320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Matchy Vaata postitust
    ma arvan, et PES täis mäng on parem
    Arvad? Mu arust on asi kindel. Niipalju, kui videosid näinud olen, võin öelda, et tulemas on jällegi ülikõvv PES.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Arvad? Mu arust on asi kindel. Niipalju, kui videosid näinud olen, võin öelda, et tulemas on jällegi üli kõvv PES.
      See lause nagu oligi väikse sarkasmi vindiga öeldud, selleks ka pilgutav silm lõpus

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Arvad? Mu arust on asi kindel. Niipalju, kui videosid näinud olen, võin öelda, et tulemas on jällegi ülikõvv PES.
        Mängu trailer on viimane asi mille järgi mängu kvaliteeti otsustada.

        Kommentaar


          kas Pes2008 tuleb aind ps 3 ja ja arvuti või ps2 peale kah ?

          Kommentaar


            tuleb pc peale ka , 27 oktoober minu arust

            kõik keda huvitab pes siis uurige seda foorumit :



            seal on kõik vajalik pes´i jaoks , patchid jms

            Kommentaar


              Avapäevani on aega, kuid piraatlus vohab nii võimsalt, et tänasest saadaval. Ma mäletan, et kunagi proovisin oma vana arvutiga PESi mängida.

              Mäng oli nagu kaameli ila, mis räigelt venis. Ei suutnud isegi poolaega ära oodata. Kuid nüüd on arvuti uus. Ehk peaks uuesti katsetama.

              Eriti maailma PESifanaatikuid vaadeldes.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Avapäevani on aega, kuid piraatlus vohab nii võimsalt, et tänasest saadaval. Ma mäletan, et kunagi proovisin oma vana arvutiga PESi mängida.

                Mäng oli nagu kaameli ila, mis räigelt venis. Ei suutnud isegi poolaega ära oodata. Kuid nüüd on arvuti uus. Ehk peaks uuesti katsetama.

                Eriti maailma PESifanaatikuid vaadeldes.
                Puhas kuld - usu mind!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Puhas kuld - usu mind!
                  See on isegi liiga nõrk kommentaar selle mängu jaoks.
                  Mul pole lihtsalt sõnu selle mängu kohta. Martin, kindlasti katseta!
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Aga mulle 2008 demo nii väga ei meeldinud. Aga ilmselt hakkab täis versioon meeldima, kuna ML olevat mingist iluravist läbi käinud.

                    Kommentaar


                      foorumist ühel tüübil käes ja ML pidi olema väga huvitav ja värki , endal ka kohe varsti käes

                      Kommentaar


                        Mul on selle mängu kohta üks küsimus ka - kas seda on üldse võimalik klaveriga mängida või peab kindlasti pulti omama, sest ma nagu mäletan, et klaverinuppe seal vist vahetada ei saanud ja need asusid ikka väga räigetes kohtades.

                        Oskab keegi aidata?
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Mul on selle mängu kohta üks küsimus ka - kas seda on üldse võimalik klaveriga mängida või peab kindlasti pulti omama, sest ma nagu mäletan, et klaverinuppe seal vist vahetada ei saanud ja need asusid ikka väga räigetes kohtades.

                          Oskab keegi aidata?
                          Klaverinuppe saab vahetada küll. Kuna aga tegu on sisuliselt Playstationi mängu otseportiga PC peale, siis tuleb igasugused PC-le omased asjad (nuppude paigutamine, ekraani reso) teha ära enne mängu käivitamist eraldi programmist, ehk Settings.exe-st.

                          Kommentaar


                            Ma mängisin suht kaua klaveriga. Ma sain mängu sees ka nuppe vahetada. Rohkem pidin katse teel proovima mis tegevuse, mis nupu alla paned. Aga klaveriga mängimise juures on üks kehv asi - nimelt ruletti ei saa teha. Aga saab ka ilma hakkama, teed rohkem stepõuveried ja muud taolist. Aga mu arust on isegi klaveriga kergem mängida, kuid eks see oleneb muidugi ka inimesest.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              PES on puldiga kindlasti paremini mängitav. Ennem mängin FIFAt klaveriga kui PESi :P
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                puldiga on lihtsam kasutada neid L1,L2,R1,R2 nuppe lihtsalt minu arust

                                Kommentaar

                                Working...
                                X