320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu fm juba. Tsitaat Bernd Schusteri intervjuust. Did you see the penalties in Real Madrid's box that the referee didn't call?
    I didn't see a thing, so I can't help you out.
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Võttsin endale klubiks Manchester City.

      crazy, crazy, crazy, crazy, crazy, crazy, crazy, crazy, crazy, crazy, crazy, crazy, crazy, crazy, crazy.....mäng oli

      sellist kaasa haarvat ja närvilist FM mängu pole mul ennem old. Vapsjee mäng oli!!

      Transfer budget oli algul ca 15 ja kui juurde küsisin siis lisandus 21M


      IN -

      Diego Bounanotte -> River 250K
      Gustavo Cabral -> Racing Club 500K
      Rafael van der Vaart -> HSV 12.75M (!!!!!!!!!)
      Matias Fernandez -> Villarreal 9.75M
      Nikita Andrejev -> Levadia FREE
      Jermain Defoe -> Tottenham 13M
      KOKKU: 36.25M

      OUT -

      Stephan Ireland -> Wigan 5M
      Michael Ball -> Fulham 2M
      Giorgos Samaras -> Portsmouth 2M
      Emile Mpenza -> FREE
      Dietmar Hamann -> FREE
      Paul Dickov -> FREE
      Danny Mills -> FREE
      Darius Vassell -> Sunderland 2M
      Sun Jihai -> Birmingham 1M
      Nedum Onuoha -> Charlton 2.5M
      KOKKU: 14.5M


      Isaksson
      Corluka - Ricahards - Dunn - Garrido (vahetus - Cabral)
      Boijnov - Elano - van der Vaart - Fernandez (vahetus - Petrov, Buonanoette, Johnson, G. Fernandez)
      Defoe, Bianchi


      League Cup:
      Man City vs West Ham 0-1
      Bellamy 90 min

      FA Cup
      Man City vs Man Utd 1-2
      Binachi 35 min Tevez 60 min
      Saha 90 min

      Liiga Cup kaotust määris juhtkond mulle nina alla hooaja lõpuni.

      Hooaeg oli uksumatult põnev, neli meeskonda - Liverpool, Man Utd, Man City ja Arsenal - läksid hooaja lõpuni 4kesi eest ja külg külje kõrval. Hooaja lõpuni oldi kogu aeg 4 punkti sees(!!!). Täitsa lõpp, mitte üksi ei pääsenud kaugemale kui neli punkti. 37 mängu jutti 4 punkti sees kuni viimase vooruni. Alati keegi komistas kellegi otsa, kui hakkas eest libisema ja kõik ülejäändu 3 meeskonda tõmbasid järgi. Täielikuks thrilleriks kujunes hooaeg eriti draagiline oli lõpp!

      37. voor, tabeli seis -

      Liverpool 84 p
      Man City 82 p
      Man Utd 81p
      Arsenal 81 p

      Suht loogiline oli, et jään ilma tiitlist kuna komistasin ise lõpus Wigani otsa ja Liverpoolil on viimane mäng peksupoisiga Derbyga ja mul Tottenhamiga. Võttsin eesmärgiks lõpetada 2. kohaga, vähemalt edestada Man Utd. Aga....

      38. voor

      Derby vs Liverpool 1-0
      G. Barnes 75 min

      Man City vs Tottenham 2-1
      Dunn 25 min Keane 30 min
      Defoe 67 min

      Man Utd vs Chelsea 0-0

      Arsenal vs West ham 1-2
      Hleb Bellamy (2)

      Ei viitsind isegi mängu hetkel vaadata LATEST SCORE´i kuna teadsin, et Liverpool purustab Derby aga sa kuradi kurat 75 min!!!!

      LÕPP TABEL -
      Man City 85 p
      Liverpool 84 p
      Man Utd 82p
      Arsenal 81 p

      Tra, mis mäng oli!!! 38. mängu 4 meeskonda 4 punkti sees koguaeg

      Kommentaar


        Meh see ei ole midagi võrreldes selle screeniga mis ma ühes FM foorumis nägin...

        Kommentaar


          Miks sa ei maga?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Seda kutsutakse hilise uneaja sündroomiks

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Anelka lõi teisel hooajal 62 mänguga 61 väravat.pole paha
              Anelka on ületanud Bill "Dixie" Deani rekordi siis, 1 hooajaga 60 väravat.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Mida rohkem suurekaliibriga mehi Leedsi ridadesse suudan tuua seda hullematele satsidele kaotan. FA Cupis Barnetile 1:2 ikka ei kaotaks :/

                Kommentaar


                  Mul lõi Rooney 47(8) mänguga 61 väravat, pole ka paha, aga see juhtus alles siis kui ta oli juba 29-aastane, samuti sai 18 Man of match nimetust. Aga küsimus suurele ringile, kes on Teil enim assiste andnud hooaja jooksul. Mul sai Anderson 39 hooajaga kokku 44(7)-s mängus, seda 26-aastaselt. Egas muud midagi
                  Overall 47 (8) 61 12 18 5 0 0.49 71 % 68 % 48 40 7.69 - Rooney, ma salvestasin Andersoni oma ka ära, aga hetkel ei leidnud üles.
                  Last edited by crisron7; 14.01.08, 16:58. Põhjus: Täpsustus

                  Kommentaar


                    Niisis, mõtlesin, et võtaks midagi huvitavat ja alustasin mängimist Horvaatia First Divisionis NK Osijekiga. Väga suurt FM kogemust pole, seega ei seadnud ka väga suuri sihte. Board oli rahul sellega kui lõpetaksin suurklubide järel (Hajduk, Dinamo, Rijeka, Zagreb). Meedia ennustaski 5-dat kohta. Hooaja alguses müüsin maha meeskonna kapteni, mida ära hoida lihtsalt ei suutnud, kuna chairmani arvates oli pakkumine liiga ahvatlev. Algus oli hea ning poole peal olin 2. kohal. Kõik tundus kuidagi lihtne. Aga hooaja teine pool lendas vastu taevast. Müüsin maha veel 2 põhikoosseisu venda, kuna nad hakkasid inisema, et ma ei luba neil areneda paremate klubide suunes jms. Nii nad läksid. Proovisin leida kiired asendused. Üks noor bosnia äär tuli päris hästi välja, teine aga luhtus. Hooaja lõpp kisus väga tihedaks ja lõpuks jäin 2 punktiga 3-daks. 2 punkti EURO Cup-ist. Natuke olin vihane, kuna vaheti sain liiga lolle kaotusi. Croatian Cup`il jõudsin finaali, mille võitmise korral oleks samuti Eurosse saanud. Kahjuks kaotasin kahe mängu kokkuvõttes 5:0 Dinamole. Ja pidin leppima EURO Vasega. Liiga pani kinni Hajduk, kellega ma mõlemad omavahelised mängu võitsin. Top Goalscorer oli mul Karlo Primorac. 16 tabamusega jäi ta liigas teiseks. Board oli üldiselt rahul, finantsidega suutsin miinustes oleva klubi poole milliga plussi ajada. See neile meeldis. Samuti olin investeerinud ostud noortesse tuleviku meestesse. Hetkel siis suvi 2008, käimas Euro Vase 3. round, kus kokku läksin tšehhi klubiga. Enne seda alistasin Montenegro klubi ja Kaasani Ruubini. Rubiniga läks väga õnneks, kodus sain 3:1 sutti ja võõrsil panin kaitsva taktikaga 3:0. Uskumatu natuke... Kodune hooaeg algab peagi, olen tugevdanud veidike koosseisu ja hetkel põhiga suht rahul. Äärekaitsjad ehk nõrgimad lülid, aga äkki kannatab ära. Loodan vähemalt Euro Cupile see aasta saada ning hea õnne korral tiitlit rünnata. Manageri pakkumisi mujalt pole tulnud, ega ei võtaks vastu ka hetkel. Horvaatias on veel lõpetamata pooleliolevad asjad. Ahjaa, euroopa meistriks krooniti Portugal. Nani pani hullu.

                    Aitäh
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar




                      Lõbus mäng oli. Noh, lõpus minu jaoks vähemalt.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Mängin Levadiaga ja esimene hooaeg kohe CLi I ringis kohtusin Tamperega, kellele Nikita Andrejev korralikult Kadriorus kudi-kudi tegi. 88 minutil oli Tampere võõrsil löödud väravatega edasipääseja...

                        Teises ringis kohtun Shaktariga.
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          Esimene hooaeg Rumeenia liiga väljalangemiskandidaat FCM Universitatea Cluj'ga seljataga ning asjad on läinud fantastiliselt. Olin poole hooaja peal 2 miljoniliste kulutuste järel 9. kohal, kuid siis saabus kauaoodatud Martin Fenin Teplice'st, kes kiirelt ennalt jumala staatusesse suutis mängida, lüües ülejäänud poole hooaja 14 väravat. (Võrdluseks võib öelda, et liiga parim väravakütt sai kõigi mängude peale 22 kolli)

                          Kuna olen ennegi sama klubiga tiitleid korjanud, siis tõmbab süda ikka vanade täkude poole ning järgmisel suvel plaan ässade kogumist alustada. Esimeseks sihiks on noor 18-aastane Cristian Daminuta, kes keskvälja kamandades eelmisel korral mu kapten oli. Kuulsamatest meestest plaan tulevikus hankida Tamas, Pulhac, Keserü, Niculae ja mõned veel.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Nii, otsustasin ka lõpuks FM08 ära proovida, kuna mängisin hiljuti CM07-t ja siis tuligi isu peale, lugesin varasemast postist ,et on olemas ka eesti liiga vms, FM 07-s sai ise ka seda proovitud ja oli väga lahe, äkki keegi annaks lingi kust saaks seda 08-le.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mustneeger Vaata postitust
                              Siit saab

                              Kommentaar


                                küüzmüüz, kuidas ma saaksin fixtures listis väiksed klubilogod paika?
                                teen kõik nagu õpetuses kirjas. Igalpool mujal on logod ja pildid ok, aga väiksed logod ei lähe kohe mitte paika. hjelp?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X