320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas keegi saaks uppida eestifm.part08?

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Et siis tegin vea, oleks pidanud palkama Youth Coachi, ja first team coachi, mina aga palkasin üldise, aga kuidas ma neil vahet teeb?

      Ja üks lihtne küss ka,milline oli teie parim noortest saadud mees(Value poolest, tiimi poolest, kuhu jõudis) ning millised on keskmikud.

      Hetkel endal kõik tulnud 1k ainult varem mainitud Rõivassepp mängib Lasnamäe Ajaxis(value 50k) ning mingi Potsetsujev-il on value 19k, Negotiaationi ajal proovin maha müüa.

      Fakk, hakkasin mõtlema ,et nüüd kui tahaks Florast lahkuda siis saan ainult valida Itaalia ja Inglismaa vahel, krt oleks pidanud alguses kõik riigid ikka lisama, nüüd juba on sitaks mängitud, ei tahaks algusest peale enam alustada või mis arvate?

      Kui pakud lepingut treenerile siis saad valida mis tööd ta klubis täitma hakkab. Kui on juba kõvasti mängitud siis ma ei soovita uuesti alustada, sest võimalusi ju on võid näiteks mõne riigi koondist juhtida ka klubi kõrvalt, või inglise või itaalia liiga klubi . Ja suurema database-iga on mäng üldjuhul aeglasem ka, aga jah see on ainult minu arvamus

      Kommentaar


        NO olen proovinud mõne riigi juhiks, aga keegi ei taha mind

        Kommentaar


          et siis uuest...kuidas saab mängijale tööluba?
          http://muhel.planet.ee/fm

          EESTI FM (Football Manager) KLANN

          Kommentaar


            Hangi valitsuses tutvused.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Villem Vaata postitust
              et siis uuest...kuidas saab mängijale tööluba?
              Ega sa muud moodi arvatavasti ei saagi, kui mees on kuskilt kaugelt Aasia, Lõuna-Ameerika või Aafrika meeskonnast. Kui sa soovid teda tõesti oma meeskonda, siis oota kuni ta mängib piisavalt mänge oma riigi koondise eest või saab mõne Euroopa liidumaa kodakondsuse.

              Kommentaar


                Hea variant oleks sebida endale affliated klubi nt. Belgiast, kus see kdakondsuse asi veits kiiremini liigub(3.a kui ei eksi). Ostad mängija, saad elamisloas vms, aga tööloa saamiseks vaja siis mees laenule saata.

                Mul endal Belgias viimast hooaega 2 väga andekat noormängijat : Ameeriklane(AMC) ja Argentiinlane(FC)

                Kommentaar


                  Jippi, just kui tahtsin minna puhkusele terveks hooajaks pakuti mulle Eesti koondise juhtimist:P, olin nõus.

                  Kommentaar




                    Päris põnev seis mul, kui hooaeg läbi, siis räägin täpsemalt oma mängust.

                    Relegatsioonile on põnev ja esikuusik on ka väga põnev.
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      kas keegi saaks uppida eestifm.part08?

                      Kommentaar


                        Mul lõppes siis esimene hooaeg Man City managerina. Bossid tegid hooaja alguses sellise pakkumise, et saan 84000€ kuus ja pean kahe hooaja jooksul tegema meeskonna tiitli võidu võimeliseks. Esimene hooaeg lõppes mul Inglise liigas 6. kohaga (Board tahtis Respectable positsionit, olid rahul), FA Cupis langesin 4. ringis ( 3. ringis võitsin Port Valei L1 liigast 3:1 ja 4. ringis kaotasin Chelseale 0:2). League cupis langesin samuti 4. ringis ( 2. ringis võitsin Macclesfieldi L2-st 2:0, 3. ringis Manut 2:1 (sellest mängust räägin pärast pikemalt) ja 4. ringis kaotasin West Hamile 0:1 ( West Ham oli kõige rohkem raskusi valmistanud mitte suure neliku tiim üldse)

                        Üleminekud:
                        Sisse: Jermain Defoe 14,75 M€
                        Manuel Almunia 2.3 M€ ( ei suutnud tõestada, ühineb nüüd Recreativoga)
                        Steve Sidwell 5 M€ (Uuel hooajal hakkab juba rohkem mängudes osalema
                        Thiago 8M€

                        Välja: Nendun Onuoha 4,5M€ (Mõtlesin et las minna)
                        Emile Mpenza 975K€ ( Mõttetu mees oli)

                        Liigas siis lõpuks:
                        1. Man Utd 77p +43 vv ECC
                        2. Liverpool 77p +33 vv ECC
                        3. Arsenal 76p +33 vv ECC
                        4. Chelsea 74p +32 vv ECC
                        5. Newcastle 72p +27 vv EC
                        6. Man City 68p +22 vv EV
                        7. Tottenham 58p +5 vv
                        8. Everton 54p +2 vv
                        9. Reading 53p +7 vv
                        10. Portsmouth 51p +4 vv
                        11. Bolton 49p -8 vv
                        12. West Ham 44p -17 vv
                        13. Aston Villa 42p -6 vv EC (võitsid League Cupi)
                        14. Blacburn 40p -18 vv
                        15. Derby 39p -18 vv
                        16. Fulham 39p -26 vv
                        17. Birmingham 36p -27 vv
                        18. Middlesbrough 34p -35 vv R
                        19. Sunderland 30p -27 vv R
                        20. Wigan 29p -26 vv R

                        Mul siis algkooseisuks oli:
                        VV: Andreas Isaksson Mänge: 27 Väravaid: 0 Rating: 7.11
                        DR: Micah Richards Mänge: 40 (1) Väravaid: 1 Rating: 6.93
                        DL: Javier Garrido Mänge: 34 Väravaid: 0 Rating: 6.85
                        DC: Vedran Corluka Mänge: 39 Väravaid: 2 Rating: 6.92
                        DC: Richard Dunne Mänge: 41 Väravaid: 0 Rating: 6.85
                        MC: Stephen Ireland Mänge: 30 (5) Väravaid: 0 Rating: 6.91
                        MC: Michael Johnson Mänge: 30 (7) Väravaid: 2 Rating. 7.00
                        MC: Gelson Fernandes Mänge: 21 (14) Väravaid: 1 Rating: 6.80
                        AMR: Elano Mänge: 38 (5) Väravaid: 11 Rating: 7.05
                        AML: Martin Petrov Mänge: 35 (3) Väravaid: 12 Rating: 7.00
                        FC: Algul Jermain Defoe 17 (8) 17 7.00, Hiljem Thiago 14 (5) 10 6.84

                        Ründes olid ka Rolando Bianchi (Pikk vigastus võttis mängu aja)
                        Giorgios Samaras (Halb Condition)

                        OK nüüd see Manu mäng:
                        Oli hooaja parim kindlalt.
                        33´ Carrick 0:1
                        38´ Ronaldo missed penalty
                        58´ Elano 1:1
                        81´ Fernandes 2:1
                        Ainuke suure neliku mäng, kus suutsin domineerida (Läks õnneks)

                        Uuel hooajal ootan endalt Liigas esineliku kohta, Cupide veerandfinaale ja Euro Cupis alagrupist edasi.

                        E: Praegu tuli meelde, et vahepeal käisid jutud minu liitumisest Totthenhamiga, kuid pakkumist ei tulnud , poleks vastu ka võtnud.
                        Eesti mängijatest ei viitsi rääkida, mitte midagi erilist pole juhtnunud ka.
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          kas keegi teab kust võiks saada rahvuskoondistele kit pack'e?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Homie Vaata postitust
                            kas keegi teab kust võiks saada rahvuskoondistele kit pack'e?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
                              paremat lehte pole pakkuda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                                paremat lehte pole pakkuda?
                                google!

                                ma kunagi leidsin need üpris kiiresti. linke kahjuks alles pole...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X