320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aa ja üks küsimus veel. kuidas ma mängijatele neid prefered movese õpetada saan? ei ole kunagi seda tajunud

    Kommentaar


      Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
      aa ja üks küsimus veel. kuidas ma mängijatele neid prefered movese õpetada saan? ei ole kunagi seda tajunud
      Paned mõne oma kogenuma mehe, kel need preferred move`d olemas, noorukit õpetama.
      Player interactioni alt, kui valik on, siis learn from player (kõige all..)

      Põhimeeste mineku kohta niipalju, et proovi nendega uus leping sõlmida ning kui tõesti väga hea mängumehega, siis paku vb natuke rohkem kui asi vb väärt on.
      Siiski, on neid, kes jääda mingil juhul ei kavatse ja aina vinguvad, müü nad korraliku summa eest maha ja otsi mõni asendus. Häid mängijaid küllaga =)
      http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

      Kommentaar


        Kas keegi võiks Eesti liigat uppida ?
        Algselt postitas Blue Moon
        Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

        Kommentaar


          ee.. küsimus selline. aastal 2011 mängib copa americal inglismaa koondis. kuidas selline asi võimalik on? ja siis, kes mängu rohkem mänginud... kas lõpus küsivadgi kõik vennad umbe suuri palga numbreid. igatahes hull cityga teine hooaeg premieris paremat tulemust ei toonud. sain 11 nda koha, samas punkti vahed olid üliväiksed. 7nda kohaga lahutas vist 3 punkti. nüüd soovin küll tiitl eest juba võidelda

          Kommentaar


            Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
            ee.. küsimus selline. aastal 2011 mängib copa americal inglismaa koondis. kuidas selline asi võimalik on? ja siis, kes mängu rohkem mänginud... kas lõpus küsivadgi kõik vennad umbe suuri palga numbreid. igatahes hull cityga teine hooaeg premieris paremat tulemust ei toonud. sain 11 nda koha, samas punkti vahed olid üliväiksed. 7nda kohaga lahutas vist 3 punkti. nüüd soovin küll tiitl eest juba võidelda
            Maitea kui lõpust jutt käib, aga eks top liigas olles on ju suured palganumbrid loomulikud. Aga eks on ka neid, kelle skillid ja hooaja tulemused kehvad, kuid nõuavad paremate meestega võrdset palka. Need tuleks kukele saata.
            http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

            Kommentaar


              poh selle palgaga. real ja barca on lihtsalt sellised rikkurid. igathaes, uus hooaeg alanud liigas hästi.
              Hull vs Chelsea 2:1 H
              Man Utd - Hull 0:0 A
              Newcastle - Hull 1:0 A
              Hull vs Chartlon 2:0 H
              Arsenal vs Hull 1:0 A
              Hull vs Leicester 3:0 H
              Hull vs Liverpool 1:0 H

              igatahes suure nelikuga mängud juba tehtud :P
              Naljakas asi, aga kodus olen Chelsea vastu kõik mängud võitnud.
              Võistkond on täienenud kõvasti.


              Egas midagi. Täiega edasi panna, kuni liiga võit käes

              Kommentaar


                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                poh selle palgaga. real ja barca on lihtsalt sellised rikkurid. igathaes, uus hooaeg alanud liigas hästi.
                Hull vs Chelsea 2:1 H
                Man Utd - Hull 0:0 A
                Newcastle - Hull 1:0 A
                Hull vs Chartlon 2:0 H
                Arsenal vs Hull 1:0 A
                Hull vs Leicester 3:0 H
                Hull vs Liverpool 1:0 H

                igatahes suure nelikuga mängud juba tehtud :P
                Naljakas asi, aga kodus olen Chelsea vastu kõik mängud võitnud.
                Võistkond on täienenud kõvasti.


                Egas midagi. Täiega edasi panna, kuni liiga võit käes
                You ca do it ! tegelt oli küsimus ka ;D ku suur transfer budget Hullis on ?

                Kommentaar


                  ee.. 20-30m vahel olnud nüüd 3 hooaega. ja on näha, et mõned võistkonnad lähevad tõesti pankrotti. deportivo nt. budulojuse varasemad postitused viitavad ka sellele. et võetakse punkte ära jnejne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                    ma ei saa aru, miks te seda vana football manageri mängite? see on ju nii mõttetu, mängige ikka uut football manageri, kui te kõvad mehed olete, sest noh igaüks suudab vanas football manageris mingi inglismaa meistritks wiganiga tulla näiteks ja nii edasi.
                    Obvious troll is obvious.

                    Kommentaar


                      boom. tuligi liiga võit ära. kahjuks on mu chairman lolliks läinud ja võtab minu eest otsuseid vastu. müüs just ühe ülihea 18 aastase kaitsja maha 2.7m eest. omg. lootsin just, et saan teda hakata kasutama, sest enda keskkaitsjad ei vea enam välja. üks 34 ja teine 32.

                      Kommentaar


                        klubi on hetkel "take over" vms. ühtegi meest osta ei saa. chairmani vahetus siis järelikult?
                        ja naljakas asi kah. 9 juuni ja paraguays toimuval mängul on -5 kraadi külma. wtf

                        Kommentaar


                          Paraguais on siis talv ju. Lõunapoolkera!

                          Kommentaar


                            Sellele asjandusele eesti patch kah on ??
                            kui jah siis linki !!

                            Kommentaar


                              kurat. mingi kala mängus sees. olen 2x juba lasknud enda staadionit suurendada. 2-3 mängu olen saanud kodus 32k pealtvaataja ees möllata, aga siis on järsku muutnud staadion tagasi 23 tuhandeliseks. väga kahtlane.

                              Kommentaar


                                Tuli siin hiljuti plaan, et võiks selle online ära proovida, on soovijaid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X