320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    aga no CM 01/02 on ikka olemas ja kas keegi saaks seda siis anda??
    Palun!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Järjekordne hooaeg läbi. Ei läinud päris nii hästi, kui lootsin, aga siiski enam-vähem, arvestades seda, et ühtegi suuremat ostu ei teinud. Robbenit asendasid erinevad mehed päris edukalt, hooaja lõpus läks suht hoogu Maxim Tsigalko. Premiershipis püsisin liidrikohal vist 3.-ndast voorust kuni lõpuni. Tiitli kindlustasin siis, kui mul oli mängida veel 5 vooru, aga Liverpool kaotas oma 35.-nda vooru mängu 3:0 Ipswichile ja seega oligi ilma mängimata tiitel käes. FA Cupi võitsin ka ära, finaalis alistus Wolwes 3:0. League Cupis langesin kuskil veerandfinaalis või nii. CL-is võitsin nii esimese, kui ka teise grupi. Veerandfinaali vastaseks tuli juba jälle Dortmund, kellele ma ka esimese mängu kodus kaotasin 1:0 Võõrsil aga kindel 3:0 võit ja poolfinaali koht oligi olemas. Imelik oli see, et üldiselt mängisingi võõrsil paremini, näiteks liigas sain võõrsil 47 ja kodus 42 punkti. Edasi tuli mängida Bayerniga. Esimene mäng kodus, Sheva sai kohe punase, kuid suutsin siiski 2:1 võita. Münchenis aga võeti meilt esimene värav ära, pärast mida läks mäng allamäge. Lõpuks 3:0 kaotus.
      Suvel loodan teha mõne normaalse ostu, vaja oleks näiteks maailmaklassi paremkaitset. Muidu on kõik liinid väga võimsad, igale positsioonile on 2-3 meest.
      Vaikselt kiikan ka juba Eesti liigasse, kui mõni koht vabaneb, siis kraban vist endale ja jätan Swansea järgmise treeneri hoole alla. Loodaks siis kas Florasse või Kehrasse(klubi on 3 hooaega järjest saanud võimaluse pääseda Eesti Meistriliigase, kuid on alati playoffis kaodanud. Ja lihtsalt sümpaatne koht ka)
      Muidu Eesti liiga võitis sel hooajal üllatuslikult Pärnu Tervis, kel oli küll Floraga võrdselt 67 punkti, kuid parem väravatevahe otsustas.
      Poom nüüdsest hoopis Villa peatreener

      Kommentaar


        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Algselt postitas zidane_5


        Järjekordne hooaeg läbi. Ei läinud päris nii hästi, kui lootsin, aga siiski enam-väh
        Muidu Eesti liiga võitis sel hooajal üllatuslikult Pärnu Tervis, kel oli küll Floraga võrdselt 67 punkti, kuid parem väravatevahe otsustas.
        Kaareli tehtud eesti patchis pole mingi ime, et Tervis esimesele kohale tuleb. Mängijatel niivõrd kõvad karakteristikud pandud.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Nojah, mul oli hooaeg 2011/12 ja enne seda oli kümme hooaega järjest võitnud Flora

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Sai tehtud ka suvine esimene suurost. Selleks osutus Portillo
            Ja nii palju siis, et Kehra on viimasel viiel hooajal neli korda mänginud playoffis ja ühe korra olnud kolmandad, mitte nagu ma ennem väitsin.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ni

              Hmmm

              kurat see pennu anti noh

              edit: Keegi mäletab kuidas neid vasakul menüüle tausta sai?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Klubiks valisin sii Division 2 Wigan Athleticu, klubi juhatus lootis edasipääsu.Hooaeg läks tõusude/mõõnadega, vahepeal oli võitude jada ja siis järsku tuli mingi 5 mängust 5 punkti. Endale eesmärgiks panin samuti edasi pääseda, mis ka peaaegu õnnestus, liigat ma ei võitnud kuna kaotasin viimases mängus liiga liidrile Readingule 3-0 jäin kolmandaks ja nüüd ootavad üleminekumängud mida proovin kinni panna.


                Suurimad Ostud:
                Källstrom 1mil
                West Free
                Gillespie 2.2Mil
                Boyle 700k
                Jenas 300k
                Marcus Pürk 2Mil
                Mike Duff 100k
                Krzyzstof Nowak 2.5Mil

                Suurimad müügid
                Andy Liddell 250k
                Ian Kilford 500k
                Steve Mcmillan 500k
                Pat McGibbon 250k
                Peter Kennedy 650k
                Kevin Sharp 350k

                Parimad väravalööjad:
                Kim Källstrom 27 (1 koht liigas)
                McCulloch 16 (23)

                Parimad Sööduandjad:
                Gillespie 18 (1)
                Källstrom 11 (19)

                Parima Reitinguga:
                Källstrom 7,66 (11)

                Enim Kollaseid:
                West 4 (17)

                Koosseis:
                Stillie
                Green-de Zeeuw-West-Duff
                --------------Nowak-----------
                Gillespie------------------Pürk
                -------------Källstrom---------
                ---Lehtinen---------McCulloch

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ni

                  Okei, sai siis jälle endale mäng hangitud, aga probleem sama mis kunagigi. Vana arvuti peal oli kõik tipp-topp, aga uue arvuti peale installides ütleb enne mängu alustamist \"There is not enough available system memory to create the game\". Ma ei tea kummast jutt käib, aga kettal on vaba 70 gb ning RAMi peaks ka piisavalt olema (1024).

                  EDIT: Uue patchi installeerimisel sai kõik korda. Nüüd mängima

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Tegin järjekordse uue lähte selle legendaarse mänguga. Saksa liiga kõige viimasest divarist pihta. Klubivalik ei õnnestunud märki tabada, transfer funds on algusest peale stabiilselt 0 püsinud, paari osavama mehe müügiga üritasin turule hullama minna, aga teenitud 160k suvatsesid bossid oma mugavusteks ära kulutada. Ilmselt, siiski meestele palkade maksmiseks, sest igakuises majandusülevaates kipun ma miinustes vedelema. Exchange trensferite ja laenudega olen suutnud end siiski tabeli esiossa pushida, aga edasipääsu erilist usku pole. Küsin siin nüüd ära paar küsimust mis mind on pikka aega vaevanud.
                    1. Kas pressite vastaseid terve mängu vältel.
                    2. Forward runds - kas see on vaid ründajate pärusmaa, või äärtele võib ka \"yes\" sobida. Avastasin et olin äärekaitsed ka selle tegevuse alla sättinud. Ons mõtekas.
                    3. Taktika all saab mehi kruttida ilma pallita ja palliga tegevuse ajal \"off/with the ball\". On keegi seda näppinud?
                    4. 75 min lõpuni 1:0 juhtimas. Olen vahest läinud üle \"men behind ball taktikale\",aga talumata on vaadata kuidas vastase värv ees vilgutab ja tihedalt lüüakse tagasi. Teie suhtumine.
                    5. Küsimus treeningus. Milliste skillide põhjal treenereid valida. Kuskilt lugesin et tähtis on training outfield players/goalkeepers, teisal väideti et peamine on judging player potentional vms ability. Võta siis kinni. Ja kas te lasete ühel treeneril kõiki reziime treenida või on targem valida sealt näiteks 3 tükki välja. Endal on preagu kõik alla 23-aastased kupatatud ühise trenni alla, kus kõik optionid on intensive peal. Tulukesed on enamuses rohelised aga üle paari punga pole tõusnud. Kahtlustan treenerite nõrka tegevust.
                    Praeguseks kõik, ilmselt tülitan varsti jälle.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      1. Jah. Vist polegi mõelnud seda maha võtta kunagi:P Igaljuhul mind aitab.
                      2. On küll mõtekas, mul põhimõtteliselt alati äärtel(ka kaitsjatel) see peale pandud.
                      3. Olen vahest veidi muutnud, kuid põhimõtteliselt ega ta mingit erilist edu mulle toonud pole. Ilmselt uutemates CM-ides ja FM-ides on seda veidi mõtekam kasutada, sest siis ikka näed ka, mis mehed teevad.
                      4. Kui olen ise terve mängu ründavam pool olnud ja \"attacking\" on peal, siis tavaliselt ei muuda, sest tavaliselt on kaitsvama peale pannes vastane tagasi löönud. Madalamates liigades mängides on pidevalt \"defensive\" peal ja aitas kõvasti. Ise polegi vist \"men behhind balli\" proovind. Keegi võiks öelda ka, mis see täpselt tähendab
                      5. Ise vaatan peale \"training outfield players/goalkeepers\" veel \"working with youngsters\" Noh, tegelikult on mul kõikide treenerite kõik oskused suhteliselt head
                      Lisaks siia ka ühe väga hea vv-de treenimise kava, mille ma kunagi leidsin:
                      Tactics Skills Stamina shooting goalkeeping
                      medium hard medium none hard
                      Ja ei soovita hoida kõigi asju \"intensive\" peal, mehed väsivad ja ei taastu nii kiiresti. Muidugi, kui nad ei mängi regulaarselt põhis, siis vist isegi võib kah.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Algselt postitas v6hiv66ras

                        1. Kas pressite vastaseid terve mängu vältel.
                        2. Forward runds - kas see on vaid ründajate pärusmaa, või äärtele võib ka \"yes\" sobida. Avastasin et olin äärekaitsed ka selle tegevuse alla sättinud. Ons mõtekas.
                        3. Taktika all saab mehi kruttida ilma pallita ja palliga tegevuse ajal \"off/with the ball\". On keegi seda näppinud?
                        4. 75 min lõpuni 1:0 juhtimas. Olen vahest läinud üle \"men behind ball taktikale\",aga talumata on vaadata kuidas vastase värv ees vilgutab ja tihedalt lüüakse tagasi. Teie suhtumine.
                        5. Küsimus treeningus. Milliste skillide põhjal treenereid valida. Kuskilt lugesin et tähtis on training outfield players/goalkeepers, teisal väideti et peamine on judging player potentional vms ability. Võta siis kinni. Ja kas te lasete ühel treeneril kõiki reziime treenida või on targem valida sealt näiteks 3 tükki välja. Endal on preagu kõik alla 23-aastased kupatatud ühise trenni alla, kus kõik optionid on intensive peal. Tulukesed on enamuses rohelised aga üle paari punga pole tõusnud. Kahtlustan treenerite nõrka tegevust.
                        Praeguseks kõik, ilmselt tülitan varsti jälle.
                        1.Ei mitte alati.Hooaja lõpus põhimehed nii surnud kui vähegi võimalik.Muidugi kui euro mänge pole ja liigas mingi 30 mängu siis miks ka mitte.

                        2.Ma hea finishinguga poolikuid lasen ette joosta...vahel ka kaitsvaid äärepoolikuid.

                        3.Ei ole.Niikuinii ei näe mis nad kus valesti asetsesid

                        4.Kooralikud kaitsjad olemas ja tugevam klubi vastas kes niigi ründab.Jah.Mingi 5-4-1 peale defensive ja men behind ball +counters.Alati ei aita aga vahel on ka karikaid päästnud.sinu ja vastaste võimaluste suhe läheb küll kõvasti vastaste poole aga aeg käib tunduvalt kiiremini.(pikad söödud kah peal)

                        5.Ma võtan ikka outfield/goalkeeper trainigu järgi.Judging player potentional ja ability järgi pigem scoute.Iga staffil loen oluliseks ka determinationit.



                        Zidane-men behind ball on kõik mehed palli taga pmtselt.Kõik kaitses

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Algselt postitas v6hiv66ras
                          1. Kas pressite vastaseid terve mängu vältel.
                          2. Forward runds - kas see on vaid ründajate pärusmaa, või äärtele võib ka \"yes\" sobida. Avastasin et olin äärekaitsed ka selle tegevuse alla sättinud. Ons mõtekas.
                          3. Taktika all saab mehi kruttida ilma pallita ja palliga tegevuse ajal \"off/with the ball\". On keegi seda näppinud?
                          4. 75 min lõpuni 1:0 juhtimas. Olen vahest läinud üle \"men behind ball taktikale\",aga talumata on vaadata kuidas vastase värv ees vilgutab ja tihedalt lüüakse tagasi. Teie suhtumine.
                          5. Küsimus treeningus. Milliste skillide põhjal treenereid valida. Kuskilt lugesin et tähtis on training outfield players/goalkeepers, teisal väideti et peamine on judging player potentional vms ability. Võta siis kinni. Ja kas te lasete ühel treeneril kõiki reziime treenida või on targem valida sealt näiteks 3 tükki välja. Endal on preagu kõik alla 23-aastased kupatatud ühise trenni alla, kus kõik optionid on intensive peal. Tulukesed on enamuses rohelised aga üle paari punga pole tõusnud. Kahtlustan treenerite nõrka tegevust.
                          Praeguseks kõik, ilmselt tülitan varsti jälle.
                          1. Reeglina pressin, kuid mitte kõik mehed. Kaitsjatel on tavaliselt Cmi automaatsetel taktikatel valitud nii, et nad ei pressiks. Lasen pressida poolikutel ja ründajatel. Mõnel loovamal poolikul ei lase pressida, siis ta on ründes aktiivsem. Ka väsinud mehi säästan pressimisest, eriti kui nad peavad 2-3 päeva pärast taas mängima.
                          2. Forward runs: mul samuti on see poolikutel ning ründavama suunitlusega poolikutel peal. Kui on ründavad wingback’id, siis ka neil. Siis reeglina on nad ka noolekesega ettepoole suunatud.
                          3. \"Off/with the ball\" - ise kasutan väga aktiivselt. Tipuründaja asetan alati sinna vastase kasti lähedusse/kasti, ta tekitab küll päris mitu suluseisu, kuid lööb ka väravaid kõvasti. Äärepoolikud, kes peavad tsenderdama, need olen pannud veidi etepoole ja küljejoone lähedusse, eriti kui neil on triblingut. Ning tihti lükkan siis, kui pall on vastase karistusalas, sinna ka mõne pooliku või ääre.
                          4. Kasutan samuti vahel napilt edus olles seda \"men behind ball” ja “Defencive”. Ka panen markeeringu peale mõnele nende ründavale poolkaitsjale ning toon ühe ründaja DMC-ks kaitset tsementeerima. Kui ikka väga kõva vastane pole, siis hoiab seisu sama.
                          5. Trenn: trenni puhul nõustun Zidanega: training outfield players ning working with youngsters, aga ka determination ning adaptability on tähtis. Mis puutub trenni mõju noorte arengusse, siis leian, et tähtsam treeneri oskusest on hoopis noore talent (on olemas vist selline salastatud talendiskill ka 1-99p, seda saab editeerida vajadusel).

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            12.hooaeg läbi, võib öelda, et suhteliselt ebaõnnestunud.
                            League Cup\'is alistusin veerandfinaalis 3:2 Old Traffordil ManU-le, FA Cupis lõi Tarmo Kink minu vastu 3 väravat ja sain Chelsealt 3:0 kaotuse.Jällegi veerandfinaalis, kuid sedakorda kodus. Liiga oli ülipõnev, kuid kurva lõpuga.
                            1. Leeds 80p. 61-31
                            2. Bristol C 76p. 52-27
                            3. Chelsea 75p. 60-29
                            4. Swansea 75p. 70-40
                            5. Liverpool 75p. 53-29
                            Ainus õnnestumine tuli Euroopas. Mõlemas grupis sain 16 punkti, veerandfinaalis tegin kodus Leedsiga 2-2 viigi, kuid võõrsil võitsin 1:0. Poolfinaali tiitlikaitsja Bayerni vastu olin eelmisel hooajal kaotanud, kuid sedakorda võitsin kodus 4:0 ja võõrsil võitlesin 1:1 viigi. Finaaliks Lyoni vastu sai vigastada Portillo, Mendrinos, nagu alati Skalidis ja 3 kollasega jäi eemale Tobros. Siiski tuli kerge 2:0 võit ja vähemalt ühe karika sain kätte.
                            Kummaline on see, et Inglismaal läks hooaeg täiesti perse, samas kui CL-is mängisin 17 mängu, neist neli olid viigid ja ülejäänud 13 mängu võitsin. Müstika
                            Taaskord võitis Eesti liiga Flora, esiliiga playoffis langes juba jälle välja Kehra. Kas saab olla veel suuremat ebaõnne?
                            Juhin rõõmsalt Venemaa koondist võidult võidule, väga head noored mängijad on

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              On kellegil juhtunud, et ükski pealtvaataja ei tule mängu vaatama? Ma iga tahes sain sellele üsna lähedale - Ilkeston Towni ja Stevenage\'i vahelist FA Trophy 2. ringi kohutumist vaatas ainult üks silmapaar.

                              Esimene hooaeg läbi. Stevenage\'iga jõudsin eelpool maitud karikasarja finaali, kuid kaotasin. Eriti kurb ei olnud, sest paar nädalat varem kindlustasin hooaja viimase liigamänguga tõusu konverentsist kolmandasse divisjoni. Lisaks lammutasin Austriaga MM-il ja pistsin pronksi taskusse.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                niih Club Brügge, vaatab kas sellest head nahka tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X