320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
    Lõeptasin siis Floraga 2007/08 hooaja ning sain Meistriliigas 1. koha, edestasin Tammekat 2 punktiga. Euroopas läks hästi, laeks jäi Euro Cupi 1. round, kus kaotasin Evertonile häbistava skooriga võõrsil (5-0) , aga võitsin neid kodus , eelnevalt olin mänginud Helsingborsiga (võõrsil võituslik 4-3 võit!!) ning šotlaste Dunfermlinega (Võõrsil võitsin neid 5-2!!!). Karikasarjas jäi laeks 3. ring , kus kaotasin Paidele penaltidega. Meeskonna staarideks tõusid Viikmäe , Zahhovaiko (mõlemad lõid 16 väravat, Zahho müüsin 2.2M eest ukrainalaste Chernomoretsi kuna raha oli hädasti vaja.) ning Reim , kes andis 40 mängus 30 assisti ning lõi 12 väravat.
    Olen palju panustanud noortele, parimad pojad tõstsin esindusmeeskonda, lisaks sellele nad abistavad ka Flora II meeskonda. Hooaja alguses ostsin oma tütarklubidest kokku "tulevikustaare" (nt. Naris, Kõrtsmik, Prosa jne.)

    -- Alustasin juba 2008/09 hooajaga , Superkarikas võitsin Kalevi 3-1, Meistrite Liigas loositi mind kokku rootslaste Djurgardeniga. (Ma vihkan skandinaavia meeskondi.)

    Ostud-müügid 2007/08 hooajal.
    Fixtures (1)
    Fixtures (2)
    Fixtures (3)
    Kas sa Eesti patchi ei saaks jagada ?

    Kommentaar


      Eesti_DB2.rar

      Kommentaar


        Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
        tänud ! (Y)

        Kommentaar


          no ei vea selle loosimisega , CL 3. eelringis kaotasin Besiktasele kokkuvõttes 2-4 ning Euro Cupis ootab mind ees Dortmund, aga ikkagi parem kui Milan, Juventus, Inter ning Barcelona

          Kommentaar


            Lõpetasin Floraga siis 2. hooaja , võitsin teist korda järjest Meistriliiga. Superkarika võitsin tänu penaltidele Kalevit. Karikasarja finaalis purustasin tänu Albert Prosa viiele väravale Tammeka 5-0 . Euroopas läks suht hästi, langesin CLi 3. eelringis Besiktasele 4-2 (võõrsil 1-2 , kodus 1-2) eelnevalt võitsin Djurgardeni kokkuvõttes 4-2 (kodus 2-0 , võõrsil 2-2) ning Debreceni kokkuvõttes 2-0 (võõrsil 0-0 , kodus 2-0.) Kuna ma langesin CLi 3. eelringis, siis läksin pallima EC 1. roundi, kus loosiratas tõi mulle vastaseks Dortmundi, kaotasin Dortmundile kokkuvõttes 4-1 (võõrsil 1-2 , kodus 0-2). Niimoodi lõppes mu euroteekond hooajal 2008/09. Üleminekuturul olin väga aktiivne, leidsin 16-aastase Eesti tulevikustaari Ivar Kazakovi Nõmme Kaljust ning ostsin Zahhovaikole asendaja Osmari näol ning Viikmäe lahkus Exelsciori, ostsin asemele 120K eest Tarmo Neemelo.

            Ostud-müügid 2008/09 hooajal
            FC Flora 2008/09 hooajal
            Fixtures (1)
            Fixtures (2)
            Fixtures (3)

            Kommentaar


              Kuhu kausta tuleb Eesti liiga panna ? kunagi sai seda mängitud, aga enam ei tea , kuhu see panna tuleb

              Kommentaar


                My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2008/db , sul peab olema installitud 8.0.2 patch

                Kommentaar


                  Keegi mõnd head face packi oskab jagada ?

                  Kommentaar


                    olen enda mänguga jõudnud aastasse 2016. hetkel siis veebruari kuu käimas. liigas olen enda hoffenheimi'ga tublil liidri kohal. eelmine hooaeg sai võetud teine liiga tiitel. sellel aastal tuli League Cup'i võit teistkorda. Just oli ka käimas 18 mänguline mitte kaotusega seerja, mis lõppes kodus Schalke vastu 2:1 kaotusega. Enne seda ei löödud mulle ka 8 mängu ühtegi väravat (mängud Chelsea, Bayerni, HSV ja Leverkuseniga) Meistrite liigas võitsin OMa alagrupi Chelsea ees, Salzburg ja Moscow CSKA ei suutnud üldse vastu hakata. Vastaseks loositi mulle Braga. Koondisest ehk seda, et Šveitsiga pääsesin EM'ile. FIFA tabelis olen pidevalt muutuvalt 12-16. EM'ile tuli väga põnev grupp. Prantsusmaa, Soome ja Türgi.
                    Eestil läheb üllatavalt halvasti, arvestades kus reg'id mängivad. Endal on ostetud kaks noort eesti poissi keskväljale, sest see on endiselt nõrgeim lüli. Hetkel on nad hooaja lõpuni laenul, aga ehk on juba uuel hooajal võimalus neil mängida tulevase euroopa meistri võistkonnas, Hoffenheimis :P
                    Üks huvitav asi kah... 2 hooaega tagasi oli mu transfer budget 46m£ ja klubil oli sammuti 57m£. ühtegi suurt ostu pole teinud, ja palgad on ka täpselt samad, aga nüüd on budget ainult 16m£ ja klubil närused 10m£. Et kuhu see raha kadus? ja Chairman otsustas taaskord müüa ühe talendi kommiraha eest maha. value oli 4.7 ja vanust 21... igasmängus oli põhimees. ja siis tuli offer 5.5 ja tegu oli "liiga hea pakkumisega, et tagasi lükata"... ega midagi. proovin nüüd meistrite liigas taaskord nelja parema hulka jõuda.

                    Kommentaar


                      peaks ka enda hoffenheimile ütlema, et üks 60k kohaline staadion enda nimega palun.


                      Kommentaar


                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        peaks ka enda hoffenheimile ütlema, et üks 60k kohaline staadion enda nimega palun.


                        mul boltonis on oma nimeline olemas
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          On plaanis siis teha Eesti liiga 2011 update. Oleks natuke abi vaja.
                          Kas keegi teab nende m2ngijate positsioone

                          TAMMEKA

                          Andrus Lukjanov
                          Alar Alve
                          Artur Pikk
                          Ats Kutter
                          Georgi Ivanov
                          Kaarel Torop
                          Kevin Rääbis
                          Martin Jõgi

                          Kommentaar


                            kevin on ründaja või ründav poolik.

                            Kommentaar


                              ait2h vastamast.
                              nii nyyd oleks vaja teada nende m2ngijate positsioone.

                              Vladislav Fjodorov (Narva Trans)
                              Jevgeni Kirpu (Lasnamäe Ajax)
                              Anton Jevdakimov (Lasnamäe Ajax)
                              Nikita Rozov (Lasnamäe Ajax)
                              Sergei Kononov (Lasnamäe Ajax)
                              Samil Mussajev (Lasnamäe Ajax)
                              Roman Gladilin (S. Kalev)
                              Riido Reiman (Kuressaare)
                              Rauno Reiman (Kuressaare)
                              Konstantin Logvin (Kuressaare)
                              Thorwald-Erik Kaljo (Kuressaare)
                              Amor Luup (Kuressaare)
                              Argo Aava (Kuressaare)
                              Kersten Lõppe (Kuressaare)
                              Laurits Randmann (Kuressaare)
                              Endrik Jäger (Kuressaare)
                              Andre Mägi (Paide LM)
                              Margus Reinaru (Paide LM)
                              Rauno Uusküla (Paide LM)

                              Kommentaar


                                Riido Reiman (Kuressaare)-väravavaht
                                Rauno Reiman(Kuressaare)-keskkaitsja,paremkaitsja
                                Konstantin Logvin (Kuressaare)-vasakkaitsja,winger
                                Thorwald-Erik Kaljo (Kuressaare)-winger,äärepoolik
                                Amor Luup (Kuressaare)-keskpoolik
                                Argo Aava (Kuressaare)-ta on kanadas vist
                                Kersten Lõppe (Kuressaare)-äärepoolik,winger
                                Laurits Randmann (Kuressaare)-äärepoolik,winger
                                Endrik Jäger (Kuressaare)-winger,äärepoolik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X