320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    sooviks mõnd lahedat face ja logo pack, ehk keegi oskab aidata?




    Natsa minu karjäärist:

    Kommentaar


      kas kellelgi sellist jama on olnud, et mängijale ei meeldi tema ise ja soovib meeskonnast lahkuda ? mida teha, et oma parimat ründajat ei kaotaks ?
      ½121½

      Kommentaar


        Proovi hiigelkontrahti; palu, et ta mingit mängijat soovitaks ja osta ta. Võib-olla aitab.
        sigpic

        Kommentaar


          Mõtlesin ,et kirjutan ka üle pika aja siia siis midagi, just tuli 2009 aasta 1 juuni ning sellel õnnelikul päeval pakus Flora managment eesotsas Pohlakuga mulle uut lepingut aasta 2011-ni.Olin nõus, Gams oli väga rõõmus,et ma selle vastu võtsin:P
          Liigas jäin kahjuks jälle 4daks......
          Küsiks paar küssi ka,
          1)Kus saab vaadata Free Agentside nimekirja?
          2)Kuna on lootust ,et uus juht tuleb klubile?, Pohlakust saab juba vaikselt villand


          Hakola väärtus on ka juba 120k vms, peaks ta maha müüma...
          Noortest on hetkel kõige tugevam Rõivassepp, kes mängib veel U19-s, aga varsti saab põhikooseisu, tema väärtus on 60k.

          Kommentaar


            Miks on nii, et suurturniiridel mängivad nõrgad võistkonnad mitte need, kes tegelikult kvalivitseerusid? Eesti mul nt 2008 Eurol veerandfinaalis.

            Eesti pole nõrk , aga ülejäänud küll on.
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              Sul netist tõmmatud mäng siis...

              Kommentaar


                ole ohmu, eriti ohmu.

                KAS KEEGI SAAB/VIITSIB TEHA MULLE PUUST JA PUNASELT ETTE, KUIDAS MA SAAN EESTI LIIGAT MÄNGIDA?

                mida selleks vaja, nt. kui mul praegu pole isegi mängu algusest lõpuni puust ja punaselt ette teha siis jagan lahti asja ja saan ka eesti liigat nautida

                Ette tänades!

                Kommentaar


                  ma olen proovinud mingi patchiga mis siin teil üleval ka kusagil aga ma ei saa ikka.milles võib asi olla?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                    Miks on nii, et suurturniiridel mängivad nõrgad võistkonnad mitte need, kes tegelikult kvalivitseerusid? Eesti mul nt 2008 Eurol veerandfinaalis.

                    Eesti pole nõrk , aga ülejäänud küll on.
                    Algselt postitas Cule Vaata postitust
                    Sul netist tõmmatud mäng siis...
                    Aga mis seda mingi patchiga korda ei saa ?
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                      Aga mis seda mingi patchiga korda ei saa ?
                      pead poest mängu ostma... siis saab...

                      Kommentaar


                        Paljuga ma umbes kätte saan poest mängu ?
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar




                          internet on vaffa

                          Kommentaar


                            Pigem on sul mingi kahtlane data update, kus on jõudusid pisut ümber paigutatud. Alusta uut mängu originaalandmebaasiga või 8.0.1 patchi andmebaasiga ja vaata, kas siis ka toimub. Netist tõmbamine või poest ostmine selliseid asju ei muuda.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                              Pigem on sul mingi kahtlane data update, kus on jõudusid pisut ümber paigutatud. Alusta uut mängu originaalandmebaasiga või 8.0.1 patchi andmebaasiga ja vaata, kas siis ka toimub. Netist tõmbamine või poest ostmine selliseid asju ei muuda.
                              Originaaliga on nii ja 8.0.1-ga on ka nii, aga ma paigutan patchi uuesti.

                              E: Pmst panin patchi uuesti peale ja hakkan nüüd mängu käivitama ja ütleb, et: Unable to find correct PC CD-ROM.
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                                Originaaliga on nii ja 8.0.1-ga on ka nii, aga ma paigutan patchi uuesti.

                                E: Pmst panin patchi uuesti peale ja hakkan nüüd mängu käivitama ja ütleb, et: Unable to find correct PC CD-ROM.
                                Vot sellega ma sind enam aidata ei saa.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X