320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

    Kuidas siis on, kas keegi on suuresti vastu sellele kui drafti nihutada kella 19.00-i peale? Sesmõttes, et keegi võiks välja kalkuleerida, kuidas see talveajale üleminek draftiaega mõjutab, sest kui me nüüd tõstaks selle 19.00-i peale ja kellakeeramise tõttu nihkuks asi tegelikult tunnike varasemaks, siis poleks asjast jääle mingit tolku. Ühesõnaga teeks ma teile ühe suure musi kõigile (või teie naistele-girlfriendidele ) kui saaks live draftis osaleda, mille eelduseks on see, et draft algaks pühapäeval kell 19.00 (arvestusega peale kella keeramist...).

    Siim
    Nõmme Uskumatud!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

      Minu poolt pole probleemi, kui sa mu naisest eemale hoiad, kui väga musi tahad teha, siis mulle siiski
      Saabki hommikul kauem magada, aga uuri siis lõplikult välja, kuidas kellasid keeratakse
      s**t happens

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

        pange siis 20:00 ja hakkabki kell 19:00 asi pihta. Minugipoolest võib veelgi hiljem alustada, kui vajadust peaks olema

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

          Minu poolest mida hiljem, seda toredam.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

            Kui hilisemaks, siis alates 21:00.
            Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

              20.00 (peale kella keeramist) on ka minule igati OK

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahali

                Nii nagu aru sain peaks siis kellaasi olema nii, et keeratakse tagasi. EHk siis kui paneme hetkel drafti ajaks kell 20.00, siis see muutub peale kella keeramist 19.00-iks? Ühesõnaga ootame commishi kommentaari . Jam ul samuti see põhimõte, et mida hilisem, seda parem...
                Nõmme Uskumatud!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                  Minu arusaamise järgi jääb kellaaeg õigeks. Vaata arvuta draftini jäänud tunde ja minuteid. Saad tulemuseks tund hilisema aja kui märgitud. Seega peaks olema see topelttund juba sisse arvestatud.
                  Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                    Algselt postitas silverman


                    Minu arusaamise järgi jääb kellaaeg õigeks. Vaata arvuta draftini jäänud tunde ja minuteid. Saad tulemuseks tund hilisema aja kui märgitud. Seega peaks olema see topelttund juba sisse arvestatud.
                    Aa no sel juhul on asi palju lihtsam ju.
                    Nõmme Uskumatud!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                      Jah, see kellaaeg, mis määrame jääb ka pühap. samaks. Yahoo! ise on väga tark programm.

                      Drafti Kellaaeg minu jaoks erilist rolli ei mängi. Päris öö peale ei ole vast mõtet, kuna enamustel (k.a. minul) on ju esmasp tööpäev. Kell 9 vast oleks hilisem, sest peale drafti oma tunnike läheb ju satside analüüsile kaa. Ning ega tol öösel uni ka kergelt tule , kui oma vigadele ja eelseisvale hooajale mõeldakse.

                      Sel aastal tulevad lordid Pärnust!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                        paneks siis 2100? parem ikka hiljem natuke, kui et keegi hiljaks jääb. kunagi ei või teada, mis aastal endal vaja paluda drafti aega sättida. aga loomulikult võib siin veel keegi vastulauseid asja kohta öelda asjalike vastuväidetega.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                          muutsin siis drafti aja ära: 9.00 pm, mis Yahoo! countdowni järgi peaks meie aja järgi olema 21.00. levitage sõnumit, et keegi maha ei magaks!

                          igatahes, tehku see kellakeeramine mis ta teeb siis lõpuks, arvestage et 30-nda hommikul ma kontrollin aja üle ja muudan vajadusel seda nii, et ikkagi kindla peale drafti algusajaks saaks 21.00.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahali

                            super seltskond olete! suured tänud!
                            Nõmme Uskumatud!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                              The NBA has announced that it will no longer utilize an Injured List (IL). As a result, the IL option has been removed in the fantasy game. If you wish to replace an injured player in your starting lineup, you must place him on your bench or drop him to waivers.

                              palju õnne!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 05/06\'

                                Algselt postitas SundanceKid


                                The NBA has announced that it will no longer utilize an Injured List (IL). As a result, the IL option has been removed in the fantasy game. If you wish to replace an injured player in your starting lineup, you must place him on your bench or drop him to waivers.

                                palju õnne!
                                mulle see isegi meeldib, üle parda ja asi vask!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X