320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    101... algaja õnn. Eks need tipud teevad kõva tööd ja teavad, mis vormis mingi tiim on ja kes platsile pääsevad.

    Kommentaar


      Suht suur osa on siiski ka joppamisel, kui vaadata näiteks avavooru võitja meeskonda. Okei, see on selge, et kolm Chelsea ja kaks Villa meest koosseisus toodavad eeldatavasti hästi, kuna neil on kaks mängu. Aga et nii Lamps kui ka Oscar teevad värav+sööt, et Coleman ja eriti Whittaker samaga hakkama saavad, et Mignolet penalti tõrjub... neid asju ei ole ju võimalik kuidagi loogiliselt ette aimata. Ma ise näiteks lükkasin eelmisel hooajal Walcotti koosseisu enne seda njuuka mängu, kus ta puuri täis tagus, ja täitsa ausalt, mingit süvaanalüüsi seal taga küll ei olnud karvavõrdki. Õnne peab ka vahel olema.

      PS - siin peagi on tulemas ka voor, kus jällegi Chelsea ja Villa ei mängi ning palju edu siis selle koosseisu ümber maletamisel.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Ma vana geenius võtsin enne vooru algust Benteke meeskonnast välja, et Mata sinna ära mahutada. 16 punkti läks nagu naksti. Aga noh, mis sa teed.
        PS Miks kurja Azpilicueta mängida ei saanud? 2 mängu voorus ja kummaski ei saanud platsile.

        Kommentaar


          Ma naiivselt pani mata kapteniks. See oli küll hea otsus
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Via-Sat Sport Baltic panen ka oma mängu käima.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Kas see koosseis mis alguses valin, sellega peab hooaja lõpuni opereerima?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Kas see koosseis mis alguses valin, sellega peab hooaja lõpuni opereerima?
                Saad iga nädal ühe tasuta transferi teha. Ülejäänude eest saad miinuspunkte.

                Kommentaar


                  1 Wildcard on ka hetkel, teine peaks tulema jaanuaris. Wildcardiga saad pmts terve tiimi välja vahetada, aga saab kasutada 2 korda hooaja jooksul siis.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Tegin omale meeskonna ära, aga kuidas saan liigat valida?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Leagues -> Join a league -> Join private league ja siis paned liiga koodi.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cpidr. Vaata postitust
                        aga küsimus võhikult kui palju saite teie punkte esimeselt gameweekilt. ise skoorisin 76
                        40 millegagi
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Lõppenud gameweek oli parim läbi ajaloo: 24 sanga!
                          Just nimelt. Nii imelise skooriga suutsid minu superstaarid kokku hakkama saada.

                          Ja kurat see RvP. Punkte ei too, aga samas ma tean mis kohe juhtub kui ma ta meeskonnast ära võtan - 2-3 väravat ja/või paar väravasöötu ühes mängus.

                          Kommentaar


                            1/4 hooajast läbi ja hetkel on mul au viibida Eestis 2. kohal. Lahe on ka see, et 1. kohal paikneb mu endine kolleeg.

                            Kommentaar


                              mingu perse see premleague. ei salvestanud ära, et täna peab kapten olema agüero...

                              Kommentaar


                                hmm, ramsey, RVP ja lambert näitab premierleague.com et veidi vigastatud, keegi teab kui tõsised vigastused neil on? kas nvks on fit or no?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X