320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis värk sellega on, et kui ML'is valida tiimi, siis kõikides tiimides samad vennad? Mingid kehvakesed.

    Kõige uuem patch koos fixiga peal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mister Vaata postitust
      Mis värk sellega on, et kui ML'is valida tiimi, siis kõikides tiimides samad vennad? Mingid kehvakesed.
      Eino tere tulemast PES-i mängima.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mister Vaata postitust
        Mis värk sellega on, et kui ML'is valida tiimi, siis kõikides tiimides samad vennad? Mingid kehvakesed.

        Kõige uuem patch koos fixiga peal.
        pead pes shopist õiged mängijad "ostma" 100 punkti pead kõigepealt koguma.

        Kommentaar


          Ok tänks, asi selles, et PES 09 ega 10 ei mänginud ML'i ja oli uus see asi.
          Aga selline teema üldse ei meeldi..

          Kommentaar


            Kas keegi oskab mind aidata?Mul crashib mäng,kui üritan alguses endale selle avatari ära teha.

            Kommentaar


              mul sama sitt

              Kommentaar


                Mängin seda paska praegu ja mõtlen, et miks ma 10ndat korda järjest uut mängu alustan. Kaitse on siin mängus ülimalt sitt. Väga imelik kui mingi van bommel jookseb sul läbi terve kaitseliini. Täiesti uskumatu. Muidu on mäng lahe, aga see mida kaitse teeb on täiesti haige nagu lasnamäe ajax ausõna...

                Kommentaar


                  Algselt postitas orly Vaata postitust
                  Mängin seda paska praegu ja mõtlen, et miks ma 10ndat korda järjest uut mängu alustan. Kaitse on siin mängus ülimalt sitt. Väga imelik kui mingi van bommel jookseb sul läbi terve kaitseliini. Täiesti uskumatu. Muidu on mäng lahe, aga see mida kaitse teeb on täiesti haige nagu lasnamäe ajax ausõna...
                  ma mõtlesin sama, ennem kui mõned nädalad mänginud olin.

                  samamoodi mõtlesin pes11 puhul

                  ja pes10 oli niiiniii aeglane vs pes09...

                  eks nad seal Konamis üritavad ja arendava. aga kaitsmine ei ole üldse hull pes12's, kui ära harjuda
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Kas PESis ikka ei saa Master Leaguet mängides suvalise hooaja järel klubi vahetada nii nagu Fifas, et saad ise lahkuda teise klubi juurde või siis sind lihtsalt vallandatakse... ?
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                      Kas PESis ikka ei saa Master Leaguet mängides suvalise hooaja järel klubi vahetada nii nagu Fifas, et saad ise lahkuda teise klubi juurde või siis sind lihtsalt vallandatakse... ?
                      Ei saa vist jah. Selline meeskondade vahetamine võiks 2013 sees olla juba..

                      Kommentaar


                        Vabandust, aga saaks keegi aidata, kuidas PSP´ga PES 2012´s käärilööki teha?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Vabandust, aga saaks keegi aidata, kuidas PSP´ga PES 2012´s käärilööki teha?
                          ei saagi, see tuleb juhuslikult.

                          Kommentaar


                            Deeem, aga mingid nupud vms?Alati kui tsenderdus tuleb, siis lõõvad peaga pm. ju.
                            treeningus ülepuusa Torresega sain küll ainult.

                            Kommentaar


                              No Torresega muidugi, muudega ei saagi.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                kui tahad käsu peale kääre lüüa, siis tuleb fifa 2001 peale tagasi minna : p

                                Kommentaar

                                Working...
                                X