320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ok, seega ma sain tõestust, et sõber on mulle vist pooliku mängu andnud. Mina sealt igatahes Eesti koondist valida ei saa, ainult tugevamaid satse.

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Ok, seega ma sain tõestust, et sõber on mulle vist pooliku mängu andnud. Mina sealt igatahes Eesti koondist valida ei saa, ainult tugevamaid satse.
      Pooliku all pead silmas demo't või?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Kõik teised funktsioonid paistavad töötavat. Paar kuud olen mänginud ja seni tundub küll, et midagi muud puudu pole. Tõsi, ühes mängus ei saa ka kaht manageri võtta vist.

        Kommentaar


          Version 8.0 kui täpne olla.

          Kommentaar


            Kas sa valisid mängu alguses load all playersite alt Eestit ?

            Kommentaar


              Jah, seda ma tegin, tulu ei miskit.

              Kommentaar


                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                Ehk keegi ütleb lihtsalt mismoodi Eesti koondist juhendada saab? Ei suuda lihtsalt kogu teemat läbi uurida. Tänud!
                pmst parim variant ongi see, et teed uue useri, võtad Eesti koondise ja siis järgmine päev risainid ja olemasoleva manageriga aplaid sellele kohale. siis saad sama useriga manageerida nii oma meeskonda kui ka koondist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  pmst parim variant ongi see, et teed uue useri, võtad Eesti koondise ja siis järgmine päev risainid ja olemasoleva manageriga aplaid sellele kohale. siis saad sama useriga manageerida nii oma meeskonda kui ka koondist.
                  aka cheating
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hos7age Vaata postitust
                    aka cheating
                    maitse küsimus. tegemist siis n.ö. legaalse cheadiga.

                    aga Eesti koondise manageriks muud moodi kahjuks ei saa. Muidu Rüütli (või kes seal täpselt 2008 versioonis oli) seal pukis paarkend aastat. suurte koondiste treeneriks saab muidugi ka puhtalt mänguga.

                    Kommentaar


                      Ma ei saa koondist võtta isegi siis kui ma uue useri teen. Lihtsalt baltimaid valikud pole, ainult suuremad koondised.

                      Kommentaar


                        Oskab keegi äkki mu probleemile lahendust pakkuda, probleem ise siis järgmine:

                        Millegi pärast ei saa ühtegi patchi toimima ei eesti liiga oma ega ka uute transferidega patchi. Exctracting sinna db kausta, lähen mängu võtan new game aga seda kastikest kust datat valida ette ei tule, mäng läheb tööle aga vana, originaal dataga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SainAru Vaata postitust
                          Oskab keegi äkki mu probleemile lahendust pakkuda, probleem ise siis järgmine:

                          Millegi pärast ei saa ühtegi patchi toimima ei eesti liiga oma ega ka uute transferidega patchi. Exctracting sinna db kausta, lähen mängu võtan new game aga seda kastikest kust datat valida ette ei tule, mäng läheb tööle aga vana, originaal dataga.
                          Oskab siis keegi aidata?

                          Kommentaar


                            ]Juba ammu mõtlesin, et võiks teha "Eesti Koondise" EPL-i ja täna tegingi seda.Lisasin Eesti mängijaid ja täitsa hea on mängida nii. Oper ja Kink on väga hea ründepaar(oper lõi Chartlonile 2 goali ja Kink sai mõlemad assistid ) parem kaitse olevat Rüütli( ta mul assis man) nõrgeim koht. mõtlen veel, kas osta välismaalasi ka või ei

                            tra, unustasin saveda ja mäng viskas ise välja :S peab vist uuesti tegema

                            Kommentaar


                              Oskab keegi aidata kuidas saan mängu ekraani väikseks?

                              Kommentaar


                                Preferences ja Windowed mode

                                Kommentaar

                                Working...
                                X