320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sigmar Vaata postitust
    Tuli siin hiljuti plaan, et võiks selle online ära proovida, on soovijaid?

    Miks ka mitte ? :P

    Kommentaar


      kas keegi pole eesti liigat täiustanud vms? kui on äkki paneks keegi üles selle kuhugi

      Kommentaar


        ma tegin funi pärast väiksed muudatused.

        *Lisasin kõikidele Eesti klubidele 10M transfer budgeti raha
        *Tõstsin liiga ja klubide reputatsiooni

        Tulemus:

        Eestis on rohkem võõrleegionäre. (Eriti prantslasi.)
        Sain endale 3 hooaja jooksul päris korralike mehi (Wiljandum ; Oper ; Klavan ; Piiroja ; Vasilyuk<-(LÕI 40 MÄNGUS 52 VÄRAVAT + 14 ASSISTI); Paar soomlast ja kõik.
        Narva Transis on rohkem prantslasi kui eestlasi (prantslasi oli mingi 14 ; eestlasi ~6)


        Algselt postitas sigmar Vaata postitust
        Tuli siin hiljuti plaan, et võiks selle online ära proovida, on soovijaid?
        Mis liiga ? Muidu prooviks.

        Kommentaar


          ma võtaks ka osa ma usun
          http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

          Kommentaar


            Mul endal käib FM 08 9s hooaeg onlines ühe sõbraga. Esimestel hooaegadel olin ise maailma tipp, aga viimasel ajal mu sõber au endale võtnud. Alati on tema see, kes mu eest tiitlid ära võtab ja alati pean leppima teise kohaga :/ Teen mingi aeg väikese kokkuvõtte ka. Klubid mis me suvi 2007 võtsime olid Man City ja mu sõber Newcastle. 9ndal hooajal oleme absoluutne maailma tipp koos veel ühe inglismaa hiiuga Arsenal. Teised lihtsalt tiitleid ei võida Raha on meil nagu muda, pole lihtsalt sellega midagi teha. Oleme küll tipp aga ikkagi ei taha meile tulla mingid Itaalia ja Hispaania liiga staarid :/

            Kommentaar


              Kui läheb online mängimiseks andke teada, ehk võtaks ise ka osa

              Kommentaar


                Algselt postitas loozer123 Vaata postitust
                Mul endal käib FM 08 9s hooaeg onlines ühe sõbraga. Esimestel hooaegadel olin ise maailma tipp, aga viimasel ajal mu sõber au endale võtnud. Alati on tema see, kes mu eest tiitlid ära võtab ja alati pean leppima teise kohaga :/ Teen mingi aeg väikese kokkuvõtte ka. Klubid mis me suvi 2007 võtsime olid Man City ja mu sõber Newcastle. 9ndal hooajal oleme absoluutne maailma tipp koos veel ühe inglismaa hiiuga Arsenal. Teised lihtsalt tiitleid ei võida Raha on meil nagu muda, pole lihtsalt sellega midagi teha. Oleme küll tipp aga ikkagi ei taha meile tulla mingid Itaalia ja Hispaania liiga staarid :/
                Kuidas te seda online mängu teete?

                Kommentaar


                  okei. kuu aega pole keegi midagi mänginud? Endal läks igatahes üks save game peppu, ja alustasin siis uut. Hoffenheim'iga. Staaadion on esialgu pmst. puudulik. üle 4000 istekoha. alles 2009 aastal saab uus staadion valmis. Poole esimesest hooajast on mängitud ja olen 8ndal kohal. samas teise kohaga on vahe ainult 3 punkti.

                  Kommentaar


                    tilti ajab kui chairman võtab jumala mõttetuid otsuseid vastu ja müüb mingi kommi raha eest kõige lootustandvama katsja maha. oleks siis asendust, aga hui. ja raha kah ei anta. liigas ka muidugi esimene hooaeg 5es koht. ega midagi. aastake veel enda 4000ndelise staadioni ees mängima ja lootma, et suvel ikka esikoha tiimi kokku saan. ja et staaridgi võistkonnas püsiks.

                    Kommentaar


                      pääsesin nüüd kolmandaks hooajaks bundesliigasse põhimehed, kes väravaid toodavad on simone pepe, carlos eduardo ja anton sosnin. Põhiprobleem on see, et mängijatel pole eriti potentsiaali. Ei oska kedagi nagu võistkonda ka tuua. Raha kah muidugi ei saanud, õnneks sai uus staadion valmis. Ehk lähevad mu 18-21 aastased noorukid veel paremaks, ja et chairman neid kohe maha ei müü, kui pakkumine tuleb. Olen selliseasja pärast kaotanud juba 3 põhimängijat. aa ja seda ka veel, et oled ka elevandiluu ranniku peatreener. Võistkond sai pääsu 2010 World Cupile ka. Ühe hooaja olen igatahes kindlasti ära veel Hoffenheimis. Ehk siis otsin uue klubi.

                      Kommentaar


                        Liiga on alanud hästi. Ennustati konkurentsitult viimast kohta. Boardile lubasin safe-mid. Esimese mängu bayerni vastu võitsin kohe ära. ja tuli ka jutti 2 tükki. 11 mängu mängitud ja olen liider. Laenasin endale totenhamist AMC Adel Taarabt'i.Löönud 6 väravat ja andnud ka 6 söötu. Aga üllatus üllatus. Kuna mu põhi ründaja Simone Pepe sai hooaja alguses vigastada, ja ründajatest oli mul vaid Demba Ba ja Manuel Meier, kes oma noortesüsteemist kasvanud ja ka eelmine hooaeg mõned mängud teinud. Andsin siis noorukile (17 aastane) võimaluse ja hetkel on pidurdamatus hoos. 11 väravat. Kiidaks ka Carlos Eduardot, kes on sammuti 6 väravat ja 8 söötu andnud. Kaitset ei tahaks eriti halvustada, aga probleem selles, et vastased löövad väga kiiresti mulle väravaid. Reeglina esimese 10 minuti jooksul. Aga siis läheb asi kindlamaks seal tagapool. Kaitsjatest kedagi üle ei ole. Kui, siis ehk 34 aastane klubi kapten Adrian Iencsi. Plaanidest niipalju, et üritan järgmiseks hooajaks euroopasse pääseda ja klubisse pappi pumpama hakata. Kuna põhimängijad on üpris noored, loodan neid hoida enda võistkonnas niiakaua, kui võimalik. Sellel hooajal pole chairman veel üllatanud mind, kellegi müügi otsuse enda peale võtmisega. Ainuke murekoht on ehk vasak äär. Kui Eduardot pole, siis jääb see koht suht tühjaks. Sain küll tasuta endale Paunovic'i, kuid ta on siiski backup minu silmis. Taktikast ehk niipalju, et kodustaadioni lasin teha võimalikult väikseks. Kuna ma mängin nö. narrow süsteemi, kus enamik söödud ja rünnakud tulevad keskelt. Samas, on alati vahetusest võtta ka tsenderdajaid või mida iganes vaja. Paljud mehed on väga universaalsed. Tunudb, et see ongi üks tähtsamaid omadusi selles mängus. Hetkel vast jutust aitab. Lisan ka kooseisust pildi.

                        Kommentaar


                          african nationil tuli teine koht. finaalis sain 4-1 nigeeria käest. 2:0 peal läksin väga ründavaks üle, sealt ka tulid vastaste omad. Aga muidu ise olen rahul. Liigas endiselt esimene koht, 22 mängu mängitud ja teise koha ees edu 10 punkti. Meier (oma kasvandik, vist regen ikka) on löönud liigas 22 väravat. Karikas langesin välja veerandfinaalis, kui Kölni vastu ei suutnud kodus paremat, kui 2:1 kaotus. See oli ka esimene kodu kaotus see hooaeg. Tundub, et liiga võit tahab tulla, kuigi vara hõisata. Ehk täna õhtu jõuab veel veidi mängida.

                          Kommentaar


                            Pole palju viimasel enam mänginud, aga sai siis sutsu edasi mängitud käimasolevat hooaega, ikka Q.P.R-iga.
                            Liigas olen meeskonnas ja ka endas muidugi pettunud, et alustasime kehvalt ja hetkel vaid 8ndal kohal. See ka tänu sellele, et hooaja lõpu poole nüüd, kui 8 mängu veel mängida jäänud, on meeskond jalad kõhu alt välja võtnud ja viimases 10s mängus kaotusteta olnud. Paraku tuli nüüd esimene kaotus üle mitme kuu kodus Spursi vastu - 1:2.
                            Vastupidiselt premierile oleme oodatust paremini esinenud Europa League`s, kus oleme jõudnud veeranfinaalidesse, kus vastaseks siis Villareal.
                            Samas tasuks ka ära mainida eelmine round, kui Barcelonale sai tuupi tehtud kodus ning 5:1 tulemus viis meid edasi, vaatamata valusale lüüasaamisele Camp Noul. Agg. 6:5. Fännid olid loomulikult ekstaasis :P

                            Eesti poistes samuti pettunud. Ei ole imepoiss Lõsanov suutnud nii palju väravaid lüüa, kui ehk lootsin.
                            Keskkaitsja Mandelkom pole ka just taga hiilanud, enam vähem, kuid mõned lollid vead tulevad ikka sisse.
                            http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                            Kommentaar


                              Update:
                              Villareal sai Euro Cupi veerandfinaalis alistatud kokkuvõttes 6:2.
                              Poolfinaalis vastaseks Lazio ning teises paaris vastamis Spartac Moscow - Middlesbrough.
                              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                              Kommentaar


                                5 mängu mängida ja juhin bayerni ees 5 punktiga. olen nüüd hooaja teisel poolel kõvasti kehvemaid esitusi teinud. samas viimased kaks mängu olen tulnud kaotus seisust ilusti välja. liiga punase laterna, rostocki vastu jäin 1:0 kiirelt taha. teisel poolajal innustasin mehi, et me võidame. mõni läks nii indu täis, et teenis meie audiviske ajal endale punase kaarti. lükkas või lõi, või jumal teab mis tegi. Tegemist oli siis minu kapteni, Iiencsi'ga. Kuid siiski tulin võitjaks .tänu Sosnini suurepärase eeltööga viigistasin ja 82' lõi Meier ilusa kauglöögiga meid võidule. Eks teen pikema kokuvõttte, kui liiga läbi. Ehk siis 5 mängupärast :P Euroopa igatahes ootab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X