320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2005

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

    Algselt postitas Tanel


    Algselt postitas zidane_5


    2. Olen skriinshotidelt näinud, et agendid saadavad enda mängija kohta video. Kuidas ma seda küsida saan, või mis ma tegema pean, et seda saada?
    Sa ei saagi küsida seda. ma olen kaks korda saanud. Ühel korral neist kahest pakkuti Collins Johni.
    Ok, aga nagu ma olen aru saand, siis ei saagi noori mängijaid otsida...

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

      Niisiis, mina peaks homme mängu kätte saama. Arvuti on mul sitt nagu ta on nii, et väga suure databasega mängida ei saa kahjuks. Kuna ma arvan, et mu hostivõimed on alles, siis võin oma teenuseid pakuda. Aga jah, tingimused ei ole küll ilmselt kõige meelepärasemad: Minul on alati kombeks oma uue mängu treenerikarjääri alustada Itaalias, Interiga. Niisiis, esialgu tahaks Serie A.d mängida. Pärast võib teisi liigasi ka proovida. Või siis peate ootama kuni ma oma Serie A vajaduse üksi ära saan rahuldatud.

      Ühendust võite võtta msni teel või siis PM-iga. Msn\'i aadress on: Gigant1_5@hotmail.com

      Edit: Kätte peaks saama juhul, kui see homme veel ikka torus on.
      sigpic

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

        ugh!
        got the game!
        back on the hot seat of manager of Motherwell!

        /tööasjad lähvad nüüd küll allamäge.../
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

          teine hooaeg fredrikstadiga läks hästi,lõpetasin 4-ndana, ja kvalifikatseerusin Champions League kvalifik. turniirile. , kuid tahtsin väljakutset ja võtsin Bristol Roversi töö pakkumise vastu, kes asus English League 2, suutsin siis meeskonna vedada Leage one, ja nüüd ma siis seal istun, keskmisel tabelireal.Eestiga võitsin peaaegu kõik korduskohtumised WC2006 kvali. sarjas.. kuid jäin grupis 3-ndaks...

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

            Mul on üks küsimus! Nimelt kas koondise treener ja klubi treener saab ühel ja samal olla vä?
            Ise muidu mängin ManU\'ga. Olen kuskil oktoobri kuus ja läheb sitaks hästi. Liigas 1 viik ülejäänud võidud. Cl-is 2 mängu 2 võitu. Rooney debüüt oli Crystal Palace\'i vastu. Seal ta lõi värava, aga esimene mäng CL\'is Trabonzpori(kirjutasin vist õieti) vastu oli SUPER! Me võitsime 4-1 ja ta oli kõigi nelja värava autor. Ostudest nii palju, et ostsin endale Maniche. Ta on \'squad rotation\' süsteemis. Numbriks sai ta 66 :P , sellepärast siis, et mul olid juba numbrid väljastatud juba ja paremat numbrit polnud panna . \'League Cup\'is loositi mind paari Cardiff\'iga. \'League Cup\'i mängin arvatavasti, vähemalt esimestes ringides, nõrgendatud koosseisuga. Terve hooaeg veel igatahes veel ees nii et ma tagasi mängima:P .

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

              Täna lõhkes minu mängus üllatuspomm.Nimelt suutsin Maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri kolmandas alagrupis juhtida Eesti 6-1(!) võidule võõrsil Portugali üle. Kolme väravaga sai maha Kristen Viikmäe,Andres Oper lisas kaks ning vanameister Martin Reim ühe kolli.

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                Algselt postitas 17


                Täna lõhkes minu mängus üllatuspomm.
                Ega keegi viga ei saanud?

                Kõmmdõzz!

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                  Algselt postitas 17


                  Täna lõhkes minu mängus üllatuspomm.Nimelt suutsin Maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri kolmandas alagrupis juhtida Eesti 6-1(!) võidule võõrsil Portugali üle. Kolme väravaga sai maha Kristen Viikmäe,Andres Oper lisas kaks ning vanameister Martin Reim ühe kolli.
                  Eesti tundub üldse väga tugev seal. Mul tegid Portugaliga võõrsil 1:1 viigi ja Lätit võideti võõrsil 2:1.

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                    Algselt postitas zidane_5


                    Algselt postitas 17


                    Täna lõhkes minu mängus üllatuspomm.Nimelt suutsin Maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri kolmandas alagrupis juhtida Eesti 6-1(!) võidule võõrsil Portugali üle. Kolme väravaga sai maha Kristen Viikmäe,Andres Oper lisas kaks ning vanameister Martin Reim ühe kolli.
                    Eesti tundub üldse väga tugev seal. Mul tegid Portugaliga võõrsil 1:1 viigi ja Lätit võideti võõrsil 2:1.
                    missa luiskad, MINU mängus sai eesti läti käest võõrsil 3-0 ja tegi liechtensteiniga viigi!
                    ja tarmo kink will never develop into a player who would deserve a place in Motherwell\'s first team!
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                      Algselt postitas fittibaldi


                      Algselt postitas zidane_5


                      Algselt postitas 17


                      Täna lõhkes minu mängus üllatuspomm.Nimelt suutsin Maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri kolmandas alagrupis juhtida Eesti 6-1(!) võidule võõrsil Portugali üle. Kolme väravaga sai maha Kristen Viikmäe,Andres Oper lisas kaks ning vanameister Martin Reim ühe kolli.
                      Eesti tundub üldse väga tugev seal. Mul tegid Portugaliga võõrsil 1:1 viigi ja Lätit võideti võõrsil 2:1.
                      missa luiskad, MINU mängus sai eesti läti käest võõrsil 3-0 ja tegi liechtensteiniga viigi!
                      ja tarmo kink will never develop into a player who would deserve a place in Motherwell\'s first team!
                      Oleneb äkki sellest mis databasega mängid?Mina kasutan Huget näiteks ja panin settingud nii, et oleks maksimaalselt palju eestlasi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                        no nii endal ka siis hooaeg mangitud.mangisin sportinguga ning voitsin kahe punktiga teist kohta saanud gil vicentet.parim mangija niculae.ostsin ainult noore andeka belglase (16 aastat)keskkaitse) u-19 voistkonnas on ta mul parim.rohkem ei olnu motet kedagi osta sest sportingul on vaga hea kool , hoopis muusin ricardo osasunasse.Cl voitjaks sa Manchester , Uefa voitis Barcelona.Mang ei ole mulle vaga head muljet jatnud , cm 0304 minu arust parem aga 3-4 hooaega mangin kindlasti veel.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                          tahan ka, tahan ka!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                            ma ka kõikide eestlastega
                            kohe kui kuskilt raha saan, ostan kruglovi.

                            üldiselt aga läheb ikka väga sitasti - kedagi esialgu osta-laenata ei suvatsenud ja praegu poole hooaja pealt olen situatsioonis, kus rida esimese tiimi mehi on vigastatud ja on raskusi, et üldse 11 meest platsile saada. Noored reservimehed mängivad ikka väga kehvasti - üle 3 või 4 pole saanud, kui olen olnud sunnitud nad sisse vahetama. Võõrsil olen kõik mängud kaotanud, kodus magusaim võit oli Rangersi üle. taktikaks peamiselt 4-4-1-1, suht kaitsev ja kinnine mäng counterattackidega - aga pole see eriti profiiti tootnud. üldiselt õnnestuvad vasturünnakud küll hästi, aga tavaliselt ei löö mu ainuke enamvähem ründaja mängu jooksul tekkivatest 1-1 olukordadest ühtki ära...
                            but we\'ll stay up!
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                              Ise alustasin ka mängu Liverpooliga.Praegult pole veel liiga mänguni jõudnud, aga kõik sõprus kohtumised olen võitnud.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Football Manager 2005\'

                                /me alustas kah gold demot pooliga ja kõiki sõpruskohtumisi ma ei võitnud, esmasp jätkan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X