320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SainAru Vaata postitust
    Oskab keegi aidata kuidas saan mängu ekraani väikseks?
    Shortcutil parem klõps.
    Properties.
    Targetisse kirjuta lõppu juurde see: --small_screen --windowed" (ees on tühik)

    või mängus lähed Preferences ja seal kindlasse kasti linnuke.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
      Shortcutil parem klõps.
      Properties.
      Targetisse kirjuta lõppu juurde see: --small_screen --windowed" (ees on tühik)

      või mängus lähed Preferences ja seal kindlasse kasti linnuke.
      Tänud!!!!!!!

      Kommentaar


        Mängin Accrinton Stanleyga league 2-te ja pooled väravad lüüakse mulle karistuslöökidest müüri rikosetist nii, et väravavaht ei liiguta ka.
        Oskab keegi mingit nippi soovitada kuidas teha nii, et mängijad ei teeks karistusala lähedal vigu?

        Kommentaar


          Algselt postitas SainAru Vaata postitust
          Mängin Accrinton Stanleyga league 2-te ja pooled väravad lüüakse mulle karistuslöökidest müüri rikosetist nii, et väravavaht ei liiguta ka.
          Oskab keegi mingit nippi soovitada kuidas teha nii, et mängijad ei teeks karistusala lähedal vigu?
          pane midagi sellist näiteks:
          CB-d - Mark tall player
          FB - Mark small players
          Keskväljavennad pane - form wall

          ja ründaja võid ka walli panna, aga võid ka ette saata. mul ründaja ja kaks wingerit jäävad ette tavaliselt.

          siiski kui otse ainult sisse lüüakse, siis ilmselt vastastel head karistuslöögi vennad. vbla aitab see, kui müüri panna mõningad džentelmenid juurde.

          Kommentaar


            Kas keegi saaks mulle õelda kas mõnele kindlale mängijale saab anda eraldi mõne mängija markimiseks? Kui jah siis võiks keegi õpetada kuidas see käib ka?

            Kommentaar


              Algselt postitas MR.Mihkel Vaata postitust
              Kas keegi saaks mulle õelda kas mõnele kindlale mängijale saab anda eraldi mõne mängija markimiseks? Kui jah siis võiks keegi õpetada kuidas see käib ka?
              Mängijate individuaalsete instruktsioonide all marking. Pane specific player.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Mängijate individuaalsete instruktsioonide all marking. Pane specific player.
                Suur tänu!

                Kommentaar


                  Kas noortekoondisele saab manageriks hakata?
                  Näiteks U21 või U19

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SainAru Vaata postitust
                    Kas noortekoondisele saab manageriks hakata?
                    Näiteks U21 või U19
                    Selles versioonis minu mäletamise järgi vist veel mitte. Küll aga uuemates.

                    Kommentaar


                      Oskab keegi soovitada head taktikat ühele ründajale, mis hoiaks taga nullis ja taktikat 2-le ründajale, mis samuti hoiaks taga nullis.

                      Samuti sooviks kuskilt eesti facepacki.

                      Kommentaar


                        Korralike poolikute ja FB'dega on täiesti kasutatav 4-5-1, kus 2 meest on CM ja 3 AMC. Soovitatavalt tempo - fast; passing - short; width - narrow.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Korralike poolikute ja FB'dega on täiesti kasutatav 4-5-1, kus 2 meest on CM ja 3 AMC. Soovitatavalt tempo - fast; passing - short; width - narrow.
                          Need 3AMC on AM L, AMC ja AM R?

                          Kommentaar


                            Kui 3 AMC-d, siis vist ikka AMC, AMC ja AMC.
                            Täitsa võimalik neid sinna kolmekesi panna. Proovi.

                            Kommentaar


                              normaalne on 4-2-4 gk-lb-cd-cd-rb-cm-cm-aml-amc-amr-st

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SainAru Vaata postitust
                                Oskab keegi soovitada head taktikat ühele ründajale, mis hoiaks taga nullis ja taktikat 2-le ründajale, mis samuti hoiaks taga nullis.

                                Samuti sooviks kuskilt eesti facepacki.
                                seal töötas väga hästi gk-lb-cb-cb-rb-lm-cm-rm-am-fc-fc, am siis freeroll cm il dm käsud ja ründajad vahetuvad üks on fs ja teine targetman, team pane pool attack , pool freedom pass mixed tempo ka keskel
                                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X