320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM4\'

    Aga miks on nii, et kui sa juhid 1 väravaga või oled viigis näiteks, AI suudab alati luua viimasel 10-20 võimalusi, ma aga kui proovin kasvõi 4-2-4 ei suuda isegi mitte key hetki välja võluda?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM4\'

      kas keegi on mainitud toodet kusagil HILJUTI müügil näinud?
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM4\'

        nägin viimati Stockmannis, siis kui seal need napakad päevad olid.

        või kui nüüd keskendudes sõnale HLJUTI, siis vist mu info sind eriti ei aita

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM4\'

          Ma nägin Tallinna Kaubamajas ka seda müügil
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM4\'

            Avastasin enda jaoks siukese mehe nagu D\'Alessandro. Argentiina noor ryndetuus. 5 m2ngu tal m2ngitud, k6ikides m2ngudes reiting v2hemalt 9. 8 v2ravat l88nud ja 8 v2ravaga l6ppenud s88tu andnud kokku. Soovitan teistelegi :P

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM4\'

              Originally posted by Marduk


              Avastasin enda jaoks siukese mehe nagu D\'Alessandro. Argentiina noor ryndetuus. 5 m2ngu tal m2ngitud, k6ikides m2ngudes reiting v2hemalt 9. 8 v2ravat l88nud ja 8 v2ravaga l6ppenud s88tu andnud kokku. Soovitan teistelegi :P
              et sa nagu polegi temast enne midagi kuulnud? :P Kuskil koopas elad ve? Ja muide päris elus ei ole ta ründaja vaid ründav poolkaitsja, CMi bastardid aga panid ta millegi pärast \"forwardiks\".

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM4\'

                Forward on ju samahästi kui attacking midfielder. D\'Alessandro tegelikkuses Stuttgarti mängija, tema talendiga tutvusid paljud U-20 MM-l, mille Argentiina eesotsas D\'Alessandro ja Saviolaga ülekaalukalt võitis. Wonderkid, kui ma ei eksi? Mis siis imestada.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM4\'

                  Originally posted by ethan


                  Forward on ju samahästi kui attacking midfielder. D\'Alessandro tegelikkuses Stuttgarti mängija, tema talendiga tutvusid paljud U-20 MM-l, mille Argentiina eesotsas D\'Alessandro ja Saviolaga ülekaalukalt võitis. Wonderkid, kui ma ei eksi? Mis siis imestada.
                  D\'Alessandro on Stuttgartist kyll kaugel, nagu Rahva Auto klubi on lähemal ikki

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM4\'

                    Originally posted by ethan


                    Forward on ju samahästi kui attacking midfielder. D\'Alessandro tegelikkuses Stuttgarti mängija, tema talendiga tutvusid paljud U-20 MM-l, mille Argentiina eesotsas D\'Alessandro ja Saviolaga ülekaalukalt võitis. Wonderkid, kui ma ei eksi? Mis siis imestada.
                    Attacking midfielder on postitsioon mida D\'Alessandro tegelikult mängib, forward kaldub juba ründaja poole (Wayne Rooney).

                    Muide seal U20 MMil jäi mulle silma Argentina koondise kapten Fabrico Coloccini, toreda Valderamaliku soenguga.

                    PS! D\'Alessandro pelab Wolfsburgi eest

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM4\'

                      Ma mõtlesingi ennist kirjutades, oli see Wolfsburg või Stuttgart. Esimene siis on õige küll, tänan Epic parandamise eest.

                      Argentiinlaste seast tolle turniiri põhjal raske kedagi esile tõsta, nad olid kõigist võimsalt üle ikkagi. Kuid Coloccini, kaptenina ning kaitse tugitalana, oli ikka selgelt meeskonna liidreid. Tal vastav klubi kah, AC Milani mängija, hetkel laenul Atletico Madridis. Mulle jäi veel silma näiteks Leandro Romagnoli, kes siiani Argentinas San Lorenzo eest mängib. Tema on mul ka pea igas mängul shortlistis

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM4\'

                        D\'Alessandro on hea,aga ma soovitan teil sama pappi eest hoopis Tevez osta.Tevez`il on jämedamad jalad ja ta ei ole nii vigastuste aldis kui D\'Alessandro.
                        Seda muidugi siis kui te forwardi otsinguil olete.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM4\'

                          Originally posted by ethan
                          Kuid Coloccini, kaptenina ning kaitse tugitalana, oli ikka selgelt meeskonna liidreid. Tal vastav klubi kah, AC Milani mängija, hetkel laenul Atletico Madridis.
                          Coloccini on siiski Villarealis praegu.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM4\'

                            Originally posted by Robinho


                            Originally posted by ethan
                            Kuid Coloccini, kaptenina ning kaitse tugitalana, oli ikka selgelt meeskonna liidreid. Tal vastav klubi kah, AC Milani mängija, hetkel laenul Atletico Madridis.
                            Coloccini on siiski Villarealis praegu.
                            Aih, eksin teist korda juba Villarreal muidugi, Postimehes oli isegi kena pilt, kuidas Coloccini Operilt palli proovib jalge eest ära lüüa. Eelmine hooaeg oli siiski Madridis.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM4\'

                              Originally posted by Epic
                              et sa nagu polegi temast enne midagi kuulnud? :P Kuskil koopas elad ve? Ja muide päris elus ei ole ta ründaja vaid ründav poolkaitsja, CMi bastardid aga panid ta millegi pärast \"forwardiks\".
                              Ikka olen, kuid ei oleks uskunud, et mees m2ngus NII tegija on. Tema k6rval oli alguses Crespo kel vanust/kogemust 6 aastat rohkem, kuid j2i selgelt alla. Ytleme nii oli meeldiv yllatus

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM4\'

                                nonii.olen peale CM 01-02\'es leedsist suusa saamist () hakanud mängima CM 4 ja asi lihtne:mängin FC Copenhageniga ja neil on see jama,et mängijatele saab pagana vähe palka anda.key player saab maksimaalselt 2500 £ nädalas,first team player 2000£ jne.selle jama tõttu ei saa ka endale häid mängijaid lubada,sest kes ikka tahaks tulla ntx 12 000£ nädala palga pealt 2500£? ja nüüd siis küsimus: kas palga ülempiiri ei saaks kuidagi nihutada või midagi väga mannetu on mängida meestega,kes saavad max 2500£ nädalas
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X