320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Originally posted by FCOperBK


    Mängin AIK Stockholmiga... provisin Piirojat osta... Piiroja ise ei tahtnud tulla.. ajuvaba.. järgmisel päeval siirdus vene liigasse... Kroonikas just Raio ütles, et vene liiga on viimane koht, kuhu läheb:P
    Paraku tuleb oodata, kuni nende ambitsioon viib \'wants to move to a bigger club\'-ni. Kuid ka siis ei pruugi õnnestuda.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      ega jah ei taha ta eriti väiksematesse klubidesse minna...prrovisin LaLouviere kaitseliini tugevdada CL\'i mängudex ja sain ka valeranga nõusse aga mees saatis mind ****.kuigi valeranga polnud isegi mitte Inter toto cupis

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Originally posted by Epic


        Mul juhtus üks eriti ainulaadne asi nimelt siis :

        Inglismaa algkoosseis EM valikmängus Poola vastu

        --------------- Samba ---------- Defoe ------------

        --- J.Cole --- Scholes ----- Gerrard --- Beckham --

        --- A.Cole --- Ferdinand --- W.Brown --- G.Neville--

        ------------------------ Jowsey ------------------------

        Kõik Manchester United\'i (ehk minu mängijad)
        Let me guess: sa olid ka Inglismaa peatreener?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Originally posted by Robinho


          Originally posted by Epic


          Mul juhtus üks eriti ainulaadne asi nimelt siis :

          Inglismaa algkoosseis EM valikmängus Poola vastu

          --------------- Samba ---------- Defoe ------------

          --- J.Cole --- Scholes ----- Gerrard --- Beckham --

          --- A.Cole --- Ferdinand --- W.Brown --- G.Neville--

          ------------------------ Jowsey ------------------------

          Kõik Manchester United\'i (ehk minu mängijad)
          Let me guess: sa olid ka Inglismaa peatreener?
          Ei, ma olin Eesti peatreener.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Kuidas seda mängu update´da? Äkki keegi ütleks
            JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Miks keegi siia enam postitust ei pane ei viitsi kirjutada ve? igatahes oli see mu üks lemmik teemasi
              Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
              When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


              Koss on lahe

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Originally posted by K1ly


                Miks keegi siia enam postitust ei pane ei viitsi kirjutada ve? igatahes oli see mu üks lemmik teemasi
                Jah, inimesed võix ikka rääkida siin....
                https://r-cold.blogabet.com/

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  OK, ma räägin siis

                  Alustasin PSG\'ga ostsin endale kohe ebajumala Romario (£1m), Taribo West (free), Pep Guardiola (free), Claudio Dadamo (jube hea ja odav youngster £60k :P), Raio Piiroja (£250k), Mark Kerr (£400k nagu alati ), Stefan Selakovic (£1.3m).Poole hooaja pealt tulid veel FC Valga paar Bärengrub (£10k) ja Tahuanpää (£20k), Hadsimehmedovic (kui suureks kavab saab tast jube kõva mängumees £240k).Samal ajal lahkusid Dehu -> Liverpool, Ducrocq -> Schalke, Distin -> Lille.

                  Hooaeg hakkas toredalt, saime kohe suure edu sisse liigas, UEFA esimeses ringis läksin kohe Chelsea\'ga kokku ning edasi ei pääsenud French Cup\'i 11 roundis tuli loll kaotus Lorient\'i vastu samas League Cup\'il panin finaali välja ning siis kaotasin 0:1 Montpellier\'ile Liiga võitsin kuue punktiga Nantes\'i ees

                  Suvel läks ostu ralliks Marquez (£1.3m), Foe (exch), Donovan (£5.75m), Aghahowa (£2.5m), Liverani (£4.4m), Duljaj (bos), Bonera (£1.1m), Mexes (£1.5m), Rasmussen Lind (bos), Cid (bos), Chiotis (bos), Samba (bos), Toni (£3.8m), Cufre (free).

                  Austria koondist juhendan/juhendasin ka!

                  siis aga avastasin, et mingi kahtlane värk oli toimunud nimelt, Mac-Viven Foe (RIP) sai palka 250.000 per week!!!!! Tuleb vist jälle uuesti alustada

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Mina olen mänginud ManU ja võitnud enam-vähem kõik mis võita saab, aga on ka olnud metsa läinud hooaegu. Vennaga võrgus mängides on tema muidugi omast klassist. Kui tema on esimene, siis mina tavaliselt 2 või 3, aga ma olen teda vist mingi 2 korda võitnud ka . 2 hooaega on meil võrgus mängitud. 3 läheb. 2 on ta võitnud. Ma olen olnud 2 ja 3. CLis oli meil vist 1 või 2 hooaeg veeranfinaal, aga ma ei mäleta kumb võitis. Igatahes põnev oli. . Vist võitis ikka tema. Lühidalt CM ruulib ja mul on veel arenguruumi küllaga (ma olen ju alles 12 )
                    \\"For those ten seconds or less, i\\\'m free...\\"
                    \\"You live by the sword, you die by the sword...\\"

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Ma olen mänginud Trondheimi Rosenborgiga, esimesel hooajal sain liigas 14.koha, järgmine hooaeg kukkusin liigast välja. Mu parimad mängijad olid mulle lojaalsed, ning lubasin neid ka järgmine hooaeg meeskonnas hoida. Järgmine hooaeg kukkusime 1.divisjonist välja.

                      CM01/02 peal olen mänginud veel Austria liigat, Sturm Graziga ostsin omale meeskonda Luis Figu. Sain eelmisel hooajal ülekaalukalt eel-eelviimase koha, ning pääsesin Euroopasse.

                      Miks te inglise liigas ManU-ga mängite? See on ju nii kerge võita!

                      Muidu olen ka Real Madridiga mänginud, müüsin Rauli ja Zidane\'i 3 miljoni poldiga Barcelonasse. Võitsin liigas viimase koha, ning tõusin Champions League\'i.

                      Ma ei tee nalja!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Palun ärge kirjutage foorumisse purjus peaga v6i narkojoobes.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Originally posted by ethan

                          Muidu olen ka Real Madridiga mänginud, müüsin Rauli ja Zidane\'i 3 miljoni poldiga Barcelonasse. Võitsin liigas viimase koha, ning tõusin Champions League\'i.
                          Sama siin, aint et ma müüsin Rauli, Figo, Casillas\'e ja Zidane\'i sutsu kallimalt kui 3 milliga maha(ca. 4.5 milli) :P
                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            kurat olete ikka kõvad managerikärbsed kyll. peale lugematute väiksemate klubidega põrumist (viimastest cardiff, wimbeldon, ajaccio) tahtsin kah võidumaitset tunda ja võtsin lõpuks ManU ette.

                            Becks läks 93M euroga Barcasse, selle raha eest ostsin kaitseliini Laurseni ja Beto, keskele Deco ja paremale äärele Martijn Reuseri (tyyp asendab becksi vägagi edukalt, player of the month mitmel korral), ryndesse vanahärra Batigoli ja kopenhaagenist Zuma (maksis lõpuks 30M ).

                            aga ei kedagi. tiim justkui oleks aus, aga liigas jäin 13., cupides tulid üsna ruttu vastu Pool ja arsenal ning sain suihkamit. CL oli viimane lootus, aga 1/4 finaalis kaotasin kokkuvõttes 0-1 Interile..

                            imestan et kinga pole veel antud, aga paistab et saan end veel 1 hooaja liigas ja sedapuhku intertotos tõestada..:P
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              nõrk fittibaldi nõrk, selline tulemus olex isegi CM4 uustulnukale raske saavutus(minu meelest on CM4 palju raskem kui CM2001/02, CM2001/02 oli 3-4-3 taktika peaaegu võitmatu vähemalt mina tegin Barcaga mingi 50liiga võitu järjest)

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                too käbi ?? muidugi kui tõmbad kuskilt mingi võitmatu taktika siis pole huvitav mängida loogiline ju!
                                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                                Koss on lahe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X