320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Formations settings, Setplay Settings ja sealt siis saab 3meest valida.
    Ette tulevad nad siis kui hoiad Sprindi nuppu all.
    teine kord tulevad automaatselt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Formations settings, Setplay Settings ja sealt siis saab 3meest valida.
      Ette tulevad nad siis kui hoiad Sprindi nuppu all.
      teine kord tulevad automaatselt.
      Alati tulevad automaatselt kui täpne olla. Aga lihtsalt iga kord nad ei jõua õigeks ajaks ja jäävad nats passima.
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        Mina pidin esimest korda vajutama turbo nuppu.
        Aga see oli demo ajal.
        Fulli ajal pole põhjust olnud.

        Endal ML käib 2hooaeg.

        Kommentaar


          Mis selle turboga on?

          Kommentaar


            Turboga pole midagi, lihtsalt mina pidin turbo nupu all hoidma ,et mehi üles saada.

            Kommentaar


              Heh.. Tõmbasin PES08's Scholes'ga 2 meest korraga ning sain punase :P

              Kommentaar


                Olen nüüd ka Pes08 omanik. Aga kohe tekkis paar probleemi..
                Kas teil on samuti PC'le mõeldud mäng tehtud nagu oleks Xboxi mäng. Mõtlen et igalpool näiteks settingutes on xboxi puldi pildid jne. Ja mängides näitab või ütleb pidevalt et press x vms. Aga ma mängin ju ainult hetkel kiiboordiga. Seotati mulle midagi sitta kaela?
                Ja teine probla kujuneb välja siis kui proovin mängia netis. Ehk valin menüüst nettwork ja siis laeb natsa ja siis tuleb tekst, millest ma mitte tuhkagi aru ei saa.
                "Unable to transmit ???? port 5730. You may need to ????ctly to the internet or adjust your connection device i.e. router settings etc. Assign DMZ, Part Mapping, Configure NAT Table and other router settings to the console. Individual products may use unique terminology."
                ????? = tegin moblaga pilti ja välk varjas osa tekstist.
                Aidakeee!

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  Kas teil on samuti PC'le mõeldud mäng tehtud nagu oleks Xboxi mäng. Mõtlen et igalpool näiteks settingutes on xboxi puldi pildid jne. Ja mängides näitab või ütleb pidevalt et press x vms. Aga ma mängin ju ainult hetkel kiiboordiga. Seotati mulle midagi sitta kaela?
                  Ongi settingutes xboxi pult. Näiteks mul on ka versioon arvutile, aga mängin arvutis puldiga, nii et mul selle koha pealt probleemi ei ole. Ja ei ole sulle sitta kaela ajatud, selline see mäng juba lihtsalt on. Ju siis on Konami mehed mõelnud, et kui arvutis mängitakse, siis ikkagi puldiga, mitte klaveriga.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Seda ma juba tasapisi arvasin et puldiga. Peab üles otsima. Aga mu teisele küsimusele oleks vastust? Ostsin mängu ikkagi et enda jõudu katsuda teistega ümber maailma
                    ps. esimese päeva kohta olen vist päris tubli.. Võitsin Hispaania cupil järjest 10 meeskonda ja 2 viiki. Rohkem ei viitsinud . kisub igavaks

                    Kommentaar


                      PESi saab väga vabalt mängida ka klaveril. Iseasi, kui mõnus see on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        PESi saab väga vabalt mängida ka klaveril. Iseasi, kui mõnus see on.
                        Ei ütleks, et just eriline piin oleks olnud. Suht hea oli mängida, kui olid omale õiged nupud valinud.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          "Unable to transmit ???? port 5730. You may need to ????ctly to the internet or adjust your connection device i.e. router settings etc. Assign DMZ, Part Mapping, Configure NAT Table and other router settings to the console. Individual products may use unique terminology."
                          See tähendab seda, et sul on pordid kinni. Esmalt uuri kas su interneti teenusepakkuja poolt on pordid lahti tehtud. Kui on, siis ilmselt kasutad ruuterit ja sellisel juhul loe ruuteri manuali (port forwarding on märksõnaks).

                          Kommentaar


                            Tänud Revo. Leitsin mõnusa õpetuse ka veel. http://www.telemail.fi/olli.volotinen/PortForward.pdf

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              Seda ma juba tasapisi arvasin et puldiga. Peab üles otsima. Aga mu teisele küsimusele oleks vastust? Ostsin mängu ikkagi et enda jõudu katsuda teistega ümber maailma
                              ps. esimese päeva kohta olen vist päris tubli.. Võitsin Hispaania cupil järjest 10 meeskonda ja 2 viiki. Rohkem ei viitsinud . kisub igavaks

                              Huvitav mis tasemega ja mis meeskonnaga sa seda tegid?

                              Kommentaar


                                Unusta see. Pigem tahaks vastuseid rohkem mu teisele küsimusele. Ma ei leia teed enda modeemi kontroll- leheküljele, kust saaksin portidega midagi peale hakata. Kuigi võtsin enda internetpakkujaga ühendust ja nad ütlesid et nende poolt on kõik lahti tehtud, mis võimalik. Aga kes teab.
                                Lisaks proovisin ilma viirusetõrje- ja firewallita. No result.
                                Miks kurat ma nettworki tööle ei saa??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X