320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mingit patchi pole tulnud, et transferites mängijate hinnad õigeks paneks?
    Pole põnev mingeid suuremaid staare osta kelle hind on alla 10 miljoni..
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      PES ikka eriti saast. Kõik mehed liiguvad nagu Lucio, mingid puujalad koos. Siis teine asi on siis kui vastane annab jooksupeale söödu siis jooksed mehega seda vahelt lõikama ja ta laseb jalgevahelt kui sa seisad palli teel. Kutt ei tunneta üldse seda, kui sa ei vajuta just söödunuppu tema poole, et ta palli võib saada. Täielik peeruhais on see mäng. Ja mis fu**ing mõttes ei suudeta transfereid ära teha????? Pooled kutid on üle viidud ja pooled mitte. Reali poole pole vaadatudki. Ainult Di Maria on suudetud üle viia aga teised nagu Özil, Khedira??
      Kui keegi peaks selle mängu ostma siis peab ikka eriti tainas olema. Fifa on jälle suht ok ja tuleb muretseda.

      Kommentaar


        ise mängin 2011 ja täitsa hea on .
        2010 täitsa jube , ja 2009 juba tüütas ära ausalt öeldes , 2011 downloadisin mingi patchi ka peale nüüd siis Bundesliga ka olemas
        iHala Madrid !

        Kommentaar


          aga transferis meeste hinnad on ka korda tehtud?
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            mis nupuga klaveri peal nippe teeb?
            tavalised nupud sain paika, ent ei suuda skill muuvidele pihta saada.

            Kommentaar


              ise teen MLi. Tottenhamiga.
              esimene hooaeg läks suhteliselt halvasti . Tõin juurde Robbeni omale laenuga.niisama nalja pärast tõin ka klavani aga nüüd teisel hooajal kus juhtus nn õnnetus on ta põhimees.
              CList lanegsin välja . samuti Europa Leaguest. Inglise liigas sain viienda koha.saatuslikuks sai viimased mängud mis kaotasin suhteliselt kuivalt.
              Teine hooaeg sain CLi.siis juhtus mul õnnetus kui unustasin lepinguid muuta ja pooled mängijad läksid, Lennon , Modric, Defoe ja paljud teised algkoosseisu mehed.Ostsin Gerrardi , Suareze .CLis Sain tugeva alagrupi , Real , Inter mina ja Copenhagen. Copenhageni võitsin esimeses mängus , Interile kaotasin 0-1 Realile 0-3.
              teises voorus copenhageniga 1-1 interit 1-0 reali 4-2 see andis mulle võrdse punkti Realiga aga väravate vahega sai edasi Real. saatuslikuks sai see 1-1 viik taani klubiga.
              Siis läks mul edukalt Europa liigas. Pääsesin finaali aga kaotasin villarealile 0-2. Inglise liigas viies koht.Siis tõin omale Felipe melo ja Michel Bastose.
              Kolmas hooaeg mis hetkel käsil. Tõin omale Vidici , Hamsiku , Di maria , Villa ja Llorise.
              Maha müüsin Crouchi , Gomese , Robbeni, Kingi,Felipe Melo(teenisin päris palju vahelt) ja mõned kaitsjad.
              Hetkel käsil siis Euroopa liiga kus veerandfinaalis lanegsin võõrsilväravvatega välja. Inglise karikas olen poolfinaalis kus tuleb raske mäng ManUga. Liigas hoian kolmandat kohta . minu ees on Chealsea ja Manu kes juhivad mind vastavalt 8 ja 3 punktiga.

              Kommentaar


                Tõmbasin Fifa 11 aga ilgelt laggis, muidu mängiks seda, Pes 11 oli halg kaarema ja liiga aeglane oli aga arvuti käis parandusest läbi siis pidin uuesti tõmbama netist, ja seal olid kõik uuendused ilusti olemas. Hetke seisuga õiged mängijad ja kaamera oli paremaks tehtud ning mängu saab palju kiiremaks panna kuid ka väike lagg oli nüüd tänu nendele uuendustele rsk. :S Loodetavasti saan korda, minu arust väga ok mäng see PES.

                Kommentaar


                  PES on läinud juba niikaugele et Eesti koondis ilmus 9. mail ühte patchi. FIFAsse Eesti koondis niipea küll ilmselt ei tule.
                  Adiós amigos

                  Kommentaar


                    Fifa Patchi võib vabalt ilmuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                      PES on läinud juba niikaugele et Eesti koondis ilmus 9. mail ühte patchi. FIFAsse Eesti koondis niipea küll ilmselt ei tule.
                      on seal ka praeguse aja mehed ja normide ovrl'dega?

                      Fifas on muidu mingi suur päts juba välja tulnud, kus eesti meistriliiga sees, arvatavasti seal koondis ka olemas.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        on seal ka praeguse aja mehed ja normide ovrl'dega?

                        Fifas on muidu mingi suur päts juba välja tulnud, kus eesti meistriliiga sees, arvatavasti seal koondis ka olemas.
                        Overallide kohta andmed puuduvad sest endal seda mängu pole. Zenjov, Vassiljev, Saag, Oper, Klavan on ilmselt kindlasti seal. Teiste kohta andmed puuduvad.
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


                          Overallid on siin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            on seal ka praeguse aja mehed ja normide ovrl'dega?

                            Fifas on muidu mingi suur päts juba välja tulnud, kus eesti meistriliiga sees, arvatavasti seal koondis ka olemas.
                            Äkki annaksid lingi?? otsisin seda pätsi aga mina küll ei leidnud...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vabakutseline21 Vaata postitust
                              Äkki annaksid lingi?? otsisin seda pätsi aga mina küll ei leidnud...
                              Siit saad. Koondist pole, aga EML ja teised väiksemad liigad, kus eestlased on sees. Muidugi pead arvestama, et overallid, vanused, näod, rahvused ei pea tihitpeale paika.

                              Olles ühe hooaja läbi teinud, siis esimese koha võitmisel ML'is saad uuel hooajal mängida CL'i pääsu nimel, 2. ja 3. koht EL'i eest + siis teisel hooajal igasugused Balti Liigad ja hooajaeelsed cupid(superkarikas, liivimaa karikas jne)

                              Kommentaar


                                Juhtus siis selline loll asi.Europa Leaguei alagrupis siis alagrupi lõpuks oli PSV-ga võrdselt 8 punkti,nende väravatevahe -1 ja mul +2,ometigi edasi pääses PSV. Kas on mäng lihtsalt loll või on tegu mingi Europa Leaguei eripärasusega?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X