320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Algselt postitas Epic


    Algamas on hooaeg 2018/19, Arsenal, Liverpool ja Man Utd on 1.divisjonis, kusjuures \'pool pääses eelmine hooaeg napilt 2.divisjoni langemisest. Ise olen samas divisjonis Wiganiga. Samuti olen kuuendat aastat ka Iirimaa koondise eesotsas, 2016. aasta EM-i lõpetasin Saksamaa järel teisena

    edit: \'pool võttis vahepeal taas tööle Lothar Matthäusi, mehe kes nad Premiershipist kukutas, ja tulemus on käes - Liverpool alustab järgmist hooaega 2.divisjonis. Ise sain uueks hooajaks Unitedisse
    Mingi sellise versiooniga mängid, kus kõik klubid algasid sarnase bud˛ektiga?
    Et siis ManU-l ja Poolil rahad alguses nullis?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Algselt postitas Nurmekas


      Algselt postitas Epic


      Algamas on hooaeg 2018/19, Arsenal, Liverpool ja Man Utd on 1.divisjonis, kusjuures \'pool pääses eelmine hooaeg napilt 2.divisjoni langemisest. Ise olen samas divisjonis Wiganiga. Samuti olen kuuendat aastat ka Iirimaa koondise eesotsas, 2016. aasta EM-i lõpetasin Saksamaa järel teisena

      edit: \'pool võttis vahepeal taas tööle Lothar Matthäusi, mehe kes nad Premiershipist kukutas, ja tulemus on käes - Liverpool alustab järgmist hooaega 2.divisjonis. Ise sain uueks hooajaks Unitedisse
      Mingi sellise versiooniga mängid, kus kõik klubid algasid sarnase bud˛ektiga?
      Et siis ManU-l ja Poolil rahad alguses nullis?
      ei, kõikidel on finance seis hetkel rich, paraku lastakse arusaamatul põhjustel igasugusi matse pukki, kes oskavad ainult suure raha eest vanu shotlasi osta :P

      Esimene hooaeg Unitediga möödas - promotsioon Premiershipi, liiga karikas ning FA karikas

      Kommentaar


        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Ise kasutan nüüd seda kõige viimast update\'i, millest Nurmekas eelmisel leheküljel rääkis. Alustasin Conferenci kuuluva Burton Albioniga. Imelik on see, et olen mängu mitu aastat mänginud, aga pole kunagi alustanud pool-professionaal klubiga, lisaks pole klubil chairman\'i. Alguses on enam-vähem, 2.koht hetkel, üle poole hooajast eel. FA Cupist langesin juba välja, mingi non-league klubi sai jagu.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          kellegil mõnda asjalikku treeningprogrammi on välja pakkuda?
          Jalgpallihaigla liige

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Olen mänginud Ac Milaniga 4 hooaega ja liiga olen võitnud selleajaga kolm korda.Olen kõik italian cupid võitnud ning meistrite liiga finaali jõudsin kõik korrad.Kahel korral olin seal võidukas kh

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Mängin ManUga. Inglise liiga olen võitnud neli korda. Ühe korra jäin raisk kolmandaks. Meeskonnas on suuri muudatusi kaitses ja rünnakul . Väravahidgi paeaegu uued.Enamasti kooseis selline
              Ruud--Casanova(19 aastane prantslane 15/15)
              Giggs--Ronaldhino--Scholse( või Rositsky)--Beckham
              Barata (või Bridge)--O´Shea--Heitinga--Charlton (oma kasvadik)
              --Poom--
              vahetustes:Rashubka (kahel hooajal ka põhis, kuid alustas see hooaeg kehvalt ja vahetasin Poomi vastu),Sam French (Inglise U-21 kapten),Zlatan, Jan Vennegoor of hesslink,Barry Hart (oma kasvandik. Debüüt 16 aastaselt), Fleatcher, Timm,

              Lisaks reservis väga palju noori mängijaid.Ja Oper ka reservis. ManUga mängides on huvitav siis, kui kasvatad ise uusi mängiaid. Näiteks Charlton tuli Akateemiast, mängis mingi kaks hooaega reservis, ühe aasta laenus Fulhamis ning siis sai First teami. Zlatani ostsin noorena, Rositsky ka, Barata mängib Portugali U-21, Casanovagi U-21 ja neid U-21 mehi mingi kümme või nati enam on. Ostan odavalt ja kasvatan nati reservis, aasta või pool laenus ja siis alles esimesse meeskonda

              Kommentaar


                klassika klassika klassika
                läbi õnne jäi plaat kätte, ning nüüd läheb lahti
                uued patchid värgid särgid peale, ning maailmavallutus algab
                leeds on seekordne õnnelik
                raha -25milli, ning mängijaid pean müüma nende õige hinnaga, raha juurde küsida ei tohi
                tobeduse tipp
                aga no varsti kõrgliigas, siis tuleb staaride paraad
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  plaat kadus ära, ja üles ei leia
                  kas sellel on ka olemas no-cd crack?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    suht loogiline et on ju, tuleb veits otsida....
                    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                    Kommentaar


                      ma jätkan küsimist, sellele mängule oli tehtud ka Eesti liigad?

                      Kommentaar


                        Berg tegi jah

                        Kommentaar


                          Ma ei väsi iial sellest mängust.

                          Surematu 01/02 fännide foorum. Lugege ja liituge
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            see on minu jaoks kindlalt selle aasta parim post, täänks män

                            Kommentaar


                              Halvasti. 07/08 hooajal kaotasin Champions League finaalis St.Pauliga pärast 0:0 seisu penaltidega finaalis Romale. Minu pikale tööle jäi punkt panemata. Aga kokkuvõttes oli finaali pääsemine ka hea saavutus. Lisaks võitis Saksamaa Euroopa Meistri tiitli, mille koosseisus mängisid olulist rolli 4 + 2 bosmaniga liituvad St.Pauli mängumeest.

                              ps. juba kolmandat aastat keeldusid kohalikud poliitkud minu staadioni suurendamast. Milles asi?
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                St.Pauli meeskond hooaja 08/09 vahetusel:

                                Väravavahid:

                                1 Timo Hildebrand 29 GER - esiväravavaht, 28 mängu koondises
                                12 Andreas Isaksson 26 SWE - varuväravavaht, 28 cappi
                                32 Andre Willen 21 GER - noor varuväravaht, väga rahul tema arenguga ei ole ja vaikselt otsin lisajõudu

                                Kaitsjad:

                                24 Traianos Dellas 32 GRE - superkaitsja, kindel algkoosseisumees, 46 cappi/3väravat
                                5 Nicolas Burdisso 27 ARG - saavutas eelmine hooaeg kõrgema keskmise hinde kui Dellas, väga positiivne üllatus, tema saavutused ei jäänud märkamata ka Argentiina koondise peatreeneril, nüüdseks 11 cappi
                                7 Alexander Madlung 25 GER - kasutan peamiselt paremkaitsjana ja parema kaitsva poolikuna, kuigi võib ka keskel mängida, kuid pole seal minu meelest nii hea kui paremal, algkooseisus, 19 cappi
                                8 Tobias Rau 26 GER - kasutan vasak- või paremkaitsjana, supermängija, kindel põhimees, 46 cappi/1 värav
                                26 Phil Neville 31 ENG - Madlungi ja Rau vahetusmängija, 36 cappi (minu ajal pole koondisesse kutsutud)
                                3 Frederik Risp 27 SWE - vahetusmängija keskkaitses, ei sära nii nagu oleks lootnud, aga vajalik mees, 11 cappi
                                27 Stefan Hoffmeister 22 GER - keskkaitsja, treenerid ei usu temasse üldse, kuid olen teda seni meeskonnas hoidnud ning täitsa hästi on mänginud, kuid see hooaeg võib talle ikkagi meie rivistuses viimaseks jääda.
                                23 Andreas Ratke 20 GER - keskkaitsja, hankisin ta see hooaeg ja ootan temalt palju, ilmselt hakkab aeg-ajalt ka algkooseisus väljakule saama

                                Keskväli -
                                15 Lincoln 29 BRA - põhikeskväljamees ja väga hea ka, kuigi vahel esineb arusaamaatuid vormikõikumisi, kõigi aegade parim St. Pauli res. söötude andja, 5 cappi
                                17 Thomas Riedl 32 GER - kasutanud palju algkoosseisus kaitsva poolikuna, 16 cappi/1värav
                                6 Ibrahim Said 28 EGY - viimasel ajal eelisatn teda üha enam Riedlile, väga hea kaitsev mängija, tema väärtust tõstab ka asjaolu, et vajadusel saab ka keskkaitses kasutada (kuigi pole seal nii hea) 44 cappi/6 väravat
                                18 Jacek Krzynowek 32 POL - vasakäär, pole nii hea kui Ze Roberto, kuid mulle piisab temast täiesti põhimees, 80 cappi/4 väravat
                                11 Bernd Korzynietz 28 GER - selle hooaja hange, temast saab põhiparemäär, ootan temalt palju, suvel toiminud EM-l oli üks Saksa koondise parimaid, 37 cappi/4 väravat
                                2 Danny Shwartz 33 GER - veel üks uus hange, kaitsev keskpoolik, arvan, et parem kui Riedl, hakkab võitlema Saidiga mänguaja eest, oli ka EM-l väga hea, 15 cappi/1 värav
                                22 Radoslaw Kaluzny 34 POL - kaitsev keskpoolik, ootasin temalt väga palju, kuid siiani on ta põhiliselt vahtusest sisse tulnud, see hooaeg jääb St.Paulis viimaseks, 82 cappi/21 väravat
                                34 Ahmed Yahiaoui 20 FRA - noor ründav tulevane keskvälatuus, igahates arvan, et teda ootab suur tulevik, hakkan andma regulaarselt mänguaega
                                14 Wael Reyad 24 EGY - tegelikult pigem ründaja kuid kasutan teda nii parem, vasak- kui ka keskel ründava poolikuna, olnud 5 aastat järjest parim aafrika jalgpallur!!!
                                33 Wilfried Schröder 20 GER - uus ost, kaitsev keskpoolik, see hooaeg möödub reservides, kuid äkki saab asja

                                Ründajad
                                10 Anastasios Skalidis 26 GRE - cm-i legend, löönud lugematul hulgal väravaid ja rekordeid ja võitnud kõikvõimalikke tiitled. 29 cappi/33 väravat :-)
                                20 Fernando Cavenaghi 24 ARG - samuti superründaja, kuna kasutan palju ühe ründaja taktikaid, siis iga kord platsile ei pääse, 13 cappi/9väravat
                                19 Chrstian Timm 29 GER - kasutan vahetusründajana kui ka ründava keskpoolkuna 15 cappi/4 väravat
                                9 Carlos Tevez 24 ARG - vahtusründaja
                                25 Anthony Le Tallec 23 FRA - vahetusründaja, suur tulevik
                                31 Jean-Michel Joseph 21 FRA - imelised näitajad nii noore kohta, kuid see aasta vast veel põhimeeskonda ei pääse, liiga suur konkurents
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X