320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Become a Legend'it mängin See on tase. Ülejäänud on suht pask PES'is

    Kommentaar


      Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
      Become a Legend'it mängin See on tase. Ülejäänud on suht pask PES'is
      Mis aasta?Mõni hea asi.

      PS.Ma sain just "World Team of The Year" ja see maailma parima mängija värk.Mängin ManU's No.7(Tulin ManU'sse siis kui cr interisse läks)`

      ***

      Olen inglise liiga top assist ja most valueplayer.
      Nii mul on kõik võimalikud tiitlid PL'is võidetud Barca tegi hooaja lõpus pakumise nii et lähen SPAIN!
      btw nation olen ARGENTIIIINAAA ainult mm tiitel puudu aga see peaks paari päeva pärast ära tulema.

      Barca's olen nr 17 ning CF,CMF,AMF,DMF

      *
      Alustasin AMF


      Minu klubibid:

      *Fulham FC
      *Bolton Wanders FC
      *Arsenal FC
      *Manchester United FC
      *FC Barcelona
      Last edited by författare; 17.05.09, 11:20. Põhjus: Natuke asju juurde!
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Minu rahvus on SPAIN! Ja hetkel mängin Real Madridis. Kõige suurem väravateskooria Hispaania liigas
        Tuli ka pakkumine Chelsealt, aga mängin hooaja Real Madridis ja siis kaalun pakkumisi Inglismaa klubidelt. Samuti tahaks Barcas ära käia.

        Aga see et, kas ainult 4s liigas saabki mängida? Väga nõme, et selline väike valik on.

        Kommentaar


          Üks enne seda kõige raskemat.

          Kommentaar


            Ma pelan ka juba pikemat aega PES 2009-at. Peamiselt teen ikka itaalia liigat ja olen proovinud ka kõiki tippliigasid-kuna uued patchid on asja teinud talutavaks. Ma ei tea alguses tundus Top Player hullult raske, kuid nüüdseks nagu ei paku enam pinget- ei valmista probleeme enam liigade võitmine.Mulle näiteks see be a pro ei istu eriti ma ei tea miks, tahaks ikka kogu meeskonda juhtida. Oleks pes norm litsentsidega siis isegi oleks proovinud seda, kuid Pes võiks korraliku manageri värgi teha, siis oleks asjal veel rohkem jumet.
            Eriti närvi ajavad Rotid mida pes pakub- ja need tulevad just Top Playeri peal.Eriti loll on asja juures see, et Pesi väravaolukorrad on kõik nii sarnased ja neid on kohati pea võimatu ära hoida- kui rotikas on tulemas siis nii, on.Viimane eriti vihale ajama panev kogemus oli selline,kus PES lihtsalt viis minu kaitsed eemale- haige oli vaadata replayd, 2 keskkaitset lihtsalt panid keskvälja poole plagama ilma mingi põhjuseta ja 2 vastast lihtsalt jooksid täiesti vabalt mu väravaalla, kuhu tuli loomulikult sööt ja ma olin täiesti võimetu.Eriti haiged on ülesöödud ja väravavahi koperdamised ja see, et peaaegu enamikke mehi ei saa kasutada 2 pela järjest.Siis kui mehel mott on sitt, ehk nool all(sinine,lilla) siis on mees pea mõtetu kasutada koperdab ja liigub nagu tigu ja kaotab palle pidevalt- nagu polekski mehe oskustest midagi järel- seda võiks nagu natsa parandada- midagi paremat välja mõelda. Samuti vastaste rünnakud ja väravate võimalused võiksid olla mängitud läbi rohkemate kombinatsioonide, mitte, et tekitatakse mingi auk sinu kaitsesse kunstlikult või mingi muu idiootlik olukord ja ongi jälle värav- see on nagu liiga amatöörlik PES-i meeste poolt. Lisaks see, et vastased muudkui sõidavad jalgadesse aga ei viga ega miskit -see on tavaline...Muidu hea mäng- arvuti peal kahtlemata parim vuti simu ja graafika, liikumine ja meeste näod väga head ja poel mõtetuid sopaliigasid
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Ma pelan ka juba pikemat aega PES 2009-at. Peamiselt teen ikka itaalia liigat ja olen proovinud ka kõiki tippliigasid-kuna uued patchid on asja teinud talutavaks. Ma ei tea alguses tundus Top Player hullult raske, kuid nüüdseks nagu ei paku enam pinget- ei valmista probleeme enam liigade võitmine.Mulle näiteks see be a pro ei istu eriti ma ei tea miks, tahaks ikka kogu meeskonda juhtida. Oleks pes norm litsentsidega siis isegi oleks proovinud seda, kuid Pes võiks korraliku manageri värgi teha, siis oleks asjal veel rohkem jumet.
              Eriti närvi ajavad Rotid mida pes pakub- ja need tulevad just Top Playeri peal.Eriti loll on asja juures see, et Pesi väravaolukorrad on kõik nii sarnased ja neid on kohati pea võimatu ära hoida- kui rotikas on tulemas siis nii, on.Viimane eriti vihale ajama panev kogemus oli selline,kus PES lihtsalt viis minu kaitsed eemale- haige oli vaadata replayd, 2 keskkaitset lihtsalt panid keskvälja poole plagama ilma mingi põhjuseta ja 2 vastast lihtsalt jooksid täiesti vabalt mu väravaalla, kuhu tuli loomulikult sööt ja ma olin täiesti võimetu.Eriti haiged on ülesöödud ja väravavahi koperdamised ja see, et peaaegu enamikke mehi ei saa kasutada 2 pela järjest.Siis kui mehel mott on sitt, ehk nool all(sinine,lilla) siis on mees pea mõtetu kasutada koperdab ja liigub nagu tigu ja kaotab palle pidevalt- nagu polekski mehe oskustest midagi järel- seda võiks nagu natsa parandada- midagi paremat välja mõelda. Samuti vastaste rünnakud ja väravate võimalused võiksid olla mängitud läbi rohkemate kombinatsioonide, mitte, et tekitatakse mingi auk sinu kaitsesse kunstlikult või mingi muu idiootlik olukord ja ongi jälle värav- see on nagu liiga amatöörlik PES-i meeste poolt. Lisaks see, et vastased muudkui sõidavad jalgadesse aga ei viga ega miskit -see on tavaline...Muidu hea mäng- arvuti peal kahtlemata parim vuti simu ja graafika, liikumine ja meeste näod väga head ja poel mõtetuid sopaliigasid
              patchpatchpatch

              Kommentaar


                Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                patchpatchpatch
                MIs selle point oli?

                Kommentaar


                  gamingaccessi pätsi on vaja et PESi mängida... siis elu ilus.





                  Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                  Parim laul

                  Kommentaar


                    Nu ma mingi suure patchi tirisin, aga ega seal nüüd kardinaalseid muudatusi küll pole, kusjuures see viimatine olukord juhtuski just vist selle suurema patchiga.PES 2009 omad rotid küljed jäävad siiski alles.Mängutempo ja värk muidugi selle patchiga muutus jne, kuid üldises plaanis ei midagi uut!
                    Pes vihastas mind nii välja olgugi, et ma teda nagunii edasi pelan- kuid sõber ütles mulle kunagi, et PES-is on veel mingi kõrgem tasand peale Top Playerit mis nussib su viimsedki ajurakud ära tänu oma rottide külgedega ja ajuvabadusele, et sa seda mängu vihkama hakkaksid
                    Mängus on buge ja labasusi kõvasti- 2010 ootaks ikka suuri vigadeparandusi.Patchid võiksid muuta liigad ja nimed kõik õigeks ja tuua uued ilusad näod, kuid PES võiks tegeleda mängu reaalsuse lähemale viimisele.Eriti värdjad on olukorrad, kus arvuti ei lase sul meest valida- nagu kunstlikult hoiaks meest eemal pallist ja liigutaks eemale, samuti vahest lihtsalt CPU otsustab ise minu mehega karistusalas vastase maha tõmmata- ma ei tea kas see on PES bug või ongi see nii mõeldud- vutt läbi ajukääbikutest pilusilmade...
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kle Totti, miks sa ajad sellist pada - kui sa oled nõrk, siis pole vaja ajada mingit rotti juttu. Väravaolukorrad sarnased??? Ega sa mingi muu mänguga sassi ei aja?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Nu ma mingi suure patchi tirisin, aga ega seal nüüd kardinaalseid muudatusi küll pole, kusjuures see viimatine olukord juhtuski just vist selle suurema patchiga.PES 2009 omad rotid küljed jäävad siiski alles.Mängutempo ja värk muidugi selle patchiga muutus jne, kuid üldises plaanis ei midagi uut!
                        Pes vihastas mind nii välja olgugi, et ma teda nagunii edasi pelan- kuid sõber ütles mulle kunagi, et PES-is on veel mingi kõrgem tasand peale Top Playerit mis nussib su viimsedki ajurakud ära tänu oma rottide külgedega ja ajuvabadusele, et sa seda mängu vihkama hakkaksid
                        Mängus on buge ja labasusi kõvasti- 2010 ootaks ikka suuri vigadeparandusi.Patchid võiksid muuta liigad ja nimed kõik õigeks ja tuua uued ilusad näod, kuid PES võiks tegeleda mängu reaalsuse lähemale viimisele.Eriti värdjad on olukorrad, kus arvuti ei lase sul meest valida- nagu kunstlikult hoiaks meest eemal pallist ja liigutaks eemale, samuti vahest lihtsalt CPU otsustab ise minu mehega karistusalas vastase maha tõmmata- ma ei tea kas see on PES bug või ongi see nii mõeldud- vutt läbi ajukääbikutest pilusilmade...
                        Patch muudabki Liigade ja Klubide nimed ja vormid ja logod õigeks!
                        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                        Kommentaar


                          Jh seda kyll...
                          sigpic

                          Kommentaar


                            FIFA omab PES'i reaalsuse poolest ikka täiega ära.
                            FIFA's on enamus asju paremad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Kle Totti, miks sa ajad sellist pada - kui sa oled nõrk, siis pole vaja ajada mingit rotti juttu. Väravaolukorrad sarnased??? Ega sa mingi muu mänguga sassi ei aja?
                              Nu ma ei tea mis tasemel sa pelad?Mingi amateuri peal jh sitta ei panda, kuid Top Playeri peal ikka enamus kolle tulevad nurgakatest peaga , olgugi, et katad meest, sittagi ja teine on need ülesöödud kus lihtsalt kogu kaitse kotti tõmmatakse ja ongi jälle 1 vs 1!Olgugi, et panen kaitseliini võimalikult madalaks!Ja ma räägin värdjas on see, et pes kontrollib minu enda mehi- kohati. Räägin oma kogemustest mõikad?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Mul on tunne, et sa ei oska mängida seda mängu. Aga sellest pole midagi hullu - nii kaua kui sa mängu ei süüdista. Mina olen PESse mänginud alates Pes4 st ja seetõttu kohe kui viimane tuli hakkasin mängima Top Playeriga ja ei kurda.
                                Vähemalt mitte selliste asjade üle. Pigem on probleeme ründemängus kui mängida kahkesi arvuti vastu, et mitte alati ei otsusta arvuti nii aru saada nagu söötja söödu suunast - aga eks seegi on tegelikult näposavuse viga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X