320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poom 1:1 Tursk

    Q.P.R. 2:0 Brighton
    Brighton 1:0 Q.P.R.

    Hooaeg on üle ootuste hästi läinud, rohkem kui läbi saab.
    sigpic

    Kommentaar


      mul ise käsil esimene hooaega Accringtoniga premieris ja peaks mainima et hetkel 18kohal ja püsima jäämine väga raske.liiga suurim staar on minu VV Artjom Taar kes on juba kaks kuud jutti valitud liiga parimaks mängijaks ja tänu temale pole ühtegi suurt sauna saanud.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Räägin ka siis paar sõna oma Watfordist, algusest peale Watfordiga mänginud ning nüüd aastas 2017, olen võitnud 3 meistriteliigat, viimased 6 premier leaguet ning enamus league cupe ja FA cupe kuid need on väiksema täheldusega ja neid enam väga ei loe.

        Praegune liiga seis on siis selline ning nii on ta olnud viimased 6 liigat, umbes 20 punktilised võidud:

        [img=http://img216.imageshack.us/img216/5037/p87adtmpvp9.th.jpg]


        Mängijad on päris ponksid, päris paljud on juba regenid nüüd:
        [img=http://img145.imageshack.us/img145/9451/b8oaatmpea7.th.jpg]


        Ja selle hooaja statid ka siis:
        Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


        Ning olen terve aja ühte ja sama taktikat mänginud ning toidab =):
        [img=http://img232.imageshack.us/img232/8267/wykb0tmpjp5.th.jpg]

        Ning märgiks ära et Lulinha peaks igas satsis olema, max miljoni peab ta eest kohe alguses maksma ning Corinthiansist tuleb peaaegu igalepoole

        Kommentaar


          Palju sa CR7 eest välja käisid?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Väga kobe esimene hooaeg aste kõrgemal igatahes. Kahju, et lolle punkte ära andsime, oleks ehk play-off'igi jõudnud.



            sigpic

            Kommentaar


              Kusjuures ma ostsin tollesama Lulinha 500,000£ eest ja saatsin feederisse praksi saama. Tundub, et temast tuleb tegus päss.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                keegi annaks lehekülje või uploadiks sellise asja nagu: match balls for FM2008 (15 palli seal)...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Väga kobe esimene hooaeg aste kõrgemal igatahes. Kahju, et lolle punkte ära andsime, oleks ehk play-off'igi jõudnud.



                  Kuidas sul nii palju mänge on?
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Kuidas sul nii palju mänge on?
                    23 Kodus 23 võõrsil ?

                    Kommentaar


                      Tubli Tanel, Panid poomile ära .
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Kusjuures ma ostsin tollesama Lulinha 500,000£ eest ja saatsin feederisse praksi saama. Tundub, et temast tuleb tegus päss.
                        Watfordiga mängisin siis panin kuti kohe algkoosseisu, esimene hooaeg kui ma ta kätte sain, kohe teda vist ei saanud see brasiilia reegel nende noortega, siis kõmmutas ta ligi 20 väravat - AMC + Playmaker
                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Palju sa CR7 eest välja käisid?
                        Eeldan et sa mõtled Cristiano poissi siis tema sain ma tasuta 2 hooaega tagasi kuna ManU ei saanud 2 hooaega üle 13 koha umbes ja keegi ei pikendanud ManUga lepingut, Rooney sain ka tasuta, teisi ei viitsinud väga näppida

                        Kommentaar


                          Kuidas on võimalik, et mängija kaotab 1 hooajaga 6M oma väärtusest?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Kui sa ta ostsid mingi 10 korda kallimalt, siis ta hind hakkab mingi poole hooaja peal mõnusalt all minema, kui ta just koguaeg mingi 8-9 reitinguid ei saa.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ma mäletan, et ostsin kunagi Rafael van der Vaarti 15,000,000£ eest, mees sai liiga parimaks väravakütiks ja value jäi samaks. Nüüd ostsin ta uuesti aint 7,250,000£ eest ja noh, ennem maksin tema eest topelthinna ja supervorm hoidis seda üleval
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Ma mäletan, et ostsin kunagi Rafael van der Vaarti 15,000,000£ eest, mees sai liiga parimaks väravakütiks ja value jäi samaks. Nüüd ostsin ta uuesti aint 7,250,000£ eest ja noh, ennem maksin tema eest topelthinna ja supervorm hoidis seda üleval
                                VDV on ja loom, enamus tiimides mul , hind varieerub 7.5-10 vahel, oleneb vastaste huvist, Enivei, ta on alati mul parim assister

                                Kommentaar

                                Working...
                                X