320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    kes tahab minuga võrgus teha mailigu mulle soccerworld@hot.ee
    ...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Mis meeskonnaga keegi praegu mängib ja kuidas läheb??? NIng tahax teada ka selle meeskonna algkoosseisu ja vahetusmehi.
      https://r-cold.blogabet.com/

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Mina mängin Real Madridiga ja meeskond näeb mul välja järgmine:
        Gk: Frey, Casillas
        Def: Raul Bravo, Joaquin, Solari, Chivu, Lucio, Geremi, Reveillere, Nikolaos Tobros.
        Mid: Seedorf, Cambiasso, Guti, Pirlo, Karembeu, Xabi Alonso, van der Vaart, Zidane.
        Att: Raul, Ronaldo, Adriano, Cavenaghi, Portillo.

        Aasta on momendil 2004 ning taktikaks on 4-3-1-2. Kogu oma aja managerina olen ostnud 24 mängijat kogu hinnaga 256 miljonit ning müünud 23 mängijat 213 miljoni eest.

        Üks probleem on ka esinenud, seda küll eelmises mängus. Nimelt juhtub mul kuskil aastas 2008-2010 selline kurioosne asi, et ei loadi enam savetud mängu ära. Jääb lihtsalt ühe ja sama koha peal laadimise ajal seisma ja edasi enam ei liigu. Oskab keegi aidata?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Originally posted by ass

          Üks probleem on ka esinenud, seda küll eelmises mängus. Nimelt juhtub mul kuskil aastas 2008-2010 selline kurioosne asi, et ei loadi enam savetud mängu ära. Jääb lihtsalt ühe ja sama koha peal laadimise ajal seisma ja edasi enam ei liigu. Oskab keegi aidata?
          Arvatavast plaat või arvuti perses!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Ise ma mängin AC Milaniga ja lõppes just 2004/2005 hooaeg ja tulekul on 2005/2006

            Koosseis:
            GK: Abbiati, Pletikosa
            DEF: Nesta, Kaladze, C.Panucci, Hofland, Valgaeren, Prutton, Brechet, Colloccini
            MID: Rivaldo, Ronaldinho, Ambrosini, Marchionni, W.Dalmat, Posanzini, Kaluzny, Gatusso, Robben
            FO: Shevchencko, Antonov, Smith, Mpenza, Cisse

            Minu taktika on 4-4-2. Endal läheb päris hästi, olen võitnud kõik asjad mida võita üldse saab. Ainuke asi mida pole võitnud on Itaalia Super Cupi, see hooaeg õnnestus võita ka Itaalia liiga, muidu olin 3 hooaega järjest 2 kohal. Meeskonda olen ostnud ka 2 eestlast-Piiroja ja Antonov. Antonov on küll mul väga hea ta jääb taseme poolest alla vaid Shevchenkole ja Mpenzale, teistest ründajatest on ta parem. Piiroja, kui ma ta ostsin sai päris normaalselt mängida, ning ta mängis ise ka hästi, aga see hooaeg tema jaox mu meeskonnas kohta enam pole...vist....ex näis.
            https://r-cold.blogabet.com/

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              mul pani jääger jubedalt CL\'is lõi Valencia vastu 4 väravat ja oli CL\'is väraavlööjate tabelis 3 koht. keskmine rating umbes 8,5 vist......aga järgmisex hooajax(2004 vist) vajus ära


              see 8,5 oli liiga keskmine rating ...sellega oli 2 kohal saviola järgi, tal oli üle 9

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Ma alustasin mäng hiljuti Juventusega, tavaliselt ma Juvega ei mängi, ma ei teagi miks, aga nii see on. Igaljuhul mingit tuju ei ole. Lihtsalt ei paku pinget. CM4 tundub minu silmis kuidagi nõrgavõitu... Mäletan täpselt, kui 01/02 tuli vot siis oli mängimine peateema. Mängisin ikka päevas parajalt 3-4 tundi, aga uuega on kuidagi teisiti kohe üldse ei tõmba. Eks see ole see ootamine ja parema lootmine. SIGames venitas ka sellega nii kaua, et ootused olid väga kõrgel... Igaljuhul see on minu arvamus

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Manchester City hooaeg 2010.
                  Väravahid:
                  Carlo Cudicini-Mart Poom

                  Kaitsjad:
                  Pascal Cygan, Yuri Nikiforov, Richard Dunne, Raio Piiroja, Christian Chivu, C. Metzelder

                  Poolkaitsjad:
                  Ludovic Guly, Juninho Paulista, Zidane, Wiltord, Andres Oper, Luis Enrique, Thomas Christiansen, Pennant, Guradiola

                  Rünndajad:
                  Maksim Gruznov, Bobby Zamora, Paulo Wanchope

                  1 Divisioni võita
                  5 Inglismaa meister
                  4 UEFA Liiga võitja
                  1 UEFA Cup
                  5 Super Cup
                  5 Inglise karikat
                  4 Inglise Liiga karikat
                  6 Charity Shieldi
                  5 UEFA Super Cup
                  4 Rahvusvahelist karikat

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/

                    Ma mängin Coventry Cityga ja olen Premiershipile väga lähedal. Mul on ka mingi noor täkk(noortekoondisest tulnud), kes on mänginud juba 4 mängu järjest 7-8 pointsa peal!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Originally posted by eestimees
                      Manchester City hooaeg 2010.
                      Väravahid:
                      Carlo Cudicini-Mart Poom
                      Kaitsjad:
                      Pascal Cygan, Yuri Nikiforov, Richard Dunne, Raio Piiroja, Christian Chivu, C. Metzelder
                      Poolkaitsjad:
                      Ludovic Guly, Juninho Paulista, Zidane, Wiltord, Andres Oper, Luis Enrique, Thomas Christiansen, Pennant, Guradiola
                      Rünndajad:
                      Maksim Gruznov, Bobby Zamora, Paulo Wanchope
                      On Sul ikka kogenud võistkond et - Poom (38), Cygan (36), Nikiforov (40), Luis Enrique (40) Juninho (37), Zidane (38) ja Guardiola (39) ikka veel mängivad.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        mul 2009 a juba enamus neist pensionil

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Originally posted by SleepWalking


                          Originally posted by eestimees
                          Manchester City hooaeg 2010.
                          Väravahid:
                          Carlo Cudicini-Mart Poom
                          Kaitsjad:
                          Pascal Cygan, Yuri Nikiforov, Richard Dunne, Raio Piiroja, Christian Chivu, C. Metzelder
                          Poolkaitsjad:
                          Ludovic Guly, Juninho Paulista, Zidane, Wiltord, Andres Oper, Luis Enrique, Thomas Christiansen, Pennant, Guradiola
                          Rünndajad:
                          Maksim Gruznov, Bobby Zamora, Paulo Wanchope
                          On Sul ikka kogenud võistkond et - Poom (38), Cygan (36), Nikiforov (40), Luis Enrique (40) Juninho (37), Zidane (38) ja Guardiola (39) ikka veel mängivad.
                          Seda küll. Ma kirjutasin üldse, kes mul on olnud. Saad aru? Aga muidugi Poom, Nikiforov, Luis Enrique, Juninho, Zidane ja Guradiola lõpetasid. Ma lihtsalt pani üldse mängijad, kes on olnud.
                          Eks ostisn Eidu Godjohnseni, Mikael Areta, Dioufi kah, Marselo Gallardo kah, Lewis Newby kah.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Aga mul oli ikka kõva võistkond. Soovitan need mängijad hankkida. SUPPER! Olete peatamatu.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              mind viisin MAteja Kezman , Zlatan Muslimovic ja Jermaine Defoe CL-i võiduni 2008/09

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Originally posted by Swifty2002


                                mind viisin MAteja Kezman , Zlatan Muslimovic ja Jermaine Defoe CL-i võiduni 2008/09
                                Sa nii proff, et ainult 3! meest ongi meeskonnas?Normaalne!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X