320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No võib-olla on pilt võetud samal ajal, kui mängija ise märtsis/aprilis on. Ega mängimise enda ajal ei viitsi väga pilte jms postitada ju foorumisse.
    sigpic

    Kommentaar


      Mul on natukene rumal küsimus, aga küsin siiski: Kui ma nüüd mängin juba mitmendat hooaega meeskonnaga ja uuendan patchiga, kas siis sellele käimasolevale mängule ka see midagi korda läheb või ma pean alustama uuesti, et patchi mõju saaks toimida?

      Tänades.
      http://muhel.planet.ee/fm

      EESTI FM (Football Manager) KLANN

      Kommentaar


        Algselt postitas Villem Vaata postitust
        Mul on natukene rumal küsimus, aga küsin siiski: Kui ma nüüd mängin juba mitmendat hooaega meeskonnaga ja uuendan patchiga, kas siis sellele käimasolevale mängule ka see midagi korda läheb või ma pean alustama uuesti, et patchi mõju saaks toimida?

        Tänades.
        Sa pead uuesti alustama, et patch mõjuks siis.

        Kommentaar


          Minul uue Patchiga saved mängud töötavad

          Kommentaar


            selline küsimus et kui ma seda patchi ei installi ja mängin selle 8.0 versiooniga, et kas siis on halvem mängida või on mingeid selgeid erinevusi võrreldes patchiga mängides

            Kommentaar


              Palun loe siit erinevusi enne vaata millised ikka eelmised postid ka on

              Kommentaar


                no bljaaa, ma ei saa tööle seda patchi, installin mängu, siis patchi ja siis näitab et mul on 8.0 versioon,
                Olen mingi igast un ja re installi teinud
                Fckuk noh, ennem töötas,aga nüüd kui pidin uuesti peale panema ei tööta

                Kommentaar


                  Algselt postitas kardul Vaata postitust
                  no bljaaa, ma ei saa tööle seda patchi, installin mängu, siis patchi ja siis näitab et mul on 8.0 versioon,
                  Olen mingi igast un ja re installi teinud
                  Fckuk noh, ennem töötas,aga nüüd kui pidin uuesti peale panema ei tööta
                  Enne kui sa uut mängu alustad saad valida kas võtad 8.0.0 või siis 8.0.2

                  Kommentaar


                    Kas see valge tekst on ikka 8.0.2 jaoks. Kui ei, siis vali sobiv. Aga tegelikult: osta originaal!

                    Kommentaar


                      aaga kui ma seda patchi peale ei pane siis jään paljust ilma?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kardul Vaata postitust
                        aaga kui ma seda patchi peale ei pane siis jään paljust ilma?
                        Ma andsin sulle selle lehe kui sa lugeda ei oska siis ma sul mingi tõlk ei ole

                        Kommentaar


                          No Bljaaa, ma küsin arvamust,
                          vb on need erinevused väikesed, kuigi neid on nii palju.
                          kui mingit suurt muutust mängus pole, siis ma küll seda ära ei huiiija

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kardul Vaata postitust
                            No Bljaaa, ma küsin arvamust,
                            vb on need erinevused väikesed, kuigi neid on nii palju.
                            kui mingit suurt muutust mängus pole, siis ma küll seda ära ei huiiija
                            noh ega ma ei tea aga eelmisest patchist oli küll kasu minu arust seda praegust pole jõudnud veel proovida

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kardul Vaata postitust
                              No Bljaaa, ma küsin arvamust,
                              vb on need erinevused väikesed, kuigi neid on nii palju.
                              kui mingit suurt muutust mängus pole, siis ma küll seda ära ei huiiija
                              esimene patch parandas ära esimesed suured vead, nagu üks praeguseks juba legendaarne closing down bugi. teisega jätkatakse parandamist ja püütakse viia asja reaalsusele lähemale. Lisaks data update, mis mõjub küll ainult siis kui uut mängu alustad. Varem tehtud mänguga midagi muud ei juhtu, ainult mäng läheb paremaks ja reaalsemaks mina hetkel soovitan

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                esimene patch parandas ära esimesed suured vead, nagu üks praeguseks juba legendaarne closing down bugi. teisega jätkatakse parandamist ja püütakse viia asja reaalsusele lähemale. Lisaks data update, mis mõjub küll ainult siis kui uut mängu alustad. Varem tehtud mänguga midagi muud ei juhtu, ainult mäng läheb paremaks ja reaalsemaks mina hetkel soovitan
                                Ole hea, seleta lahti mõiste Closing downi bug.
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X