320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    hmm, ramsey, RVP ja lambert näitab premierleague.com et veidi vigastatud, keegi teab kui tõsised vigastused neil on? kas nvks on fit or no?
    Nende kolme puhul on need vigastused vaid piisavalt tõsised selleks, et jätta vahele ülimõttetud koondiste sõprusmängud, kus ainsaks eesmärgiks on see, et need saaks läbitud kuidagi nii, et keegi endale liiga ei tee (Realil nt Khedira pooleks aastaks väljas selle jama tõttu). Teisisõnu, liigamängudeks on kõik kenasti mänguvalmis.

    Kommentaar


      Ilged munnid on seal ikka.

      Ross Barkley wasn't given an assist for the first Everton goal as Leighton Baines free kick was deflected by a defender not Barkley. There was no assist for Baines as the deflection changed the intended destination of his pass.
      Last updated: 23 Nov 20:21
      Mulle tundub, et nad eksivad.

      Kommentaar


        Eile oli selleks mängijaks seejuures keegi "Ross Barclay".
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Eile oli selleks mängijaks seejuures keegi "Ross Barclay".
          Jep, seda nalja nägin kah .

          Kommentaar


            mis yaya tourel häda?

            Kommentaar


              Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
              mis yaya tourel häda?
              Knock, aga midagi väga hullu ei tohiks olla.

              City are hopeful that Toure will be fit to face Newcastle at St James' Park on Sunday.

              Kommentaar


                sama lugu ross barkleyga?

                Kommentaar


                  Martinez: “Ross had a knock on the toe in his right foot. It’s a bit swollen but we are hoping that he is going to be fine for the weekend."

                  Ma jätan ta sisse, kuid mul on see hooaeg nii sitalt läinud, et eriti enam ei põe kui see järjekordseks valeotsuseks osutub. (Pealegi mul peab ilmtingimata iga nädal kolm Evertoni meest algkoosseisu kuuluma). Muide, kel odavat kaitsjat (ajutiselt) vaja, siis soovitan Alcarazi või Stonesi - mõlemad peaksid Norwichi vastu alustama.

                  Kommentaar


                    double GW tulemas, praegune squad mul

                    mannone, lloris

                    coleman, williamson, shaw, azpillicueta, ivanovic

                    sterling, januzaj, hazard, sidwell, lallana

                    sturridge, suarez, lukaku


                    1 tegemata FT veel alles, pean vist 3-4 transferit tegema enne seda gameweeki, mis oleks kõige mõttekamad?

                    ilmselt hazard, lallana ja shaw oleks kindlad

                    januzajd pole ka väga mõtet mängitada vist kuna kindlasti ei alusta ta mõlemat mängu


                    any thoughts?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                      double GW tulemas, praegune squad mul

                      mannone, lloris

                      coleman, williamson, shaw, azpillicueta, ivanovic

                      sterling, januzaj, hazard, sidwell, lallana

                      sturridge, suarez, lukaku


                      1 tegemata FT veel alles, pean vist 3-4 transferit tegema enne seda gameweeki, mis oleks kõige mõttekamad?

                      ilmselt hazard, lallana ja shaw oleks kindlad

                      januzajd pole ka väga mõtet mängitada vist kuna kindlasti ei alusta ta mõlemat mängu


                      any thoughts?

                      Mul endal Adrian: Evra, Coleman, Cahill: Nolan, Silva, Sissoko, Snodgrass: Suarez, Sturridge, Rooney

                      Kommentaar


                        Premier league läbi
                        Kuidas kellegil läks ka fantasy's ?

                        Kommentaar


                          algne mõõn asendus hooaja keskel kõva tõusuga overall top 100k hulka ja siis uuesti mõõn, ehk lõppkokkuvõttes 473,602 koht. punkte ligilähedaselt sama palju kui oli 2 hooaega tagasi, mil overall 80k hulgas lõpetasin

                          soccernetis 30. piiril

                          Kommentaar




                            Hooaja lõpp oli nii ilus, et peab ka pisut eputama,
                            Enne viimast vooru oli vahe liidriga -29p. Pärast... nagu ise näete. Tillide meister ja kast õlut, häppideis!
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Üllatavalt hea hooaeg tuli välja, kokku 2439 punkti ja üldarvestuses 3164. koht. Soccernetis tavaliigas 2. ja head2headis 4. Eestis 7. Peab rahul olema, kuigi viimased 6 vooru umbes olid väga rasked, järjest langes mehi vigastuste tõttu välja, ühest wildcardist tundsin puudust.

                              Kommentaar


                                Hooaeg oli huvitav - 10.mänguvooru järel olin kogu üldarvestuses 11.kohal. Veel 18.mänguvooru järel olin 37.positsioonil, ent pärast seda algas pidurdamatu langus. Lõpuks siis 27.830 koht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X