320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo B-liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

    Kas ikka on ainult üks härrasmees maksnud??

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

      Algselt postitas eika


      Kas ikka on ainult üks härrasmees maksnud??

      Olgem täpsed, mitte keegi ei ole veel maksnud.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

        Algselt postitas Juveman


        Algselt postitas eika


        Kas ikka on ainult üks härrasmees maksnud??

        Olgem täpsed, mitte keegi ei ole veel maksnud.
        Sina vist endale ei hakka raha kandma?

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liig

          aga peab siis vist head eeskuju näitama

          Maksnud on 27.09.05 seisuga:

          1.Juveman
          2.hassan74
          3.skint
          4.Orange Owl
          5.jazzjansa

          Romet Mihkels
          Hansapank - 1106228468


          NB! Palun maksmisel ära märkida nii siinse foorumi kasutajanimi kui ka tiimi nimi.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

            maksan peale 5.10 2005a.,aga maksan kindlasti.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

              poisid teil läheb see asi visalt siin. ärge jätke viimasele minutile asja, rahamaksmist siis.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                Et siis nüüd raha teele saadatud ning ei jää muud üle kui et oodata.. Samas peaks vist ikka natukene lobitööd ka tegema, sest mul on kuri kahtlus , et minu tunamulluste teadmistega(mis muidugi ei olnud kõikse rikkalikumad) pole vist miskit pääle hakata..

                Et alustame siis sellest, et teeme endale lõplikult selgeks mõningad väikesed kahtlused

                1. Kuskilt nagu koidaks, et Nowitzkil kaotatakse fantasyliigades ära topeltpositsioon. Vastab see tõele ning kui jah, siis mis positsiooni yahoo-onud talle omandavad?

                2. Kuna SundanceKid paistab silma erakordse nupukusega NBA valdkonnas, siis Ta on kohe kindlasti nii vastutulelik NBA eluoluga võõrandunud mängurile, et viskab siia teemasse ülesse enda esialgse pre-rankingu. Iseenesest mõistetavalt muidugi koos väikeste lisakommentaaridega, et miks peaks valima rookie Boguti, mitte aga juubelihõngulist hooaega alustava Lorenzen Wrighti. Või siis vastupidi.

                Esialgu olekski nagu kõik ning siinkohal tänan juba SundanceKid-i osutatava abi eest.. Ole meheks, või kuidas neil härrasmeestel kombeks on öelda...

                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                  oli aeg kui tublimad maarjamaapojad tegid enne hooaega eraldi positisioonide kaupa top 20(oli vist), aga pre listi kirjamine on parajalt mahukas töö, sest paika tuleb panna nii 500 meest, muidugi seal lõpus ei ole enam väga suurt vahet, kes ees- ja kes tagapool. Ega suurt teadust polegi, vaatad eelmist aastat, vaatad üle kes on vigased( hetkel on tõsisemad injured VArejao, Willlie Green, Ford, Traktor. Siis vaata veel liikumised üle, kuna mõni mees võib saada rohkem uues satsis mänguaega, teine vähem. Mõnel muutub osati ülesanne meeskonnas, jne jne. Pos muutuste kohta võid vaata juba ka yahoo liigas, mingi aeg seal vist oli juba muutusi kah.
                  Pre-rankingut mina eriti ei kasuta(mingi backup versioon muidugi on juhuks, kui live drafti ei pääse).

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                    Kui eelnev nõuanne pre-rankingu koostamise kohta on suunatud otseselt minule, siis pean sulle valmistama pisikese pettumuse. Eelseisev draft ning sellega seoses ka
                    pre-ranking ei ole mulle mitte teps võõrad nähtused.
                    Et siis kas küsisin mina valesti või sai dreyd millestki ise valesti aru. Siinkohal võtan süü enda peale ning korrigeerin natukene enda poolt SundancKid-ile esitatud palve sõnastust. Vahest on see nüüd arusaadavam.


                    Teades, et sul on NBA esialgne pre-ranking koostatud(arvestades kõiki dreydi poolt kirja pandud nõuandeid.. pluss muidugi veel NBA pre-rangingute koostamise kogemus), siis lihtsustamaks enda kaasmängijate tööd, võiksid selle siia ülesse riputada. Niimoodi kergendaksid paljude foorumlaste mõttevaeva ning ühtlasi saaksid ka kõigi liigakaaslaste tänu osaliseks

                    Kuna ma vastuväiteid ei kuule, on otsus vastuvõetud ning ei kuulu edasikaebamisele.
                    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                      muidugi sa ei ole ju enam rookie, aga tee ikkagi ise ots lahti ja pane ülesse meile lugemiseks oma nägemus nt. PG-dest. tähtis poelgi ju järjestus vaid üldiselt nimed kellele silma peal tasub hoida. Mina nt ütlen, et Chris Paul võib olla päris magus tõmme, mitte muidugi viie esimese seas, aga kuues vabalt.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                        Siinkohal peaks esmalt küsima, et \"How is Chris Paul\"..Kuigi vastuse eelnevale enda poolt püstitatud küsimusele ma juba leidsin. Googeli otsingumootor andis muideks Chris Pauli otsingusõnale ligikaudu 69,0 miljonit vastet. Otsingule kulus muideks 0,16 sekundit.
                        Kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Tahtsin vaid öelda, et kuna NHL-i eeluuring
                        on võtnud vägagi palju aega minu vabast ajast, siis ei ole olnud lihtsalt aega süveneda NBA eluollu. Tõenäoliselt ma seda väga ei teegi. Pigem piirdun sellise pinnapealse vee sogamisega. Ei viitsi lihtsalt. No tegelikult võib-olla isegi tahtmist oleks, aga va seda aega jääb napiks ning puuduvad ju ka suuremad eelteadmised NBA eluolust.


                        Vastates sinu Point Guardi probleemile siis tuleb tõdeda, et Sam Casseli siirdumine Merlose Place-i kodulinna kuivikute meeskonda peaks avardama tema tõelise talendi täielikult. Minnesotas oli ta minu arvates pigem back-up Garnett-Sprewell paarile. Kuigi vaadates Sprewelli eelmise hooaja näitajaid, siis tuleb tõdeda, et egas temastki erilist liidrikoormakandjat mullu vist ikka ei olnud. Ning ega imepoiss Kevingi just eriliselt ei hiilanud.

                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                          Chris Paul on rookie PG, kes hakkab Hornetsis mängima, ilmselt sama oluline oma satsile nagu Ford oli alguses ning on nüüdki, kui vaid terve püsiks.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                            Ah et siis sellise mehega on tegu. Muideks sisestasin ka Google-i otsingumootorisse nime T.J. Ford ja sa võid ära arvata kui palju ma vasteid sellele nimele sain. Eksimispiiriks loen +/- 100 000 vastet.

                            Ning üks küsimus veel...\'

                            Kuna Google-i otsingumootoril kulus T.J. Ford nime sisestamisel vaste leidmiseks 0,04 sekundit kauem aega kui Chris Pauli nime sisestamisel, siis kas see tähendab seda, et ma peaksin NBA Yahoo liigade draftides eelistama Chris Pauli T.J. Fordile (eeldades, et mõlemad mehed on terved)
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                              jazzjansa sa oled millestki väga valesti aru saanud. see et minu sõnavõtmine siin teistest nac tihedam on, ei näita minu pädevust. mul alles 4. korralik Yahoo! hooaeg algamas. ma olen mõne mehe kõrval siin alles poisike.

                              pre-rankist. kui mul veel kunagi naine oli, siis ta üritas ka mu pre-ranki näha. elan juba mõnda aega poissmehe elu...

                              top 20 tegemine positsioonide kaupa oli nooruse uljus. enam eriti vabast ajast seda teha ei viitsi siin teistele. nagunii jäi see üldiseks ja erilisi prognoose ei sisaldanud. erinevates kohtades netis on neid ranke juba üleval piisavalt ja tuleb järjest juurde. jälgige siiski ka meie liiga seadistusi, sest enamus ranke on üleval arvestades default seadistust. kui kunagi enam liigast ise osa ei võtaks, siis võiks ju enda arvamust teile siin jagada. kui see muidugi kedagi kottima peaks mõned mõtted siiski teie eelnevast jutuajamisest:

                              Chris Pauli kohta ei ütle ma midagi halba. Draftis leiaksin ma enne teda siiski vähemalt 10 PG-d, keda enne valida. Kui tahta kindla peale minna hooajaga. Kel rookied ja risk meeldivad, siis on see nende endi asi. Väga põruda temaga ka kindlasti ei saa aga rookied on rookied.

                              jazzjansa: KG hiilgab alati fantasys.

                              Nowitzkilt võetakse FC ja jäeti PF. sitt lugu üldiselt aga ei midagi traagilist.
                              Bogut võetakse sel aastal enamuses draftides liialt vara. Kahjuks kutt ei õigusta manageride ootusi. Koht pre-rankis enne Wrighti peaks siiski jääma.

                              Ja Google kiiruse kasutamine pre-ranki koostamisel on hiilgav idee!!!

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo B-liiga\'

                                Kui keegi siin alt ära hüppab, oleks vist isegi osaleja.
                                NHL Rahaliiga läks meil ju vett vedama
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X