320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga mul on siiski selline tunne, et ma tirisin üldse "valet faili". Äkki keegi viitsib anda ühe lingi kust ma selle saaksin. Lappasin siin teemas küll ringi, aga need mis leidsin olid kahtlased.
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      1)Kus saab vaadata Free Agentside nimekirja?
      Contract Status - Expired
      ½121½

      Kommentaar


        Hih, muidu oli ikka eesti koba ja sai healjuhul 2-2 viigid vastasega aga nüüd 2010a kvalifikatsooni mängus lutis Hispaaniat 2-0


        Tekkis üks küss, kui mul on mängus kaks managerit, kas nende vahel saab ka trade teha?

        Kommentaar


          ikka saab. enamuste edu võti selles mängus
          ½121½

          Kommentaar


            Algselt postitas Hughes Vaata postitust
            ikka saab. enamuste edu võti selles mängus
            Mõtlesin ka ,et müüks oma pussyd mehed suure rahaga maha jne, aga ei tea kas hakkan mängu rikkuma


            Üks küss veel, nimelt mängu alguses valisin riikiteks ainult eesti,inglismaa ja itaalia, nüüd kui vaatan vabu töökohti näengi ainult nende riikide omasid, aga kuidas ma näeks nt Saksamaa või Hollandi omi,ning kuidas saaks lisada riike juurde, ilma uut mängu alustamata kui ültse see võimalik on?

            Kommentaar


              Ei ole võimalik.

              Kommentaar


                Kas keegi saaks jällegi anda lingi kust saaks eesti liiga?
                Mustneegri lingist ei hakka downloadima
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                  Kas keegi saaks jällegi anda lingi kust saaks eesti liiga?
                  Mustneegri lingist ei hakka downloadima
                  See ei hakkagi ise downloadima seal lehe all on download link: eesti.rar sinna klikad siis on korras

                  Kommentaar


                    Algselt postitas KaSpAr 2 Vaata postitust
                    See ei hakkagi ise downloadima seal lehe all on download link: eesti.rar sinna klikad siis on korras
                    siiski mitte.... sinna klikates lööb mingi errori moodi asja ette

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      siiski mitte.... sinna klikates lööb mingi errori moodi asja ette
                      Ma ei tea ma läksin selle mustneegri lehele ja mul töötab ilusti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KaSpAr 2 Vaata postitust
                        Ma ei tea ma läksin selle mustneegri lehele ja mul töötab ilusti
                        Jah, sest tubli mustneeger uploadis selle eile uuesti
                        Algselt postitas Cule
                        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                        Kommentaar


                          Arr, Need Help Again!


                          Tegin siis ühe patu:S Müüsin mõned oma mehed 500k-ga Portsmouthi ning Aksalu 2.5ga Bymerisse vms....Nüüd on 4.0milli umbes, lasin boardil nii trenni parandada kui ka noorte asja parandada, lubasid lähikuudel asja käima panna....Nimelt vaatasin ,et minu mehed(eesotsas noored) on väga nõrgad, Levadial ja teistel minuga sarnastel on 18-19a noored Value-poolest palju suuremad, minul healjuhul 0-1k.Vaatasin ,et ahha ainult 1treener on, palkasin 2juurde, mõlemad treenivad nii noori kui vanu, siit essa küss, kuidas ma saaksin neid panna ainult üht treenima?.
                          Nüüd siis kuskil kuu juba niimoodi lasknud aga vahet pole märgata, aa, trenni panin ka raskuselt kõige tugevamaks,mida ma teen valesti? Kas pean kuskilt käsitsi trenni muutma ,et noored areneks või milles on asi?

                          Kommentaar


                            ..ja ka minu küsimus oleks, et kuidas saaks kiirendad tööloa saamist oma mängijal, kui üldse saab?
                            http://muhel.planet.ee/fm

                            EESTI FM (Football Manager) KLANN

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Arr, Need Help Again!


                              Tegin siis ühe patu:S Müüsin mõned oma mehed 500k-ga Portsmouthi ning Aksalu 2.5ga Bymerisse vms....Nüüd on 4.0milli umbes, lasin boardil nii trenni parandada kui ka noorte asja parandada, lubasid lähikuudel asja käima panna....Nimelt vaatasin ,et minu mehed(eesotsas noored) on väga nõrgad, Levadial ja teistel minuga sarnastel on 18-19a noored Value-poolest palju suuremad, minul healjuhul 0-1k.Vaatasin ,et ahha ainult 1treener on, palkasin 2juurde, mõlemad treenivad nii noori kui vanu, siit essa küss, kuidas ma saaksin neid panna ainult üht treenima?.
                              Nüüd siis kuskil kuu juba niimoodi lasknud aga vahet pole märgata, aa, trenni panin ka raskuselt kõige tugevamaks,mida ma teen valesti? Kas pean kuskilt käsitsi trenni muutma ,et noored areneks või milles on asi?

                              Noori treenivad üldjuhul noortetreenerid (Youth Coach) Üldtreeninguga tegelevad Coachid ja kui soovid võid palgata ka first team coachi, kes treenib ainult esindusmeeskonda. Palka treenereid erinevate atribuutidega ( mõni kellel kõrgem defense, mõni kellel kõrgem attack jne.)

                              Kommentaar


                                Et siis tegin vea, oleks pidanud palkama Youth Coachi, ja first team coachi, mina aga palkasin üldise, aga kuidas ma neil vahet teeb?

                                Ja üks lihtne küss ka,milline oli teie parim noortest saadud mees(Value poolest, tiimi poolest, kuhu jõudis) ning millised on keskmikud.

                                Hetkel endal kõik tulnud 1k ainult varem mainitud Rõivassepp mängib Lasnamäe Ajaxis(value 50k) ning mingi Potsetsujev-il on value 19k, Negotiaationi ajal proovin maha müüa.

                                Fakk, hakkasin mõtlema ,et nüüd kui tahaks Florast lahkuda siis saan ainult valida Itaalia ja Inglismaa vahel, krt oleks pidanud alguses kõik riigid ikka lisama, nüüd juba on sitaks mängitud, ei tahaks algusest peale enam alustada või mis arvate?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X