320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 4 kvaliteet?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

    Originally posted by SpeedyGonzale
    CM 4 ja CM 01/02 võrdlemise kohta ütleks nii palju, et cm4 on juba hoopis teine põlvkond ja vajab tunduvalt rohkem püsivust. (Ma ei mõtle sellega ,et vana cm halb oleks-lihtsalt uuel on rohkem võimalusi ja ta on realistlikum, sellepärast mängin cm4)
    Realistlikuse kohapealt (ver. 4.0.4) - võta näiteks Arsenal ja võta 4-4-2 ja määra teamile \'gung-ho\' taktika ning võidad kodumängud Evertoni vastu 7-0, WBA vastu 9-0, Celticu vastu 8-0 jne. Ühesõnaga sellise taktikaga tuli Meistrite Liiga I grupijärgus 6 võitu väravatevahega 25-0. Originaalkoosseisuga ja nii. Reaalne?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

      Originally posted by SleepWalking


      Originally posted by Epic
      Kes sul viitsib jamada mingite tundmatute meestega keda sa ei tunne ja ei tea mida nad oskavad
      mina näiteks. minu jaoks ongi selle mängu võlu selles, et saad võtta manageerimiseks näiteks morecambe\'i või yeovil\'i ning täiesti tundmatud mehed ning alustad mudast, siis täiesti ilma raha ja nimedeta. tore on hiljem isegi premieris näiteks 5s olla ja uefa sarjas veerandfinaali jõuda. või siis nagu 01/02s juhtus - viia york meistrite liiga võitjaks ...

      Aga nede Morecambe ja Yeovil\'iga läheb ju nii kaua aega mingi 3-5 aastat, et Premier\'is kõrgete kohtade pärast heitlema hakata ja siis on juba mõned mu lemmik mängijad nii vanad, et ei tasu rääkidagi:P

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

        Originally posted by SleepWalking


        Originally posted by SpeedyGonzale
        CM 4 ja CM 01/02 võrdlemise kohta ütleks nii palju, et cm4 on juba hoopis teine põlvkond ja vajab tunduvalt rohkem püsivust. (Ma ei mõtle sellega ,et vana cm halb oleks-lihtsalt uuel on rohkem võimalusi ja ta on realistlikum, sellepärast mängin cm4)
        Realistlikuse kohapealt (ver. 4.0.4) - võta näiteks Arsenal ja võta 4-4-2 ja määra teamile \'gung-ho\' taktika ning võidad kodumängud Evertoni vastu 7-0, WBA vastu 9-0, Celticu vastu 8-0 jne. Ühesõnaga sellise taktikaga tuli Meistrite Liiga I grupijärgus 6 võitu väravatevahega 25-0. Originaalkoosseisuga ja nii. Reaalne?
        Mul tuleb sellega seoses tore mälestus kui ma TCM 2003 mängisin ja ManU\'ga mingi 3 divisjoni meeskonna vastu sõprusmängus 31:2 hävitasin

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

          see tähendab ainult ühte et tmc 2003 on totaalne pask!!!!ERITI REALNE ON 31-2 VÕIT JU?
          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


          Koss on lahe

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

            hmm.... no minu arust on cm4 cm01/02 totaalselt parem,aga see on minu arvamus,maitsed on erinevad, aga kui mängisin tcm 2003 manuga oli ka mingi kolmanda divvari meeskonnaga friendlyt aga võitsin 45-0

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

              oleks üks küsimus kas teil ka cm 4 löövad ründajad peaaegu koguaeg väravaid?
              Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
              When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


              Koss on lahe

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                Originally posted by K1ly
                oleks üks küsimus kas teil ka cm 4 löövad ründajad peaaegu koguaeg väravaid?
                pane aga uusi ep\'e peale, sigames on seda üritanud hiljemalt parandada - algselt oli jah selline asi märgatav - ep 4ga löövad juba ka keskväljamehed ja kaitsjad väravaid.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                  sul on ka raske kogu aeg realiga võita onja? eile sain ajaccioga prantsuse liigas esimese võidu.. kyll ma yppasin ja kargasin suurest rõõmust.. reservimees lõi kogu meeskonna esimse kolli hooaja jooksul..:P
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                    Kusjuures ma avastasin sellise asja enda jaoks. M2ngisin Iiri liigat Kilkenny Fc\'ga 1st division alustasin. 1 hooaja eesm2rgiks oli klubi pannud j22da kuskile 1 div. keskele. Ok m2ngisin natuke liiga h2sti ja panin liiga kinni ja sain Premierisse :P Ok mis nyyd juhtus oli v2ga yllatav, 70% meestest muutusid Unhappiks, ytlevad ei salli mind ja tahavad klubist lahkuda Ja nagu sellest veel v2he oleks, m2ng lihtsalt ei lase mul v6ita! T2iesti suvaline m2ng suvalise meeskonna vastu, ma l2hen juhtima 3:0, kui nad enne 70-80 minutit mulle vastuv2ravaid ei suuda lyya siis hakkab kohtunik suvaliselt penalteid andma :P Ykskord andis 5 penaltit mulle 1 m2ngus Lihtsalt ei ole v6imalik nii v6ita, vaatasin keskmiselt olen saanud 2,6 penaltit mangus Kellegil midagi sarnast old?

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                      ei..
                      mul on kombeks uue meeskonnaga alusatdes üsna meelevaldselt toimetada - siis juhtub harilikult ka, et terve tiim on unhappy, kuna neile ei meeldi, kuidas ma mõne nende tiimmeidiga olen käitunud. läheb natuke aega, siis enamik rahunevad maha - või lähvad myyki
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X