320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Nii esimene hooaeg ManU\'ga mängitud ja veel milline
    Tiitlites jäi puudu vaid F.A Cup\'il, kus ma poolfinaalis 0:1 tulevasele võitjale Arsenalile kaotasin
    Charity Shield\'i võit 2:1 Liverpooli üle, väravad \"debütantidelt\" van Nistelrooy\'lt ja Veron\'ilt
    League Cup finaalis mängisin 2:1 esimese divisjoni kuuenda meeskonna Watford\'i üle
    esimese kuue minutiga 2:0 ja mäng oligi praktiliseslt tehtud, väravate autorid Veron ja Solsjaer
    Premier League võitsin kaks mängu enne hooaja lõppu.Vahe Arsenaliga jäi 9 punkti
    Huvitav oli see, et player of the month auhinda ei saanud ükski minu mängija kuigi van Nistelrooy ülekaalukalt liiga parim väravakütt 28(kokku 41) väravaga järgneval mehel Di Canio\'l ainult 19 väravat.Beckham tõeline \"söödumeister\" hooaja lõpus liigas 24(kokku 36) söötu järgmisel Carbone\' kakskorda väheml:P

    Hooaja jooksul mängisin 67 mängu, võitsin 48, viigistasin 8 ja kaotsin 11 mängu
    Hooaja alguses võtsin meeskonda K.Richardsoni, D.Nardiello, J.Guardiola , T.West\'i ja nooretähe S.Tolley .Suvel liituvad meeskonnaga sellised mehed nagu Z.Ibrahimovic, C.Samba ja J.Heitinga , lahkuvad \"vanamesitrid\" Irwin, Johnsen ja Blanc lisaks veel Culkin ja Wood noorematest mängijatest
    Suvel loodan veel Aghahowa, Harasimowicz\'i ja Melbranque\'iga kauble saada

    SUPER hooaeg oli aga saab veel paremini, ikkagi aplaus mu mängijatele

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Ei mäletagi, päris palju olen ManU\'ga mänginud Mul pole lihtsalt südant oma lemmik meeskonna vastu mängida
      Sellest 11\'st kaotusest olid pooled sellised kui mängus enam midagi ei olnud ja sai noormängijaid mängu panna, tuleb ju tulevikule ka mõtlema

      P.S. Mitu mängu sa siis ManU\'ga hooaja jooksul kaotad, kui tohib küsida?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        jajaa, tõesti arvad, et usun ve?
        muidugi mõni screenshot tuleks kasuks

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          vähemalt on need 3 meest paremad kui kogu manu kupatus kokku

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            noniii, hakkasin siis kah uuesti CM\'i mängima. Alustasin Itaalia koondisega, olin aasta seal ära ja nüüd juhendan Itaalias kohalikku AS Roma\'t. Võitnud olen Serie A ja Italian Cup\'i, CL\'ist langesin poolfinaalis välla kaotades Barcale.

            Ostnud olen Carini, T. West, E. Diouf, ja F. Cannavaro. Muuseas sel ajal kui ma koondist juhendasin oli Roma ostnud mingi noore vv (Pinheiro). Päris hea on ta tglt, Handling ja Reflexes 20 jne
            Müünud olen aga Assuncao, Cejas ja siis veel mõningaid kes ei tule meelde kohe.
            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Originally posted by Totti


              Muuseas sel ajal kui ma koondist juhendasin oli Roma ostnud mingi noore vv (Pinheiro). Päris hea on ta tglt, Handling ja Reflexes 20 jne
              Sa ennem ei teadnudki, et Hugo Pinheiro on üks kõvemaid ja talendikamaid väravavahte CM01/02\'s?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Originally posted by Swifty2002


                vähemalt on need 3 meest paremad kui kogu manu kupatus kokku
                Tõesti ve?Ma küll ei usu, pane \"kogu ManU kupatus\" ainult nende 3 vastu mängima ma arvan, et tulemus on 0:20 või midagi sinna kanti:P sinu meeste poolt vaatates

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Originally posted by Epic


                  Originally posted by Totti


                  Muuseas sel ajal kui ma koondist juhendasin oli Roma ostnud mingi noore vv (Pinheiro). Päris hea on ta tglt, Handling ja Reflexes 20 jne
                  Sa ennem ei teadnudki, et Hugo Pinheiro on üks kõvemaid ja talendikamaid väravavahte CM01/02\'s?

                  No ega ikka ei teadnud jah.
                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Originally posted by Epic


                    Originally posted by Swifty2002


                    vähemalt on need 3 meest paremad kui kogu manu kupatus kokku
                    Tõesti ve?Ma küll ei usu, pane \"kogu ManU kupatus\" ainult nende 3 vastu mängima ma arvan, et tulemus on 0:20 või midagi sinna kanti:P sinu meeste poolt vaatates
                    hehe manus hakkavad seepale kui näevad 3 vastast kõik staari panema ja nii sünnibki minu meeste 20-0 võit



                    Praegu mängisin oma loodud klubiga(võtsin 6 meest klubisse-Buffon,Nesta,Riquelme,Aimar,Owen ja Kluivert) tegin 2 hooaega ja 2l võitsin ka CL\'i kusjuures raskeim vastane oli poolfinaalis L\'pool(võitsin vaid võõrsil löödud väravatele 4-4(2 mäng siis 2-0 ette ja kaitsesse)) REali vastu finaalis küll probleeme pole , kuigi ainult 1-0 võit aga ega nad eriti peale kah ei löönud..minu arust on huvitav et oskasid mehed saada liigas 11 punast kusjuures 2 neist II veerandfinaalis Ajax\'i vastu(ka I veerandfinaalis sain punase) igaljuhul kuigi pea terve mäng oli vaja mängida 1. ,mäng 10 teine 9kesi tulid ikka 1-0 ja 2-1 võidud

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Öelge kas teil on sellist asja juhtund et te mängite mingi klubiga ja te esimesex poolajax juhite 3:0 ja teise poolaja lõpux kaotate 5:3. Mul igastahes juhtus selline asi kui ma Gala\'ga mängisin.
                      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Meeskonnaks on Newcastleja hooaeg on 08/09.esimesed paar hooaega olid katsetuseks et näha mida suudab klubi ilma staariteta.mingi kuues koht esimene hooaeg ja seitsmes koht teine hooaeg.Siis hakkasin staare ostma ja esimeseks korda läinud ostuks oli lucio kelle abil sai edasi pürgitud.Nüd on lucio maha müüdud sest tema eest sai 28 milli.vahepeal olid ründes abiks diego tristan kelle müüsin 36 milliga barcasse ja shearer kes läks pensionile.nüüd siis olengi neli hooaega järjest inglismaa meister ja käimas oleval hooajal olen teinud 25 mängust vaid ühe viigi ning teised on võidud ainuke asi mida pole võitnud on meistrite liiga.kuid küll see hooaeg võidan Kooseis on järgmine:

                        GK-Given,Grillo
                        DEF-Chivu,Hofland,Cambpell,Emerton (Wilson,Klompe,Clemente)
                        MID-Cole,Aimar,Butt,Dyer (Kerr,van der Vaart,Bartoli,Carrick)
                        FO-Ronaldinho,Mpenza (Konstantinou,Riquelme,Samba)
                        Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                        When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                        Koss on lahe

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Niiiiihhhhhh lõpetasin siis kah ühe õnnestunud hooaja. Nimelt ma tegin Roma\'ga nn \"hattrick\'i\" võites korraga nii Serie A, Italian Cup\'i ja ka CL\'i.:P
                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Originally posted by Totti


                            Niiiiihhhhhh lõpetasin siis kah ühe õnnestunud hooaja. Nimelt ma tegin Roma\'ga nn \"hattrick\'i\" võites korraga nii Serie A, Italian Cup\'i ja ka CL\'i.:P
                            Proovi seda nüüd näiteks Atalanta, Como või mõne muu väiksema Serie A meeskonnaga. Vot see oleks juba ehk saavutus omaette.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Nii kolm hooaega mängitud Eesti koondise ja Manchester United\'iga.
                              Koondisega on muidugi sitaks raske mängida, sest ega mehed just maailamklassist ei ole:P siia maani on säravaim tulemus Belgia vastu võõrsil 1:1 viik, oleks võinud ka võita aga Emile Mpenza arvas teisiti ja lõi 88.min värava Koondisega siia maani mänginud 20 mängu, 8 võitu, 2 viiki ja 10 kaotust Järgmises MM valikmängudes tuleb mängida Itaalia, Ungari, San Mrino, Slovenia ja Ukraina\'ga.Kõige kõvem staar on mudugi Raio Piiroja, eks teeb mehe tegusid ManU\'s, Oper on vaid 1 värava löönud koondises kolme aastaga

                              ManU\'ga võitsin esimesel hooajal Charity Shield, League Cup\'i, Premier League ja F.A Cup\'i Champions League veernadfinaalis sain üllatusliku kaotuse FC Porto\'lt kui ma penaltiseerias kaotasin .Teine hooaeg aga samuti Charity Shield\'i võiduga siis League Cup ja Premier League, F.A Cup\'i finaalis kaotasin Chelsea\'le penaltitega ning Champions League finaalis võitsin Arsenal\'i penaltitega
                              Kolmas hooaeg ei hakkanud hästi Charity Shield\'i kaotasin penaltitega Chelsea\'le Super Cup\'il alistasin Lazio Intercontinental Cup\'il alistasin River Plate 4:1 siis võitsin veel League Cup\'i ja Premier League

                              Parim väravakütt on olnud igal hooajal Ruud van Nistelrooy 32, 41 ja 49.
                              Sööte jagab kõige rohkem David Beckham 24, 26 ja 20

                              Praegu on põhitegijad sellised : Barthez, Silvestre, Rio Ferdinand(tuli alles), Wes Brown, Taribo West, Gary Neville, Phil Neville, Raio Piiroja, Igor Demo, Roy Keane , Beckham, Giggs, Scholes, Joe Cole, van der Vaart(tuli ka alles), Robben, Hugo Leal ja hirmuäratav ründe kolmik van Nistelrooy, Defoe ja Vassell
                              Loodan veel Bramble\'i, Donovan\'i ja Harasimowicz\'i saada, viimasel kahel on mingid jamad tööloaga

                              Treeneriteks olen meelitanud kaks vana ässa Mark Hughes\'i ja Peter Schmeichel\'i

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Originally posted by treze


                                Originally posted by Totti


                                Niiiiihhhhhh lõpetasin siis kah ühe õnnestunud hooaja. Nimelt ma tegin Roma\'ga nn \"hattrick\'i\" võites korraga nii Serie A, Italian Cup\'i ja ka CL\'i.:P
                                Proovi seda nüüd näiteks Atalanta, Como või mõne muu väiksema Serie A meeskonnaga. Vot see oleks juba ehk saavutus omaette.

                                Ei viici sest nendega on vaja enne üks hooaeg ära teha et CL\'i pääseda. Ma oma praeguse 03/04 seasoni juures ja ei viici ka eriti enam edasi teha. See tähendab et ma olen CM\'is ühe hooaja mees.
                                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X