320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolmas hooaeg Atletico Madridiga on läbi saanud ning seni tulemuste üle kurta ei saa. Esimesel hooajal võitsin liiga, eurosarjades ei osalenud. Teisel hooajal jäin tänu kaotusele viimases mängus napilt neljandaks, Meistrite Liigas langesin esimeses knock-out ringis, kui võõrsillöödud väravatega sai 3:3 seisuga edasi Chelsea. Kolmandal hooajal sain aga Chelsealt CLis revanši võetud ning seda oi kui magusalt - finaalis. 2:0 võidumängus lõid väravad Maniche ning Luis Perea. Liigas kindlustasin kaks vooru enne lõppu kolmanda koha. Ahjaa, Spanish Cupil olen finaalis Valenciaga. Eelmisel hooajal langesin Spanish Cupist viiendas ringis, esimesel hooajal veerandfinaalis.

    Põhitegijatest ei vaja kindlasti mainimist Fernando Torres ja Sergio Agüero, kellele tehtud pakkumised olen kõik kindlalt tagasi lükanud. Suurepärae hooaja on teinud CLi finaalis hiilanud väravavaht Leo Franco. Tähtsamatest tegijatest figureerivad meeskonnas veel Martin Petrov, Peter Luccin, Jonas Elmer, James Tomkins, Andoni Iraola ning Hatem Ben Arfa. Viimase nelja mängija peale olen kulutanud tühised 13,5 miljonit naela. Lisaks neile väärib ära märkimist kindlasti noor, 20-aastane ründaja Dominique Malonga, kelle ostsin Monacost. Suurepärane vahetusmees! Meeskonda on lisandunud veel Harry Arter, Magnus Wolff Eikrem ning keskkaitsja Jan-Ingwer Callsen-Bracker. Varuväravavahi kohustusi täidab Mart Poom.

    Kolmandal hooajal sain umbes jaanuari keskel ka Tšiili koondise etteotsa, kellega olen seni jõudnud pidada kolm mängu - St. Martinit võitsin 5:0, Peruud 1:0 ja Venetsueelat 3:1. Lootus MM2010'le jõuda püsib endiselt Eesti koondisel läheb kehvasti, Maailma edetabelis oldi vahepeal lausa 130.-dal positsioonil. Nüüd on tõustud 112. kohale

    Hooaeg siis Atleticoga nüüdseks täielikult lõppenud, Spanish Cupi finaalis 2:1 võit Valencia üle. Väravad Dominique Malongalt ja Sergi Agüerolt. MoM nagu ka CL finaalis, Leo Franco. Ülimalt õnnestunud hooaeg klubiga!

    Tšiiliga olen siiani pidanud veel 4 mängu - kaks MM valikmängu ning 2 mängu konföderatsioonide karikal. MM kvalifikatsioonis võitsin Brasiiliat 1:0 ja Ekuadori 8:2, konföderatsioonide karikal Kameruni 1:0 ja Salomoni Saari 2:0. Ees veel mäng Itaaliaga, kuid see ei määra enam midagi, sest pääs poolfinaali on juba kindlustatud.

    Võitsingi Konföderatsioonide karika ära. Finaalis 3:0 Itaaliat. Väravad Humberto Suazolt, Luis Jimenezelt ja Sebastian Pardolt. Märkimist väärib ka see, et mängisin alates 34. minutist kümnekesi. Nüüd ehk tuleb mõni abitreener ka mulle palgale

    Kommentaar


      Noo ei tea mis jama on. Nii kui otsustavad mängud eest on meestel mingi mentaalne blokk ees ning junn jahe. Serie A's olime kuni viimase kuuni tiitlinõudlejate seas aga siis läks asi metsa poole ning vajusime pikalt kolmandaks. Meistrite Liigas ei leidnud me taas rohtu Henry vastu, seekord jäi laeks veerandfinaal. Karikafinaalis nuhtles meid Roma.
      Hooaeg jäi viimaseks Del Pierole, kes pensile läks. Uute nägude seas on Marcelo, kes kuuldavasti on mängu kõige-kõige-kõigem mängija. Saabast sai teiste seas Cisse. Ei teagi miks ma ta üldse muretsesin, nii puujalg ei saa lihtsalt olla!
      Austraaliaga jõudsime MM finaalturniirile õnneks välja. Grupis olid veel Holland, Horvaatia ja Ekuador. Avamängus saime Oranjedelt mõnusa 0:5 paki, teised mängud läksid paremini (2:2 vs Horvaatia, 1:0 vs Ekuador) aga edasi grupst me ei saanud. Astusin tagasi. Teiste seas läks turniir metsa prantslastel ning nüüd ma juhingi, loodetavasti edukalt, konnasööjad 2012 EM võiduni.

      Kommentaar




        Aegajalt peab hea päev ka olema

        Kommentaar




          Ka omamoodi saavutus.

          Kommentaar


            mina ei saa aru mul on 10 mängu peale saadud aint üks punane kaart... imelik
            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

            Kommentaar


              Keegi viitsib oma taktikatest rääkida, endal väravatepõud, suur, mis suur.

              Kommentaar


                Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                Keegi viitsib oma taktikatest rääkida, endal väravatepõud, suur, mis suur.
                Naudi: http://fmdownloads.net/index.php?PHP...tory=FM%202007

                Kommentaar


                  mina kasutan 4-3-1-2, ründajate taga olev AM on vaba rollis ja mängu juht, meeskonna taktika on suunatud ründavaks (mitte päris põhjas kuskil kolmveerand) söötmine on direct, ja creative freedom on much. kasutan playmakerit ja contra rünnakuid (neist sünnib palju väravaid) ja tight marking.
                  Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                  Kommentaar


                    keegi mõnda lehekülge teab kust cracki saada ?
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      Lehekülge ei tea, aga selleks on poed.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas riho Vaata postitust
                        Lehekülge ei tea, aga selleks on poed.
                        Pood ei loo sulle võimalust mängida oma legaalselt ostetud mängu ilma plaadita (no näiteks kui soovid CD seadeldises midagi etemat hoida või näiteks ei viitsi läpakaga koos plaati alati kaasas vedada).

                        Kommentaar


                          Ajax

                          5 aastat Ajaxiga täis..Champions Leagues eesmärk siiamaani täitmata kahjuks.

                          Esimene hooaeg algas kohe Psv vastu Super Cupis. 0-1 kaotus ei olnud just oodatud algus. Suhteliselt nõrka ründeliini tõin täiendama Cesar Delgado. Ründajatest liitus veel Nikita Andreev ja Nicolas Millan, jaanuaris ostsin veel Juan Fernando Arango, ükski mängija ei lahkunud klubist terve hooaja jooksul.
                          Liigas sujus toredalt, 24 võitu, 6 viiki ja 4 kaotust tõid 78 punkti ja ka esimese karika. Teine oli Feyenoord 68 punktiga. Cesar Delgado oli parim väravalööja 26 väravaga ning ühtlasi ka player of the year. CL kujunes oodatult, pidin alustama kolmandast ringist, 9-0 võit kokkuvõttes Dinamo üle ja alagrupp Werder, Liverpool ja Siroki Brijeg ei valmistanud raskusi ehk siis esimesena edasi 16 punktiga, teine oli Werder 10, Liverpool 9 ja Siroki Brijeg 0 punktiga.
                          Esimeses Knockout ringis tuli kohe vastu Arsenal, sealt edasi ei saadudki 4-2 kokkuvõttes siiski tubli tulemus. CLi võitis Chelsea. Sain ka Austraaliasse koha, väga pinget ei pakkunud, finaalis 3-2 võit Kuveidi üle ja resing sealt.

                          Teine hooaeg algas Super Cupiga, sedakorda Feyenoordi vastu, kuiv 4-0. Liiga olin taaskord võidukas, 23 võitu 8 viiki ja 3 kaotust tagasid esikoha 6 punktise eduga Vitesse ees. Klaas-Jan Huntelaar oli Player of the year.
                          CLis alustasin grupist. Olin esimene 11 punktiga, teine oli Dortmund 9 punktiga, Uefa Cupi jäi madistama Valencia ja Olympiacos oli grupi viimane. Esimene playoff oli Porto vastu 4-2 kokkuvõttes oli meeldiv. Veerandfinaal oli Reali vastu, natuke valus loos aga lootsin heale õnnele. Õnn meid ka tabas, 4-1 kokkuvõttes oli üllatus. Poolfinaalis saime veelgi valusama vastase, Interi, klubi mida ma kartsin tol hetkel vast kõige rohkem. Joovastav 3-2 võit viis meid finaali. Vastasteks Liverpool kes polnud kõige hirmsam, mängu alguses jäime kohe 3-0 taha, poolajal tehtud vahetused tõid meid peaaegu mängu tagasi, 2 väravat Delgadolt ei olnud piisav, kuid olin siiski rahul et saime nii kaugele.Jaanuaris liitus meiega Didier Zokora ja lahkus Tom de Mul.

                          Kolmas hooaeg oli suhteliselt rahulik, 3-2 võit Vitesse üle Super Cupis tõi selle karika meile teist korda järjest. Ostudud olid kõik Lõuna Ameerikast. Sherman Cardenas tutvustamist ei vaja, veel tulid kaks Crus Azuli meest ründaja Gonzalo Castro ja Keskkaitsja Joel Huiqui. Maha müüsin Markus Rosenbergi kes eriti mänguaega ei saanud, samadel põhjustel lahkusid veel Dennis Gentenaar ja Mauro Rosales, Gabrile ei meeldinud Cesar Delgado ja meeskonna huvides lahkus ka tema. Liigas keegi hambaid ei näidanud, 28 võitu 3 viiki ja 3 kaotust tõid meile 87 punkti ja koguni 23 punktise edu PSV ees. Väga bro. CLis sain grupist edasi koos Romaga. Kuiv 5-0 võit Marseille üle esimeses playoff ringis,kui veerandfinaalis panime enda imestuseks kotti Chelsea siis poolfinaalis saime Barcalt kellad ja CL dream oli otsas ka selleks hooajaks.

                          Neljas hooaeg algas taaskord Super Cupiga Feyenoordi vastu, 5-1 võit. Erilist pinget mängus õieti ei olnudki. Liigas püsis pinge tõsiselt lõpuni ja kuna punktid olid PSVga viigis siis said otsutavaks väravad, nendes olime paremad meie ja saime selle karika juba neljandat korda järjest. Ostud tõid tugevust kõvasti,Paolo Terminello ja Fernando Gago olid väga head terve hooaja jooksul, Stijn Schaars ei olnud just kuigi särav kuid sai hakkama. Maha müüsin Armeenia kooreüraski Edgar Manucharyani, edu Vitessele kes selle puujala ostis. CLis sain grupist edasi Newcastle järel. Esimeses playoff raundis saime edasi tänu võõrsil löödud väravatele, mängisime Barcaga ja seis jäi 4-4. Veerandfinaalis saime võitja teada alles pärast penalteid. Vastane oli Newcastle. Mina sain poolfinaali. Poolfinaalis Chelsea vastu imesid ei sündinud. Nägemist karikas ja hooaeg läbi.

                          Viies hooaeg algas Super Cupiga, seekord PSV vastu, 2-1 võit ja pole probleemi. Liigas unbeaten terve hooaeg, 29 võitu 5 viiki ja 0 kaotust. Liiga võit oli viies j ä r j e s t, ja seda pea 30 punktiga. Ostudest niipalju et tasuta tuli noor Reali AMC Juan Manuel Mata ja keskkaitsja Rocha Cruzeirost, lahkusid Stijn Schaars ja Vermaelen. CLis taaskord põrumine. Grupis kindlalt esimene, järgmises ringis pistsin 9-1 kotti Galatasaray ja veerandfinaalis Barcaga saime kaotuse ja CL seegi kord läbi.

                          Uus hooaeg on ka paljulubav. Sain Brasiilia peatreeneriks ja Ajaxile lubati ehitada uus staadion kuhu mahub 100 000 inimest ja maksab meile siis pea 200 miljonit. Chairman müüs maha Gago, 50 miljoniga Chelseasse, Gonzalo Castro lahkus Zaragosasse ja Joel Huiqui Evertoni. Ostsin ainult Anthony Scribe kes on suhteliselt paljulubav Prantslasest kiiper. Brassidega võitsin Copa America, finaali vastane oli Argentiina kes läks 2-0 kotti.

                          Ajaxi tüüril jätkan seni kuni CLi võidan...
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Nii endal sai läbi super hooaeg Valenciaga. Võitsin nii La Liga, CL-i kui ka Spanish Cupi. La Ligas olin hooaja esimesel poolel koguaeg nii 3.-5. kohal, liider käeulatuses(kuskil 4 punkti). Aga kui tulid omavahelised kohtumised Reali, Barca ja Atleticoga olin juba tabeli liider ja hoidsin kohta hooaja lõuni. Sain küll Atleticoga võrdselt 80 punni kuid kuna olin võitnud mõlemad omavahelised mõõduvõttud, sain tiitli endale. CL-katsumused algasid veerandfinaalist kui läks päris raskeks. Esimene mäng minu kodus 2:2. Teisel jäin taha 0:2 ja põhivv ning supervormis olev Canizares vigastada. Mängu tuli Mart Poom. Tavano ja Hugo Vianaa kollidest viigistasin ja mäng läkski pennudele. Võitsin 4:1 kuna Poom tõrjus vastaste neljast pendlast kolm!!! Poolfinaal koos Chelseaga. Away 0:1; Home 2:0. Finaalis Barca- läksin Vicente ja Dinho omaväravast 2:0 juhtima kuid Barca suutis viigistada. Lõuks tegi David Villa asja ära. 3:2 ja CL-i karikas mulle. Ka Spanish Cupi võit tuli mulle dramaatiliselt. Algatuseks sai Vicente punase 20. minutil. Teise poolaja hakul lõi Arteta pendlast vastased Atletico 1:0 ette. Kuid Tavano tegi 88. minutil 1:1, lisaajad koll ei pakkunud ning taas pendlad. Võitsin 5:4!!!
                            Nüüd minu ostud lõppenud hooajal ja alanud hooajal kokku:
                            ostud:
                            Vasilis Tsiartas Free Transfer Free
                            Mart Poom from Arsenal £1,9M
                            Sergei Lepmets from Levadia £110K
                            Ragnar Klavan from Heracles £1M
                            Luizao from Cruzeiro £4,1M
                            Marcelo from Fluminense £5M
                            Jon Obi Mikel from Chelsea £6,25M
                            Antonio Doblas from Real Betis £4,1M
                            Christian Vieri from Atalanta free
                            Didier Drogba from Chelsea £25M
                            Mark Gonzalez from Liverpool £10M

                            Kommentaar


                              Kui selliseid summasid kulutada, siis pole ime kah kui kõik võidad

                              Kommentaar


                                Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                                mina kasutan 4-3-1-2, ründajate taga olev AM on vaba rollis ja mängu juht, meeskonna taktika on suunatud ründavaks (mitte päris põhjas kuskil kolmveerand) söötmine on direct, ja creative freedom on much. kasutan playmakerit ja contra rünnakuid (neist sünnib palju väravaid) ja tight marking.
                                Nii pole mõtet ju taktikast rääkida(palju olulisi nüanse on veel) ja kui räägid siis lisada see taktika ikka juurde kah(fail siis).

                                Ja neile, kes räägiavd, et ühe taktika aeg peab üle saama, imege lahti, üht ime taktikat pole IMHO ammu olnud.

                                Aga kui sul on kolm erineva situatsiooni taktikat olemas, kusagilt tõmmatud saadud, why not?
                                Inimesed ei mängi ju kõik ühtemoodi, üks otsib täiuslikkud edu(minoriga bigiks oma taktikate ja ideedega), üks tahab ejnoida mängu olla kohe edukas ilma palju taktika peale pead vaevamata.

                                Kui hakata selle taktikaga ikke korralikult nussima siis läeb päris palju aega eriti alguses.

                                Elu vajab elamist ja teised mängud kah mängimist ntx NFS Carbon või AOE III

                                Kommentaar

                                Working...
                                X