320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

    Algselt postitas Martin


    Algselt postitas Epic


    Algselt postitas PraS


    Algselt postitas Epic


    Algselt postitas Tanel


    Algselt postitas Epic


    Täitsa tore mäng tundub olevat Tegin kõik vajalikud asjad ära aga mingi tund aega olen otsinud võimalus kuidas nüüd asjaga edasi minna Täitsa perses, noh! Ei leia seda nupukest :P
    All paremas nurgas peaks continue olema. Klikka sellele. Selline väike.
    onjah, aga sellega saab ainult tagasi liikuda
    Vajuta sõna continue peale.
    oi!
    ManU fan...need I say more...
    Algselt postitas Martin
    Mängisin Leedsiga umbes 20 mängu. Võitsin ühe, viigistasin ühe, ülejäänud kaotasin. Tundub reaalne
    Leeds fan...need I say more...
    ½121½

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

      Algselt postitas Hughes


      Algselt postitas Epic


      Mis värk nende kaptenite, pendlate lööjatega jt on? On asi ainult minus või see värk ei funka?
      kui sa mõtled et kuidas neid sinna nimekirja tõsta, siis pead kinni võtma mehe kõrval olevast positsiooninupust ja selle sinna tirima(vasaku nupuga).

      kui sa muidug seda mõtlesid
      Tänud!

      Eelmises versioonis käis asi nime tirimisega, seepärast tundus asi kahtlane :P

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

        a kas ma saan õieti aru et see mäng on järg championship manager 03/04 le?

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

          Algselt postitas pastor


          a kas ma saan õieti aru et see mäng on järg championship manager 03/04 le?
          Ei ole, CM 03/04 järge on ka peatselt oodata ja selleks on CM 5!

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

            Oleneb mis nurga alt seda asja vaadata. Formaalselt on jah CM 5 eelmiste cm-ide järg ninn FM 2005 täiesti uus mäng, kuid sisuliselt on asi pigem vastupidi.

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

              Ohjah! Mänginud nüüd piisavalt, et eufooriast alla sadada, ning tõdeda, et see mäng on mulle pettumus, olgugi et ta Beta on.

              Mõned halvemad omadused, mis kohe meelde tulevad on näiteks kohutav aeglus (ning seda mitte eelkõige minu arvutist), kohmakad screenivahetused. Hiir liigub, nagu sõidaks autoga jäisel teel või nagu püüaks purjus peaga kurssi hoida, s.t. väga raskelt split screenide vahel. Et mängus üldse edasi liikuda, tuleb võimalikult vähe aega kulutada sellistele tühistele asjadele nagu treening või oma klubi kasvandike mängud.

              Kommentaaride release\'imine pressi tundub suht ebavajalik olevat. Mida ka ei ütleks, oma meeskonnale pole sellest kunagi kasu. Pealegi on neid nii vähe, ning nad korduvad, et parem üldse mitte puutuda, reaalsest elust ongi sümpaatsemad treenerid, kes palju ei lõuga. Paar korda tõmbasid kommentaarid suu muigele, kuid enamjaolt on need tüütavad, eriti kui tuleb päevas keskmiselt paar pressisõnumit treeneritelt, kellega ma üldse kokku ei puutu.

              Keegi ametlikes mängudes võitnud ka on? Sõprusmängudes oli see veel võimalik, kuid ametlikes mängudes kogusin Sunderlandiga pika aja jooksul ühe punkti (Roth. vastu). Enamjaolt õnnestub mängus sooritada paar pealelööki. Mängisin küllaltki modifitseeritud taktikaga, overview\'is 442 diamondit, Through The Middle\'it, kiiret äärtega mängu... no pole kasu. Kui siit hakkavad n.ö. taktikagurud välja kooruma, siis loen ma seda tõlgendamisveaks. Mulle ei mahu pähe, miks tehakse mäng, millelt kaotatakse lõbu-efekt täiesti ära.

              Ahh, vihm jäigi vist järgi.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                võita suht lihtne muidgi kui vastaseks arsenal ei juhtu..

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                  Võita on kodus suht lihtne. Newcastle taob nagu lõbu pärast keskmiselt 4-6 kolli St.James\'l. Võõrsil löövad aga igasugused Birminghamid ja sellised 3-4 no ja ei aita miski. Newcastle\'i värk vist. Kõige ebareaalsem asi mängu oli vist Leedsi finances - ok. Taktika - klassikaline 4-4-2, rõhuga wingeritel. Pole mõtet hakata jalgratast leiutama.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                    Minuarust on see veits ebaloogiline, et kaitsjad(4) on kuues mängus löönud seitse väravat.Campbell 3,Renato 2,Dellas 1 ja Toure 1.Nati palju vist nagu.Aga muidu suht talutav

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                      hiire kasutamine igasugu taktikaslideritel on tõesti nii vaevaline, et pole harvad juhud, kui liigutad seda valele poole.

                      nõus ka sellega, et pressiga suhtlemine tüütab peale paari mängu ära - tõesti, oleks siis raske välja mõelda rohkem lauseid, mida \'öelda\'?

                      välimus häirib - roheline taust ei ole eriti mõnus lugemiseks, lisaks on nt attribute\'d arusaamatult väikses kirjas - ja ma ei hakka ju mängu pärast oma ekraani reso väiksemaks muutma! samas, ega ma pole uurinud, äkki saab kuskilt skine vahetada vms.

                      skautimine on tore - saab otsida positsiooni või mütside võik ykskõik mille järgi - aga skaut ei leia mitte mõhkugi! shotimaalt 2 mängijat, neist paremal kaks soovitustärni.. mis kurat? ja kui lasta mingit mängijat skautida, siis tuleb sama sisuga message iga kord, kui see mängija on platsil käinud... sain juba aru, aitäh, rohkem pole vaja!

                      kuna esimese mängu tegin traditsiooniliselt ManU-ga, siis võitmisega pmst muret ei ole - aga tugevamaid (arsenal, pool, nufc) nagu Jaan mainis, just võõrsil veel üle mängida ei ole suutnud! taktika muidu 442 attacking, wide, passing direct, ruud ees targetman ja skoorib enamasti mis kole.

                      \'nuppude\' paigutus ekraanil tahab kõvasti harjumist, varem oli nagu ergonoomilisem.

                      siis olen tähele pannud, et kuidagi ei realiseeru 1-1 olukorrad väravavahiga, alati läheb pall lõpuks korneriks. vahel juhtub sedasi mitu korda mängu jooksul - väga tüütu.

                      kui värav lüüakse suluseisust, siis sellest teada annab mäng alles siis, kui rõõmuhõisked juba hõisatud ehk teisisõnu liiga hilja. seisult 4-0 pompey vastu oli sellest savi, aga viiimasel minutil 3-4 pooli vastu taga olles võrdlemisi frustreeriv. minu meelest 03/04-s oli säändsed olukorrad inimlikumad, ekraanile tuli kohe suluseisu tähistav lipp vms. if u know what i mean.

                      set pieces toob päris palju väravaid, nt rooney lööb enamvähem iga teise trahvilöögi sisse. samas lüüakse ka mulle, vv seisab hoopis teises värava otsas, nagu ei saaks arugi, mis toimub.

                      teles üle kantavate mängude preview ja post match kommentaarid on tyytult sarnased, kui selline asi üldse tehti, võinuks see olla 1.) põhjalikum ja suurema databaasiga ja 2.) ka teles mitte üle kantavatele mängudele võiks saada kommentaari, kasvõi nt päev hiljem \'lehe\' vahendusel.

                      kindlasti on veel asju, mis närvidele käivad, aga need ei tule praegu meelde.

                      gimme CM5, äkki on parem!
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                        Oo, Sunderlandiga 3 võitu saanud. Nii vahva!

                        CM5 screenshotte täna vaadates oli esimene emotsioon mängust eemaletõukav. 100-pallised reitingud ei ole üldse meeldivad, treeningu sättimine näib pigem vaevana jne.

                        CM0304 oli väga mõnus, tuleb vist vana juurde tagasi minna, patch peale ja aastaks ajaks korras.

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                          Algselt postitas ethan


                          Oo, Sunderlandiga 3 võitu saanud. Nii vahva!
                          mitmest mängust?

                          ise teen Newcastle´ga. nabisin kõik kolm tegijat prantslast(Desailly, Petit ja Wiltord) free agentidest ära. Desailly´t ja Petit´i kasutan keskkaitses, hakkan juba kahetsema, et ehk oleks pidanud rohkem raha raiskama ja endale mõne korraliku ja noorema kaitsja ostma, sest nemad on nagu peata kanad. nii kogenud meestelt ootaks rohkemat.

                          naljakas on veel see et ManU kellel on juba 4 head ründajat ostsid endale veel Yakubu ja Ibrahimovizi.
                          ½121½

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                            Algselt postitas Hughes


                            Algselt postitas ethan


                            Oo, Sunderlandiga 3 võitu saanud. Nii vahva!
                            .

                            naljakas on veel see et ManU kellel on juba 4 head ründajat ostsid endale veel Yakubu ja Ibrahimovizi.
                            kui ma mängin ostavad nad koguaeg Yakubu ja vahel ka Ibrahimovici, on ette tulnud ka Tevezt ja teisi noorukeid.

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                              kmaua demot mängida saab, pool hooaega?

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                                Algselt postitas Hughes


                                Algselt postitas ethan


                                Oo, Sunderlandiga 3 võitu saanud. Nii vahva!
                                mitmest mängust?
                                Nuh mingi aeg vaatasin tabelit ning oli 15-st mängust 17 punkti. 4 võitu liigas ning üks liigakarikas 6:0 Macclesfieldi üle.

                                Ainsad korrad, kus väljakumängija on üle 7-e saanud, olidki Macclesfieldi vastu, kui tuli paar 8-t ja vist üks 9 vms.

                                Taktikaga olen varieerinud mitmet pidi, tolku aga pikemaks ajaks pole. Nõrgad mängijad? Poom on oma 5-6 korda vähemalt andnud täpse passi vastasründajale, ning sealt on tulnud värav.

                                Kõige eredam mälestus on mängust Leedsiga, kelle vastu tekitasin 1-2 võimalust. Vastased omakorda lõid peale 37 korda.

                                Uutest asjadest:
                                *Kahepoolne lepingukatkestus õnnestus Inghamiga (samas Medina ei tahtnud sellest kuuldagi).
                                *Agent pakkus II divisjoni top scorerit, kelleks oli Sam Parkin.

                                Ahjaa, see on ka põnev mängus, kuidas vastased peksavad kastist väljast järjepidevalt jõhkraid pomme, samas kui minu mängijad ei suuda kuidagi sihikut paika sättida.

                                Positiivne on see, et mulle hakkas George McCartney meeldima. Lojaalsemat mängijat on raske leida. Isegi Poom hakkas oma kaasmaalasele rohkem vastu.

                                Ostetud sai Tarmo Kink £400k eest. Kasu vähe. Skautisin Norrast kaks nobedat noort ründajat: Tanumi ning Ohene. Paraku ei saa näha, mida nendest välja tuleb, sest demo aeg on 6 kuud, ning mul juba praegu (mäng novembris) villand.

                                Minu poolest võib teema sulgeda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X