320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ARMAS LIIGA:

    Selle aasta minu liigaga liitumiskood on:
    hi3bok

    Homme saab Siimule ka kast õlut eelmise hooaja võidu eest üle antud!
    Tema tiim Ott Tänak Fan Army ruulis eelmine aasta üle Eesti.


    Manchester United Forever

    Kommentaar


      Mis Soccernet liiga kood on?

      Kommentaar


        Üks Kuri Liiga Season 7

        Buy-ini sai pisut kergitatud, sel hooajal 40 €.
        Oleme liikunud kursil 17 -> 22 -> 23 -> 24 -> 32 -> 29. Sobiv aeg taas suund ülespoole võtta ehk siis ootus/lootus 30+ osalejaks sel hooajal.
        Sarnaselt eelmistele aastatele on ka sel hooajal võitjale personaalne puidust karikas.

        PM, kui on huvi liituda. Kutsun sind Facebookis loodud eventi, kus on kogu info olemas, või saadan liigaga liitumise juhised PM-ga.

        Update: Kuna olen 5. augustil terve päev hõivatud ja mul pole võimalik viimase minuti huvilistele liigaga liitumise juhiseid edastada ning kirjadele vastata, siis läheb liiga lukku 24 h enne hooaja avamängu ehk siis 4. augustil kell 22:00.

        Kommentaar


          43 usinat mesilast juba liitunud või automaatselt lisatud.

          Official Fantasy Premier League 2023/24. Free to play fantasy football game, set up your fantasy football team at the Official Premier League site.






          Algselt postitas karausser Vaata postitust
          ARMAS LIIGA:

          Selle aasta minu liigaga liitumiskood on:
          hi3bok

          Homme saab Siimule ka kast õlut eelmise hooaja võidu eest üle antud!
          Tema tiim Ott Tänak Fan Army ruulis eelmine aasta üle Eesti.

          Manchester United Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas erka149 Vaata postitust
            Üks Kuri Liiga Season 7

            Buy-ini sai pisut kergitatud, sel hooajal 40 €.
            Oleme liikunud kursil 17 -> 22 -> 23 -> 24 -> 32 -> 29. Sobiv aeg taas suund ülespoole võtta ehk siis ootus/lootus 30+ osalejaks sel hooajal.
            Sarnaselt eelmistele aastatele on ka sel hooajal võitjale personaalne puidust karikas.

            PM, kui on huvi liituda. Kutsun sind Facebookis loodud eventi, kus on kogu info olemas, või saadan liigaga liitumise juhised PM-ga.

            Update: Kuna olen 5. augustil terve päev hõivatud ja mul pole võimalik viimase minuti huvilistele liigaga liitumise juhiseid edastada ning kirjadele vastata, siis läheb liiga lukku 24 h enne hooaja avamängu ehk siis 4. augustil kell 22:00.
            Kirjutasin.

            Kommentaar


              Algselt postitas erka149 Vaata postitust
              Üks Kuri Liiga Season 7

              Buy-ini sai pisut kergitatud, sel hooajal 40 €.
              Oleme liikunud kursil 17 -> 22 -> 23 -> 24 -> 32 -> 29. Sobiv aeg taas suund ülespoole võtta ehk siis ootus/lootus 30+ osalejaks sel hooajal.
              Sarnaselt eelmistele aastatele on ka sel hooajal võitjale personaalne puidust karikas.

              PM, kui on huvi liituda. Kutsun sind Facebookis loodud eventi, kus on kogu info olemas, või saadan liigaga liitumise juhised PM-ga.

              Update: Kuna olen 5. augustil terve päev hõivatud ja mul pole võimalik viimase minuti huvilistele liigaga liitumise juhiseid edastada ning kirjadele vastata, siis läheb liiga lukku 24 h enne hooaja avamängu ehk siis 4. augustil kell 22:00.
              Meeldetuletus: Üks Kuri Liiga Season 7 on avatud kuni täna hilisõhtuni. Homme ei ole mul paraku võimalik Soccerneti foorumit külastada ja liitumise juhiseid jagada.
              Hetkeseisuga on liigaga liitunud 20 manageri, aga nagu alati on viimase minuti liitujaid omajagu. 30 manageri piiri ületamine selleks hooajaks on realistlik. Kui meid on lõpuks täpselt 30, siis jõuavad rahadesse 5 parimat, kui 31+ siis 6 parimat.

              Kommentaar


                Algselt postitas ilikemuru Vaata postitust
                Mis Soccernet liiga kood on?
                Tahaks ka teada, kas üldse pannakse liiga püsti?
                Manchester United Forever

                Kommentaar


                  84 tiimi juba / alles kirjas, mis Sa ootad?

                  https://fantasy.premierleague.com/le...to-join/hi3bok
                  Manchester United Forever

                  Kommentaar


                    Tüüp oleks fäntasi kinni pannud kui Pinnocki punnid sees oleks olnud

                    Official Fantasy Premier League 2023/24. Free to play fantasy football game, set up your fantasy football team at the Official Premier League site.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Tüüp oleks fäntasi kinni pannud kui Pinnocki punnid sees oleks olnud

                      https://fantasy.premierleague.com/en...46765/event/38
                      See karm jeps
                      Manchester United Forever

                      Kommentaar


                        Minu Liiga võitis Calvin Kull, sai väga palju punne kusjuures: 2576 p
                        Ootan uusi liikmeid liituma enda mini liigaga.
                        Mõõdunud hooajal oli 92 liiget
                        Manchester United Forever

                        Kommentaar


                          Üks Kuri Liiga Season 8

                          ÜKL jätkab. Naudime FPL-i niikaua, kui saab - varsti võime olla sunnitud Saudi Pro League fantasy peale üle minema

                          Esimesel hooajal oli 17 osalejat, viimased 6 aastat on olnud vahemikus 22 kuni 32. Auhinnalisele kohale jõuavad ca 5-6 parimat.

                          Kuna tööpink, millega oli võimalik puidust karikat valmistada, on omadega läbi, siis sel hooajal teeme nii, et võitja saab maikuu lõpus valida endale meelepärase Premmi klubi jalkasärgi ja selle särgi tarnimise kulu võrra väheneb auhinnafond. Näide:
                          25 osalejat liigas, auhinnafond kokku 1 000 € (25 x 40 €). Võitja valib särgi, mis maksab näiteks 75 € + saatmiskulu 15 € = 90 €. Tegelik auhinnafond on seega 1 000 € - 90 € = 910 €, mis jaguneb proportsionaalselt 5 parima vahel: I - 325 €, II - 230 €, III - 160 €, IV - 115 €, V - 80 €.​

                          Buy-in: 40 €

                          PM, kui on huvi liituda. Kutsun sind Facebookis loodud eventi, kus on kogu info olemas, või saadan liigaga liitumise juhised PM-ga.​

                          Kommentaar


                            Palun liituda minu Mini Liigaga, liitumiseks vajuta linki:

                            Official Fantasy Premier League 2023/24. Free to play fantasy football game, set up your fantasy football team at the Official Premier League site.
                            Manchester United Forever

                            Kommentaar


                              Üks Kuri Liiga S8 Draft

                              Lisaks klassikalisele FPL liigale (Üks Kuri Liiga) korraldan sel aastal esmakordselt draft liigat. Draft toimub täna õhtul kell 22:00. Meil on 8 manageri olemas, max osalejate arv on 10 ehk siis 2 vaba kohta veel alles. Buy-in sarnaselt Kurjale Liigale 40 €, 10 osaleja korral jõuavad auhinnalistele kohtadele 3 parimat. Formaadiks on head-to-head: iga GW võistled mõne teise liiga manageri vastu.

                              PM, kui on huvi liituda. Kutsun sind Facebookis loodud eventi, kus on kogu info olemas, või saadan liigaga liitumise juhised siin foorumis PM-ga.​​

                              Kommentaar


                                Üks Kuri Liiga Season 8

                                8. hooaeg tõotab tulla rekord osalejate arvuga, varasem rekord (32) pärineb 5. hooajast (2020-21). Liigaga ongi praeguseks liitunud juba 32 manageri, aga oma osalemisest on moel või teisel teada andnud veel 3-4.

                                Liiga läheb lukku täna kell 20:00. Osalustasu ülekanne on vaja enne liiga sulgumist ära teha.

                                Kood liigaga liitumiseks: xijj18
                                Osalustasu 40 €
                                EE047700771001569358 Erik Põlluveer​

                                Kommentaar

                                Working...
                                X