320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    No player instructions peab ka õige olema. Kaasarvatud sobivad mängijad ümberringi.

    Endal õnnestus siukese tundmatu Rumeenia klubiga U Cluj maailma tipu tõusta. Rohkem ei viitsi plärada kui 2018. aastal ja 2019. aastal sai CL koti pistetud. Eriti võimsalt esinesime 2019. aastal - 10 võitu ja 4 viiki, vastasteks tiimid nagu Lyon, Zaragoza, Villarreal (Hispaanias on hierarhias natuke muudatusi toimunud , Milan. Suutsin Hall Of Fame's Sir Alex'i ja Trappatoni järelegi tõusta. Tiim põhimõtteliselt teistest kindlasti üle pole induviduaalselt, aga meeskonna mäng, hea taktika ja super vormiajastus mängisid suurepärast rolli. Esimese võiduks suutsin ennast aprilliks-maiks sellisesse hoogu saada, et toimunud 7 mängu võitsime väravatevahega 27:2 või nii, kusjuures liigas (mis muidugi ammu võidetud) mängisime kõigi suurte konkurentidega ja CLis Juventuse ja Arsenaliga. Tiim koosnes vähemalt 75% kodumaistest meestest, et võidust täit rõõmu saada ja challenge vähe tugevam oleks.

    Lõpetasin sellega mängu mingiks ajaks ära, nüüd proovin karjäärimehena oma õnne.

    DB:

    Argentina (Premier Division Only)
    Belgium (First Division Only)
    Brazil (First Division Only)
    Czech Republic (First Division Only)
    Denmark (Premier Division Only)
    England (Coca-Cola League 1 and Above)
    Finland (Premier Division Only)
    France (Ligue 2 and Above)
    Germany (Second Division and Above)
    Greece (Superleague Only)
    Hungary (Division I Only)
    Italy (Serie C2 and Above)
    Holland (Premier Division Only)
    Mexico (First Division Only)
    Portugal (Bwin League Only)
    Scotland (Premier League Only)
    Serbia (SuperLeague Only)
    Spain (Liga BBVA and Above)
    Switzerland (Super League Only)
    Turkey (Premier Division Only)
    USA (MLS)

    Ei viitsinud uuesti kirjutama hakata, kui juba inglise keeles postitasin teisse foorumisse. Alustan Serie C2A's Lumezzanega. Ehk saab juba aastakesega väheke prežtiissema töökoha, kasvõi mõne Euroopa madalama tasemega riigi tiitlipretendetidega, et Euroopas natuke end nädiata.


    arusaadav, Carvalho lihtsalt siis ei sobinud ta omasuguste brasiillaste ja ukrainlastega kokku mängima. kuigi mängu käsklused panin vastavalt mehe oskustele ja võimetele paika.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Ühinen sooviga.
      Ma teen proovi ja üritan midagi nikerdada. Mingit tähtaega praegu ei sea, vaatan, kui palju aega jätkub.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        link Tanel su jutule?
        Jutu ei ole rohkem, kui Susie FM On Topic/Off Topicu teemas olen pläranud.

        Algselt postitas kuramusevaim

        arusaadav, Carvalho lihtsalt siis ei sobinud ta omasuguste brasiillaste ja ukrainlastega kokku mängima. kuigi mängu käsklused panin vastavalt mehe oskustele ja võimetele paika.
        No ilmselt panid siiski midagi valesti või ei suutnud õieti motiveerida. Ilmselt pole ta küll sama hea, kui varasemates FMides, kuid Shakhtaris peaks ta küll säratud saama.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Jutu ei ole rohkem, kui Susie FM On Topic/Off Topicu teemas olen pläranud.



          No ilmselt panid siiski midagi valesti või ei suutnud õieti motiveerida. Ilmselt pole ta küll sama hea, kui varasemates FMides, kuid Shakhtaris peaks ta küll säratud saama.


          no ei tea, N.Castillo, Fernandinho, Alex säravad siiani mul kuigi pole sugugi halvemad mängijad. kui keegi head AMR-i osta tahab siis noor Alex on super selleks.

          Kommentaar


            Eesti database

            Siin on ainult klubid swapitud. Seega klubide koosseisud on nii nagu nad on, suht imelikud. Näiteks Kasimir on Levadias miskipärast. Ma tegelen ka sellise variandiga, kus üleminekud on pisut täpsemad ja lisan andmebaasi sellised mängijad, keda seal hetkel näiteks ei ole. Samuti suurendan pisut klubide eelarveid. Aga selle lõplik variant tuleb siis, kui soccerneti hooajaeelsed ülevaated kõigist klubidest üleval.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Kas need Kalju brassid on ka ?

              Ja kas nad on head :P ?
              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

              Kommentaar


                Algselt postitas Mr Self Destruct Vaata postitust
                Kas need Kalju brassid on ka ?

                Ja kas nad on head :P ?
                Kalju brasse andmebaasis ei ole. Aga ma lisan nad järgmises versioonis, mis peaks valmima laupäevaks-pühapäevaks. Kõik oleneb soccernetist ja nende eelvaadetest, kõik oma andmed ma võtan sealt üldjuhul
                Ja need Kalju brassid teen ma mingi -5 või -6 potential abilitiga, mis on vahemikus 70-120. Umbes nii.

                EDIT: Olen terve õhtu tegelend sellega ja saab ehk juba homseks parandatud variandi valmis ja üles.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  SIIN asub Eesti liigaga andmebaasi valmis variant. Enjoy!
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Suured tänud. Tõmban kohe kui aega on.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Balti liiga ka olemas ?

                      Kommentaar


                        Liiga on Slovakkia baasil tehtud ning editoriga kahjuks uusi võistlusi teha ei saa ega olemasolevaid muuta. Seega on Meistriliigas 12 meeskonda ning tuleb leppida sellega, mis hetkel olemas
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          See on see viga, et FM-makerid ei austa suuri jalgpallimaid nagu Eesti..

                          Kommentaar


                            Eesti tegemistest minu FMi mängus

                            2016nda aasta EMi valiktsüklis läks Eestil ikka väga hästi! Pääseti play-offi! Siin on siis alagrupp:


                            kusjuures Horvaatiat võideti võõrsil 4:2 ja kodus 1:0!
                            Kreekale kaotati nii kodus kui ka võõrsil 1:3....

                            Paly-offis kohtuti Šotimaaga ja saadi suhteliselt haledalt...


                            koondise põhitegijaks on kerkinud Kaimar Saag, kes nüüd mängib Benficas.


                            Benfica kusjuures pääses Meistrite Liigas esimesena edasi ka alagrupiturniirilt. Hetkel on Kaimarist huvitatud nii Napoli kui ka Galatasaray. Tema senine teekond on olnud FC Levadia -> FC Kobenhavn -> Palermo -> Benfica. Pole paha

                            Teisi tegijaid eestlasi:
                            Aleks Mones mängib Ascolis (Serie A-s 19nes hetkel)
                            Enar Jääger Chievos (Serie B-s 3s hetkel)
                            Eino Puri Heerenveenis
                            Igor Morozov Werder Bremenis
                            Ragnar Klavan Benidormis (Hispaania Liga BBVA-s 17nes)
                            Eduard Ratnikov Otelulis (Rumeenia)


                            Aga sellest ma näiteks aru ei saa, et Eesti koondise infolehel on staarina kirjas Aiko Orgla, aga mees pole veel kordagi A koondist esindanud ja hetkel ta üldse Flora II-s...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                              See on see viga, et FM-makerid ei austa suuri jalgpallimaid nagu Eesti..
                              Noh, kui pool eesti rahvastikust ostaks igaüks ühe mänguplaadi, siis ilmselt austataks kah. Varem ei tundu küll neil meie peale liigselt vaeva nägemine kasulik.

                              Kommentaar


                                Krt, kas on minus värk või ongi people_db fail corrupt unrarimise ajal. Proovin uuesti tõmmata.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X