320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    Elagu SDK! Elagu Pärnu vaim!!!
    Rahvasuu räägib, et SDKale on sügavast lapsepõlvest ausust ja õiglusemeelt sisendatud ja eks sellepärast ka amet praegu selline. Mina arvan, et SDK on parim kanditaat commishiks.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Ok, olen nõus A-liiga commish olema. Kel midagi minu kandidaadi vastu, sel aega homseni protestida Kui kell kukkunud, hakkab raha kogumine peale.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        Võiks sama ka B-lligas teha.Kes commish?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          Ootaks, ehk tuleb ikka 20 meest täis ja kui ei tulegi, siis ehk nõustuvad mõned A-Liigast ka B-Liigas osalema. Kes on nõus üldse commishiks hakkama?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

            Vastuhääli minu commishiks hakkamise kohta ei laekunud. Tänan usalduse eest ja seega teeme algust osavõtumaksu-auhinnafondi rahade kogumisega. 300 raha nagu eelmiselgi aastal siis. Panen siia üles oma kontonumbri. Maksmisel palun ära märkida nii soccerneti kasutajanimi kui ka tiimi nimi. Kuna drafti ajaks saab eeldatavalt olema 30. okt, siis oleks mõistlik vast seada maksmise tähtajaks 15 okt. Aeg-ajalt lisan siis siia üles maksnud-maksmata isikute nimekirja. Kui Yahoo avaneb ja liiga loodud, panen siia privasse kõigile maksnutele üles ka liigaga liitumiseks vajaliku passwordi.

            Urmas Lääne
            Hansapank- 1103495375

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              Kas raha jaotatakse samamoodi nagu eelmine kord ja kuidas see oligi?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                Algselt postitas Martin


                Kas raha jaotatakse samamoodi nagu eelmine kord ja kuidas see oligi?
                ma arvan küll, et jätame samaks:

                1. - 2400
                2. - 1200
                3. - 600
                4. - 300
                põhihooaja võidu eest 1500

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  Kas põhihooaja võit ei võiks rohkem olla? Siiski mitmekümne nädala pingutus, mitte ainult paari õnneliku mängu...

                  Pakuks ehk nii:
                  1. - 2200
                  2. - 1100
                  3. - 600
                  4. - 300
                  põhihooaja võidu eest 1800

                  Tahaks küll põhit 1900-2000 peale ehk isegi pakkuda, kuid vastasseis oleks vist liiga suur.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    Algselt postitas Martin


                    Kas põhihooaja võit ei võiks rohkem olla? Siiski mitmekümne nädala pingutus, mitte ainult paari õnneliku mängu...

                    Pakuks ehk nii:
                    1. - 2200
                    2. - 1100
                    3. - 600
                    4. - 300
                    põhihooaja võidu eest 1800

                    Tahaks küll põhit 1900-2000 peale ehk isegi pakkuda, kuid vastasseis oleks vist liiga suur.
                    kas tahad, et ma hakkaks siia otsima sinu enda postitust eelmise aasta teema alt, kus eelneva jaotuse väga heaks kiitsid?
                    samas otsustab siiski enamuse tahe, nii et avaldage aga arvamust! mina oleksin nõus ka Martini pakutud variandiga, samuti põhihooaja võitja tasustamise 2000 peale venitamisega.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      2000 eeki põhihooaja võidu eest.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        äkki nii siis?

                        1. - 2200
                        2. - 1000
                        3. - 500
                        4. - 300
                        põhihooaja võidu eest 2000

                        ilusad ümmargused numbrid. põhihooaja võitmine ei takista ju ka PO-d võitmast, nii et pmst ei muutu midagi tegelikult ju.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          Tundub parem.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                            Hei hei, loodan et ei liitunud arutlusega liiga hilja, olen eelmise aasta NSK liiga võitja, meeskonna nimi oli Jazzz..
                            Tänu Greenhorni kirjale sain täpsemat infot selle aasta liigade ja selle foorumi kohta, aitäh talle

                            Lugesin kõik postitused läbi ja viisin ennast olukorraga kurssi, mulle meeldib väga mõte monstrumliiga loomisest, ise sooviksin osaleda B-liigas ja olen 100 kroonise rahasüstiga nõus.

                            Niiet võite mind julgelt kirja panna ja minuga arvestada..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              Hmmm.....

                              ma ise pooldan siiski eelmise aasta varianti. Võitja max. saavutatav auhinnaraha oli eelmisel aastal niigi juba 65% kogu eelarvest, mistõttu arvan, et oleks mõistlik ka teistele veidi kommiraha jätta. Jääb ka järgmisteks kordadeks osalemisrõõm ja...tjah, mis seal salata, ka väike hulk pakendiaktsiisiga kaetud tooteartikleid.

                              Loodetavasti ma ei eksi, kuid kuna põhihooaja võitja saab niikuinii lisaks põhihooajavõidule vähemalt 300 eeki (esimese IV hulgas PO-s), siis tuleb sellest päris korralik toetus niigi välja. Ja tibusid ju loetakse siiski kevadel, mitte peale põhihooaega

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                Oleks samuti nõus vana variandiga rohkem, sest põhihooaja võit on küll tore asi, aga võit kokkuvõttes on ikka kõige tähtsam.
                                Nõmme Uskumatud!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X