320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no nii panin, aga ikkagi ei saa ma seal valida eesti liigat.

    Kommentaar


      Algselt postitas firewall Vaata postitust
      no nii panin, aga ikkagi ei saa ma seal valida eesti liigat.
      my documents-fm08-db sinna copy

      Kommentaar


        Lahe mäng see FM

        Kommentaar


          I hooaeg CC's lõppenud Nottingham Forestiga ning liigas saavutatud 2. koht, seejuures kaotasin esikohale ainult väravatevahega- Wiganil oli 2 väravat rohkem. Kolmandana võitles omale edasipääsu Watford, kes ülemineku finaalis Sheffield Unitedit 3-1 võitis.

          Liiga suurim skooritegija oli Sheffieldi mängija Billy Sharp, 45 väravaga! Minu parim lööja oli Saag 14 tabamusega.

          Uuel hooajal olen siis Premier League's. Ütlesin boardile, et hoidun relegatsioonist ning sain raha 17,5 M ning 245k/week palkadeks.

          Tõin omale sisse hulga uusi mängijaid:

          Nuri Sahin (Dortmund) 0£
          Liam Miller (Sunderland) 0£
          Steve Harper (Newcastle) 0£
          Phil Bardsley (ManU) 0£
          Amado Diogo (Sporting Lissabon) 0£
          John Halls (Reading) 675 000£
          Christian Sanchez (Atlas) 1M£
          Martin Petrov (Man. City) 1,3M£
          Miral Samardzic (Sturm Graz) 2,5M£
          Lee Martin (ManU) 2,9M£
          Remy Riou (Auxerre) 6,5M£

          Välja läinud noored, kellega ma lepingut ei pikendanud ning Arron Davies 100k£ Heartsi.

          Peagi esimene mäng kodus Evertoni vastu.
          Enne transferi akna lõppu tahan veel ühe vasakkaitsja alles jäänud ca 2M eest tuua.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
            Ütled boardile, et nad sulle feeder klubi otsiks. Ma olen tavaliselt iga poolaasta tagant saanud uue soovi avaldada.
            krt mul sama probleem,klubi isegi otsib mingid aga need kas kuskil norra või islandi omad ja sinna ei ole nõus ükski mängija minema.üks normaalne klubi on hispaania esiliigast aga tahaks vähemalt ühte klubi ka inglismaalt.

            nii teine hooaeg peal ja anelka juba 14mänguga löönud 21 väravat
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Lahe mäng see FM

              Kas päriselus pole siis selliseid skoore olnud?

              Kommentaar


                Ehk leian siit kellegi, kes aitaks mind. Ilmselt ei ole ma siiski nii pädev, et oskaksin seda eesti liiga db. käima panna. Sest tehes nagu juhendatud folderi eesti db jaoks oma documentsides asuva manageri kausta, ei juhtu mängu kävitades essugi:s... Jama seisneb selles, et mul ei lase ta isegi valida eesti db'd:s...mul näitab ainult default ja kõik:s...ehk on siis mõni osavam meha, kes selgitaks milles kala..
                The Gun Is Loaded

                Kommentaar


                  DB kaust tuleb panna Football Manager 2008/data/db alla.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    DB kaust tuleb panna Football Manager 2008/data/db alla.
                    Siis sinna kuhu ma installisin peli ? mitte sinna documents teemasse, kuhu mu enda creatitud db tekivad...?
                    The Gun Is Loaded

                    Kommentaar


                      Need, mis sinna tekivad peaks olema DB back-up versioonid. Vähemalt varasemates versioonides oli, praegu pole ise editori näpinud.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kas sul see uusim patch on ikka?Mu meelest läheb see Eesti DB ainult uusimaga tööle.

                        Siit saad selle: http://thedugout.tv/community/showthread.php?t=41195

                        Kommentaar


                          Lahe mäng jah, mängisin Real Betisiga kodus Real Madridi üle 9-1 ja 7 kolli lõi mu ründaja Rafael Sobis (screenshoti hetkel ple).

                          Kommentaar


                            kellel on vaja FMi kui sul on FML

                            Kommentaar


                              mul vist pekkis, 1 hooaeg sai läbi ning kui vajutna continue siis jääbki mõtlema (alt+ctl+del) näitab not responding :S

                              Kommentaar


                                Algselt postitas TSA_ Vaata postitust
                                mul vist pekkis, 1 hooaeg sai läbi ning kui vajutna continue siis jääbki mõtlema (alt+ctl+del) näitab not responding :S
                                hmmm ega sul mõni kiri vastamata pole? Vanade CMidega oli vahel nii, et kui ta pikalt protsessis, siis task manager näitas aeg ajalt not responding. mingi hetk oli ära protsessind ja kõik läks ilusasti edasi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X