320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
    VDV on ja loom, enamus tiimides mul , hind varieerub 7.5-10 vahel, oleneb vastaste huvist, Enivei, ta on alati mul parim assister
    Minumeelest kah ütles, et isegi parim poolkaitsja FM mängus.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
      Minumeelest kah ütles, et isegi parim poolkaitsja FM mängus.
      MC-s ta nii hea ei ole kui AMC, MC-s assistib natuke aga väravaid lööb harva,

      Kommentaar


        Keegi Belgia klubidega on mänginud ja kui siis kas CL on ka suudetud ära võita. Mõtlesin, et mängiks, aga ei tea, kas oleks piisavalt raske mingi 3-4 hooaja jooksul CL võita, et kas see on väljakutse või liiga lihtne. Võiks jah mängida mingite Accringtonide jne aga siis kui CL-i võitmiseks võimalused tekivad, on juba palju hooaegu mööda läinud ning nii kaua mängida ma ei taha teatud põhjustel. Suurte klubidega on suht mõttetu, sest oleks liiga lihtne, Sporting oli ka liiga lihtne, siis mõtlesin et prooviks Anderlechtiga nt mingi 2-4 hooaega eesmärgiga CL võita. Et on siis keegi suutnud edukalt Belgia klubidega mängida?

        Kommentaar


          Ausalt mängides ei ole lootustki. Isiklikest kogemustest võin öelda, et sellise tasemega liigas läheb vähemalt 5+ aastat, et sul tekiks tiim, kes oleks võimeline CLi võitma.
          sigpic

          Kommentaar


            Mul hetkel käsil 2018/19 preseason. Eelmine hooaeg suutsin läbi playoffide tõusta Hampton & Richmondiga Championshipi. Vaatame, mis edasi saama hakkab...

            Kommentaar




              8.0.0

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro
                keegi saaks anda screenshotid zenjovist, saagist ja ojamaast aastal 2015 või hiljem?
                ette tänades
                No Zenjov ja Ojamaa pole midagi, Ojamaa on klubita ja Zenjov on TVMK-s, aga Saag on minu mängus aastal 2017 Genoas ning väärtuseks 8miljonit.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                    Hahah, päris hea juba kõrgemad jõud mängus

                    Kommentaar


                      et siis tegin nagu uue Graphics\Pictures\Kits\Clubs kausta Football Manager 2008 folderisse ja panin sinna need klubide logod erinevatesse folderitesse nagu nad kokkupakituna olid...kui ei toimi ikka mul, isegi mitte My Documents´is. :S
                      help needed! :S
                      Last edited by Riks; 30.03.08, 20:13. Põhjus: teksti täpsustamine.

                      Kommentaar


                        sry, et vb suurem enamuse jaoks võib see loll küsimus olla, kuid ehk on kellegil jagada töötavat eesti liiga patchi !? olen siin foorumis tuhlanud ja need mis olen leidnud on olnud kaduma läinud juba. samas hetkel mul laeb alla ka 8.02 patchi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                          et siis tegin nagu uue Graphics\Pictures\Kits\Clubs kausta Football Manager 2008 folderisse ja panin sinna need klubide logod erinevatesse folderitesse nagu nad kokkupakituna olid...kui ei toimi ikka mul, isegi mitte My Documents´is. :S
                          help needed! :S


                          sorri, sain tööle.
                          seadistusest tuli maha võtta Use Skin Cache...ja ongi korras.
                          proovin näopilte ja särke ka katsetada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hatukas Vaata postitust
                            sry, et vb suurem enamuse jaoks võib see loll küsimus olla, kuid ehk on kellegil jagada töötavat eesti liiga patchi !? olen siin foorumis tuhlanud ja need mis olen leidnud on olnud kaduma läinud juba. samas hetkel mul laeb alla ka 8.02 patchi.
                            Vaata lehtedelt 29-33. Pakun, et kuskil seal oli. Maekase esimene db oli vigane, aga kui ta uuesti üles laskis oli kõik korras.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              8.0.2 (mängu alustasin 8.0.0-ga)

                              Niisiis Kaimar Saag
                              -2011 FC Levadia 88 liigamängu 41 liigaväravat
                              2011-2012(2013) 1,1M naela FC Kobenhavn 3 liigamängu 3 liigaväravat
                              2012-2014(2015) 1M naela Palermo (Serie A) 15 liigamängu 1 värav
                              2014-2015(2016) 2,5M naela Benfica 11 liigamängu 12 väravat
                              2015-2017(viimane hooaja algus septembri lõpus) 6M naela Galatasaray 26 liigamängu 24 väravat (see hooaeg 6 mängu ja 8 väravat!)

                              Pilt kah:



                              Zenjov on Maag Tammekas
                              Ojamaa Nõmme Unitedis
                              neist on suht mõtetu pilte panna...

                              Kommentaar


                                sorri et ma seda teemat sedasi solgin kuid üks küsimus järgmine, et ega keegi juhuslikult Eesti Meistriliiga meeskondadele kuskilt särke leidnud pole? googeldasin päris tükk aega aga ei leidnud kahjuks mina küll mitte, ärge seda sortitoutsi.net pakkuge, seal on ainult logod Eesti meeskondadele.
                                Last edited by Riks; 31.03.08, 00:19. Põhjus: tähemärk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X