varianti, add manager on see siis. Küll aga mitte kellegi petmiseks

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM4\'

              CM4-as on üks tore cheat mida treze või keegi ühe teema all ka täpsemalt kirjeldas
              ja selle cheat\'iga sai tasuta ükskõik mis ajal mehi sign\'ida

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM4\'

                PalunAga ma ei saa ikka aru miks te mind ei usu?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM4\'

                  Varem kirjeldatud põhjustel ei muuda see midagi.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM4\'

                    Originally posted by ethan


                    Varem kirjeldatud põhjustel ei muuda see midagi.
                    Miks see screenshot midagi ei muuda?Sa ju näed, et tegu ei ole pettusega.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM4\'

                      Ausalt öeldes tahtsin ma näha seda kus need Henry ja Vieira jne. sinu meeskonda on tulnud.
                      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM4\'

                        Niih, suutsin siis Kilkennny City l6puks Euroopasse kah viia. UEFA Cup\'il auv22rselt 1/4 finaali j6udnud. Kui p2ris aus olla siis veadmist p2ris palju old. Tulemused on siis sellised:
                        Qualifying round: vs. Puchov (Slv) 6:3
                        1st round: vs PAOK (Kre) 1:1 edasi penaltitega
                        2nd round: vs. Hajduk (Hrv) 4:0
                        3rd round: vs Vitesse (Hol) 3:2
                        4th round: vs Partizan (Jug) 4:1
                        1/4 finaal: vs Betis (Hisp) 1:1 edasi pendlatega
                        1/2 finaal: vs Newcastle

                        Kuna iiri liiga algab m2rtsist siis meeskond muutus mul p2ris tugevalt toon 2ra ka oma p6himehed:

                        VV: Bosnich (35)- sain ta 1 hooaeg free transiga, nagu vein aasta aastalt l2heb paremaks

                        Kaitsjad:
                        Clancy (21), Lynch (17), Torres Mestre (36), Flynn (18), Keogh (17), Power (17), McGlynnn (16), Junior Baiano (35),.

                        Poolikud:
                        Kean (17)[uus Roy Kean on syndind], Smyth (17), Ednilson (laenatud), Bodde (laenatud), Del Pino (25), Sjolund (laenatud), Zivic (26).

                        Ryndajad:
                        Huntelaar (laenatud)[kuigi v2ravaid ise l88b v2he annab palju h2id s88te], King (21), Foley (17)

                        Kuna mitte ykski normaalne mees ei tahtnud mulle tulda siis hakkasin noori otsima. Samuti sain paar v2ga head laenu (Sjolun, Bodde, Ednilson). Bodde l6i mul 5 m2ngus j2rjest v2rava, k6ige l2hemalt oli 35 yardi k6ige kaugem 50 yardi

                        Kes veel ei tea abx instrument on CMScout. Soovitan!!!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM4\'

                          Mul siuke mure.Juhendan \"hunte\" ja isu on mõni osav argentiinlane õrritamiseks sisse tuua.Kuid siin üks suur aga.Nimelt ei anta tööluba, kuigi tegelased keda ma seebitan on kõvad internatsionaalid(üle 25 korra).Ja argentiina on vist ikka tõsine jalkamaa.Isegi inglased peavad seda tunnistama.No ei anna tööluba.Ja samas liigub igasuguseid läti piidreid.Samas Manul, Poolil lastakse neid argentiinlasi küll sisse osta.Ei saa aru.Bug?Oskab keegi seletada.
                          Mis veel on silma hakkanud on see et, klubijuhid on lollid.Peatreeneriteks võetakse lolli järjekindlusega totaalsed luuserid.Gullit on 4mansat persse keerand ja ei midagi.Sakcist on paar nädalat on möödas kui tuleb uudis kuidas mingi klub applys hr.Gulliti.Ja saaga läheb edasi.Luuserite esikolmik mu cm´is
                          1Gullit 2 vanGaal 3Hoddle

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM4\'

                            Originally posted by woodoo


                            Mul siuke mure.Juhendan \"hunte\" ja isu on mõni osav argentiinlane õrritamiseks sisse tuua.Kuid siin üks suur aga.Nimelt ei anta tööluba, kuigi tegelased keda ma seebitan on kõvad internatsionaalid(üle 25 korra).Ja argentiina on vist ikka tõsine jalkamaa.Isegi inglased peavad seda tunnistama.No ei anna tööluba.Ja samas liigub igasuguseid läti piidreid.Samas Manul, Poolil lastakse neid argentiinlasi küll sisse osta.Ei saa aru.Bug?Oskab keegi seletada.
                            inglismaal on üldse töölubadega probleeme, pole mingi ime, kui mängija tööluba ei saa, kui saab siis on sul hästi läinud, aga näiteks itaalia, hispaania, prantsuse liigas pole töölubadega mingit probleemi.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM4\'

                              Ma tean et on probleem.Aga konkreetne näide.Kraabin raha kokku(läbi ussi mm´i).Teen Riverile pakkumise D´Alessandro peale.River on nõus ja mängija saime nõusse.Aga nüüd tuleb see tööamet ja kiusab.Ei saa ja kõik. Kahju et kohtusse ei saa kaevata.Loo puänt on see et hooaeg hiljem oli see mehikene manu ridades.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM4\'

                                Teatavasti ka tegelikus elus on Inglismaal asjalood sedamooodi, et tippklubid (ManUtd, Arsenal) võivad ladina-ameeriklasi ja aafriklasi ka puhtalt reputatsiooni mõjul osta. Cote\'d\'Ivoire\'i mängijat ei lubataks vast Wolvesi sugusesse meeskonda iseig, siis kui too koondise eest viimastel aastatal max. mänge saanud. Ma ei tea, kui palju Touré koondise eest mänginud on, aga Arsenalis on ta küll.

                                Mida ma öelda tahan - mina näen igati loogikat selles, et D\'Alessandrot Manchesteri lubati, Wolverhamptonisse aga mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X