320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Robi. Vaata postitust
    Kellegil PES 2011 onlinega on kogemusi ?? keegi aitaks?
    Jah on kogemusi, ise mängin ainult online,master league ei paku enam huvi.

    Kommentaar


      oskad aidata ? mul kõik konami Id ja värgid tehtud , kui tahan sisse logida tuleb unable to log in vms , nagu et ei saa sisse logida vms :S

      Kommentaar


        Algselt postitas Robi. Vaata postitust
        oskad aidata ? mul kõik konami Id ja värgid tehtud , kui tahan sisse logida tuleb unable to log in vms , nagu et ei saa sisse logida vms :S
        Ma arvan, et sa ajad seal GAME? ID segamini Konami ID-ga.Sest seal on kaks registreerimist ja see võib segadusse ajada.

        Kommentaar


          eih , peab panema KONAMI ID , panin ka selle ja tuleb unable to log in , kui panen GAME ID siis tuleb mingi teine jamps , nagu ma aru saan pean ma ikka ju KONAMI ID panema mitte GAME ID ?

          Kommentaar


            Algselt postitas Robi. Vaata postitust
            eih , peab panema KONAMI ID , panin ka selle ja tuleb unable to log in , kui panen GAME ID siis tuleb mingi teine jamps , nagu ma aru saan pean ma ikka ju KONAMI ID panema mitte GAME ID ?
            On sul ikka originaal?

            Kommentaar


              Robile ja teistele, kui abi vaja siis võite ka PESi foorumisse vaadata seal vb abi leida. http://pes.planet.ee
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                Otsisin Pes Planetist aga ei leidnud , olen suht kaua juba mänginud pes 2011 ja hakkab juba närvi ajama et ükski karistuslöök sisse ei lähe kuna ma klaviatuuriga ei mängi siis mängin puldiga OZ kus on nupud 1234 , ülevas 5 , 6 , 7,8 ja start menu vms nupud 9 ja 10.Oskab keegi seletada kuidas korralikult karistuslööki lüüa ?

                Kommentaar


                  Proovi küsida sealt mõnelt tegijamalt vennalt, äkki oskab aidata

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GPRO Vaata postitust
                    Proovi küsida sealt mõnelt tegijamalt vennalt, äkki oskab aidata
                    indeed, küsida võid alati julgelt.
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      Millal te tavaliselt lõpetate ML'i mängimise või valite uue tiimi?
                      Mul hetkel 3 hooaega järjest Palermoga võidetud kõik mis vähegi võimalik võita on (liiga, CL, super cup, TIM cup, club world cup) ja tiim world rankingus nr. 1 Ei tea mille poole püüelda enam nagu.

                      See-eest on suhteliselt huvitav kuna nüüd hakkavad tulema mängu need retirenud vanad uues kuues. Näiteks 16 aastane Inzaghi skill oli 86 Ja mingi 16 aastase CMF sain kellel skill 88 ja igast neid veel tulemas.

                      Kommentaar


                        ma teen nn "fun game" panin cheadiga raha maksimumiks ja hakkasin mängima ,ostsin c.ronaldo , messi, neuer , maicon , özil . cl võitsin bundesliga ka võitsin jaa karikat ei võitnud Bayerniga siis . top scorer c.ronaldo kes poole hooajaga 24 mänguga 23 väravat =)
                        aga muidu tottenhamiga olin ma ka aastas 2015 ja siis hakkasid ka tulema , mul tuli isegi juan sebastian verón ja tal oli ka rating mingi 88 vms.

                        Kommentaar




                          2012 demo väljas, soovitan torrentiga tõmmata.

                          Kommentaar


                            Poovisin ära ja peab tunnistama, et pes on märgatavalt arenenud . Kuigi ise jään ikka fifa juurde.

                            Kommentaar


                              Keegi veel mängib PES-i
                              "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                              Kommentaar


                                Ma mängin veel natukene.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X