320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    Selline küsimus:Kas keegi ka mõne stream`iga NBA-d jälgib.
    Tean, et ESPN peaks näitama, aga niipalju kui olen üritanud praegu seda avada, siis kuidagi ei õnnestu sealt midagi näha.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Mina ka arvan et 3 langeb ja 3 tõuseb.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        Algselt postitas Aramis


        Mina ka arvan et 3 langeb ja 3 tõuseb.
        sama siin, 4 oleks juba mage

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          kuskile tuleks kõik need liigamonstrumi reeglid jms kirja panna...

          A-liiga omad, kes on raha ära maksnud ja ei ole veel Yahoos loodud liigaga liitunud, tsekake oma privaatsõnumeid siin foorumis!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahali

            Algselt postitas mazz


            Commishi isikust on suht pohh.

            Aga mis puutub korraliku liigamonstrumi loomisesse, siis ei saa minu arvates kuidagi läbi mingi korraliku kodukata, kuhu mööduvate hooaegade sündmused jäädvustada. Kuna kellelgi selle haldamiseks niikuinii aega ei ole, siis pakuks välja alternatiivi.

            Yahoo Mailinglist
            Iseenesest on tegemist asjaga, kuhu kõigile asjaosalistele saab teha accessi ja kus saab üksteisega suhelda, ilma et sõnumid ajalukku kaovad. See võiks asendada liigade boardi - kõikide liigade managerid oleks seal koos. Võib muidugi teha ka igale liigale eraldi listi, aga ise pean seda suht mõttetuks. Sõnumeid saab vaadata/saata nii iga manageri isiklikust maili-postkastist, kui ka listi kodukalt.

            Samuti on võimalik lisada kõigile vaatamiseks erinevaid faile (ajaloolisi tabeliseise, pilte, mida iganes), korraldada hääletusi, lisada linke ja veel palju muud huvitavat. Isegi chattida on võimalik, kui mitu kasutajat korraga listile juhtuvad.

            Kõik see on täiesti tasuta ja ei tohiks commishile samas kuigi palju lisatööd tuua.

            Mis arvate?
            Selline asi sai postitatud mõnda aega tagasi siin samas teemas. Kuidas siis jääb? Kui soovi on, siis oleks paegu just paras aeg sellest fantasy-mängurite kodu teha.

            Liigamonstrumite reegleid on sinna muideks samuti hea kirja panna.


            ___

            Ühtlasi kinnitan oma osalemist A-liigas. Rahadega olen ilmselt sunnitud venitama oktoobrini.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahali

              See asi oleks vajalik kindlasti! Eriti nüüd, kui A ja B Liiga on omaette teemades. Mazz, kas teed ise? Sa nagu tundud teadvat, mis seal on ja mida sinna teha saab.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                Siit saate kõik ühineda. Praegu on asi seatud nii, et grupi looja (mina) peab seejärel andma oma nõusoleku. Kas list peaks olema kõigile avalik? Ise pooldaksin pigem varianti, et ligipääs oleks ainult liigade manageridel. Igatahes, täna õhtuks proovin kõigi ühinedasoovijate osas otsuse langetada. Pühapäevast alates sõidan ma küll mõneks ajaks minema ja listi toimetada ei saa, aga õnneks saan vist Owneri staatust teistelegi jagada. Ülemäära lahkeks sellega esialgu siiski ei läheks, kuna muuseas on Owneril õigus ka kogu grupp kustutada.

                Seega, homme õhtuks saavad kõik accessi, kes selleks ajaks soovi avaldavad ja seda väärivad ning edaspidi teenindab teid keegi teine (Aramis loodetavasti).

                See pilt on muideks täiesti suvaliselt valitud hetkel (keegi ehk meisterdaks ka liiga embleemi?) ning värvilahenduse valisin möödunud hooaja mängu omaga võimalikult sarnase.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahali

                  Selle postituse võiks ka B-Liiga foorumisse panna.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    et siinset vaikust lõhkuda, teatan suure äravusega, et peagi-peagi saabub minu postkasti Pärnu Põlvpükste logo! võite ise arvata, mis kujunduse motiiviks on...


                    rahakogumisega on selline seis, et puuduolevatest summadest tean enamuse kohta, millal laekumised toimuvad jne. Treix ja Silverman arvatavasti ei lase meil nendes pettuda ja teevad ülekande 15. okt õhtul. sest siis on kõige naljakam. üldiselt oleme graafikus ja kõik on bueno.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      kus neid logosid teha saaks proovida? Teeks ka mingi kolvi palli sees vms

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        Logo olemas ja minu konto all näha Yahoos. Enam-vähem, ise olen rahul

                        A, mida arvab A-liiga rahvas sellest, et tõstaks drafti aja 29. okt peale siis, et poleks seda keppi talveajale minekuga? Sitt lugu, kui keegi hiljaks jääks drafti vms.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          pole hullu selle ajaga eelmine aasta jõudis tunni ajaga aint 4dasse ringi Õige draft ju peale seda alles algab.Aga ilmselt pole hullu.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                            drafti nihutamisega ma mõtsin

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              juba avaldati arvamust jah, et laupäeva õhtu kinnipanek rikuks nädalavahetuse ära

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                Samas on pühapäevane seisukord suht nukker mõnel mehel. Laupäeval klaasi õlle taga on ju suht norm mehi valida. Õhturikkumiseks seda just ei pea. Aga ega ma ka eriti nuta, kui pühapäeval teeme. Ainult sel juhul tahaks kindlat kellaaega teada, 100%

                                Kommentaar

                                Working...
                                X