320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul lõi Anelka kokku 45 väravat ja võitsin Boltoniga meistritiitli,inglise karika ja ka uefa karika.kui eelmine hooaeg anti raha vaid 3,7 milli siis uuel hooajal juba 47 milli.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Meistrite Liigas olin ühes grupis Lyoni, Roma ja Moskva Spartakiga. Kuuest mängust neli võitu, üks viik ning kaotus Lyonile. Sellest aga grupivõiduks piisas, Lyon kogus minust ühe punkti rohkem.

      Kommentaar


        Järjekordne näide sellest, et ma mõtlen üht, aga kirjutan teist, kisub viimasel ajal üpris jubedaks juba

        Kommentaar


          Niimoodi mul sai esimene hooaeg Premieris Leeds Unitedi eesotsas läbi ja kurta ei saa.
          Meedia pakkus 19.kohta, aga viimastel hetkedel sain meeskonda meelitada tasuta Youssuf Hersi ningi Razvan Rati + soliidse raha hunniku eest parema wingeri Pino Monacost ja Nacer Barazite PSV-st.

          Kasutasin siis; 4 - 1(dm) - 2(mc) - 2(ründavad wingerid) ja 1 ründaja eesotsas. Vajadusel muutus taktika kas 4-3-3 või 5-4-1 peale. Hooaja lõpetasin tugeval 9.positsioonil. Tiitel juba mitmendat hooaega Arsenalile(kindlustas tiitli alles viimases voorus 5-1minu vastu :/
          Sain hakkama enamvähem kõikidega, kuid Arsenal, Chelsea, Liverpool, ManU ja Tottenham(5esimest satsi Premieris) naljalt kellegile punkte ei loovutanud, nii mitte ka mulle. Liidrid mängisid enamvähem lööge palju tahate me lööme ikka rohkem stiilis ja nii ka minu nõrk kaitseliin pidi inetuid kaotusi vastu võtma.

          Uueks hooajaks pakub meedia 8.kohta, ise loodan lõpetada kas siis suure viisiku taga(miinimum) või siis pretendeerida natuke siin kõrgematele kohtadele. Siht koht Euroopas !
          Meeskond juba tugevnenud Tim Howardi ja Luigi Bruinsi näol. Tulutult jahtisin Assulini Barcast ja Darijo Srnad. Plaanis tuua veel laenulepingu alusel kedagi kesk -ja paremkaitsesse, loodaks ka ründesse.

          Uskumatu ebaõnn aga jälitab mind nii League Cupis, kui ka FA Cupil, kus teisest ringist reeglina edasi ma ei jõua :

          Ahjaa sain ka Nigeeria koondise etteotsa ; sats jääb aga selgelt alla Ghanale ning Drogba & Co'le.

          Kommentaar


            mille järgi saab juurde teha neid klubisi kuhu oma mehi saata laenule...millest see sõltub? affiliated club

            Kommentaar


              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
              mille järgi saab juurde teha neid klubisi kuhu oma mehi saata laenule...millest see sõltub? affiliated club
              Ütled boardile, et nad sulle feeder klubi otsiks. Ma olen tavaliselt iga poolaasta tagant saanud uue soovi avaldada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
                Ütled boardile, et nad sulle feeder klubi otsiks. Ma olen tavaliselt iga poolaasta tagant saanud uue soovi avaldada.
                tra 1 on ja rohkem pole võimalust, sellist optionit ei lase teha, millest see sõltub?

                Kommentaar


                  Ou keegi võiks aitada mind ka palun,et siis kuhu kausta eesti liiga patch ja mis nagu edasi abi vaja sest katsetan seda eesti liigat esimest korda.

                  Kommentaar


                    No klubile ei meeldi lihtsalt, kui rohkem on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KaSpAr 2 Vaata postitust
                      Ou keegi võiks aitada mind ka palun,et siis kuhu kausta eesti liiga patch ja mis nagu edasi abi vaja sest katsetan seda eesti liigat esimest korda.
                      Documents->Sports Interactive->Football Manager 2008->db
                      Valid uut mängu alustades databaasiks Eesti ja ongi olemas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                        Documents->Sports Interactive->Football Manager 2008->db
                        Valid uut mängu alustades databaasiks Eesti ja ongi olemas.
                        Tõesti suured tänud ja jätan edaspidiseks meelde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mustneeger Vaata postitust

                          eh tõmbasin selle ära, aga kaustas on 10 video faili millega ei oska midagi peale hakkata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                            Documents->Sports Interactive->Football Manager 2008->db
                            Valid uut mängu alustades databaasiks Eesti ja ongi olemas.
                            Pane see siia.Ja naudi eesti liigat

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KaSpAr 2 Vaata postitust
                              Pane see siia.Ja naudi eesti liigat
                              kas sealt db alt panen ta 800 faili juurde või panen selle eesti faili sinna 800 faili sisse ?

                              Kommentaar


                                sa paned selle Eesti folderi lihtsalt DB-sse mitte kuhugi 800 sisse ok ehk sinu jutu järgi pane 800 kõrvale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X