320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
    Kas keegi on otse nurgalöögist sisse löönud või lasknud?
    Mul juhtus just meistriteliigafinaalis selline asi, Pooli loputasin liigas 5-1 ja 4-0 ja Meistriteliiga finaalis jäi 90min 1-1 ja siis Ryan Taylor suutis 116-ndal minutil otse nurgalöögist sisse keerutada. Ise nägin sellist asja esimest korda =D
    Mul tegi just eelmine nädal Joe Cole sellise triki.

    Kommentaar


      Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
      Kas keegi on otse nurgalöögist sisse löönud või lasknud?
      Mul juhtus just meistriteliigafinaalis selline asi, Pooli loputasin liigas 5-1 ja 4-0 ja Meistriteliiga finaalis jäi 90min 1-1 ja siis Ryan Taylor suutis 116-ndal minutil otse nurgalöögist sisse keerutada. Ise nägin sellist asja esimest korda =D
      Selline asi on juhtunud Nõmme Kaljuga mängides. Väravalööjaks oli Mati Lember

      Kommentaar


        Mul korra Galkin skooris nurgalöögist Meistriliiga mängus. Aga enamjaolt on jah resultatiivne esiposti keskkaitsja.

        Kommentaar


          Tervist, jagaks siis teiega natuke oma graafikat, kui kedagi huvitab.
          Eesti facepack, enamasti E-Style'i formaadis
          Cut-out stiilis päkk mis sisaldab siis mõnda Eesti mängijat

          Ja just sain valmis uute Kalju vormidega:
          DELFI kommijad ahju!

          Kommentaar


            Algselt postitas Hampton Vaata postitust
            Tervist, jagaks siis teiega natuke oma graafikat, kui kedagi huvitab.
            Eesti facepack, enamasti E-Style'i formaadis
            Cut-out stiilis päkk mis sisaldab siis mõnda Eesti mängijat

            Ja just sain valmis uute Kalju vormidega:
            ÜLIKÕVA!!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              ÜLIKÕVA!!!!
              Vaata et lahti ei lähe kogemata, seda nad tahaks

              Vormide teostus on ilus FM jaoks muidu, aga vorm üldises mõttes on küll kole soomestiilis neoontuledega kirju-vikerkaar.

              Kommentaar


                Algselt postitas gamer Vaata postitust
                Vaata et lahti ei lähe kogemata, seda nad tahaks

                Vormide teostus on ilus FM jaoks muidu, aga vorm üldises mõttes on küll kole soomestiilis neoontuledega kirju-vikerkaar.
                Ega ma siis särkide peale

                Kommentaar


                  Mul profiilis näitab, et olen Eesti koondise manager, aga vaadates Eesti koondise "Staff" nimekirja on seal manager Tarmo Rüütli ja mul on võimalik Rüütli vallandada. Mis ma olen nüüd siis mingi Pohlaku rollis we ?
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    oot põnn sa oled keskerakonnas ka ve?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
                      Kas keegi on otse nurgalöögist sisse löönud või lasknud?
                      Mul juhtus just meistriteliigafinaalis selline asi, Pooli loputasin liigas 5-1 ja 4-0 ja Meistriteliiga finaalis jäi 90min 1-1 ja siis Ryan Taylor suutis 116-ndal minutil otse nurgalöögist sisse keerutada. Ise nägin sellist asja esimest korda =D
                      Miccoli. Portugal - Itaalia Euro2004 soojendusmäng

                      Kommentaar


                        Nonii, kunagi uurisin, et kas on võimalik 3 hooajaga Anderlechtiga CL võita. Esimesel hooajal CLis õnne just polnud, alagrupist edasi ei saanud. Olles 1-0 ees, viigistas Barca 90ndal minutil. Schalke vastu kodus võitsin, võõrsil juhtisin 2-1 ja siis jälle lõpus löödi ära. Teisel hooajal on aga lootused märksa kõrgemad, sest palju uusi mehi ja noored ka arenenud rohkem, usun, et kõik on võimalik. CL 3ndas ringis lõin Celticu kindlalt auti ja essas alagrupimängus võitsin võõrsil Juvet 2-1 kaotusseisust väljununa. Arvan suht kindlalt, et tänu meeskonna heale komplekteeritusele Anderlechti väikese eelarvega klubi tingimustes on see aasta võimalik loota väga head tulemust, aga kui hooaeg lõppenud, siis annan teada, kuidas läks. Panin ka lisandid juurde, kus hetkeseis piltidel.

                        E:Krr, lisandite pildid suht väiksed, aga tundus kõige ökonoomsem variant olevat
                        PS! Kellelgi Leandro Giodaga on kogemusi, hullhea keskkaitsja ikka minu arvates.
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          Milleks sa siis Biglia maha müüsid? Ja veel mingi näruse kahe ja poole milli eest...
                          DELFI kommijad ahju!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                            Milleks sa siis Biglia maha müüsid? Ja veel mingi näruse kahe ja poole milli eest...
                            No ju siis ei osanud ta eest sel ajal rohkem raha saada, aga selle raha eest sain mingi 6 meest ja kui sain tasuta laenule sellise mehe nagu Raul Brasiilia liigast, kes andis 23s mängus 26 assisti ega siis taga ei nuta ka. Kui mulle antakse valida kas osta 6 meest, kellest nt 2 on sama head kui müüdud mees, siis ma ka ostaksin ja seda ma ka tegin. Buananotte 600 poundsi 27 mängu, 9 väravat, 7 söötu AMC ja tema kõrval Raul (on loan). Sel ajal oli Biglia Ajaxis, kus mängis 33 mängu, lõi 0 väravat, andis 8 söötu ning average rating oli 6.64.

                            Aga eks tegelt raha läks peamiselt 4 mehe jaoks, Leandro Gioda, Miranda - mõlemad keskkaitsjad, äärde noor Sergio Mota, kes võitleb koha eest sel hooajal Boussafa ja Rogerinhoga, aga natu veel ja teeb imesid ning väravavaht Renan (Enyeamat ei saanud, ei tahtnud tulla)
                            PS! off topic- Emmastel oli hea karistuslöök Tarvastu vastu 30m taha ristnurka, aga no õnnel on kaduvus, yleajal löödi tagasi ja mäng jäi viiki. Sel teemal siin enam ei räägi, ma niisama mainisin.

                            Kommentaar


                              Keegi siin kunagi küsis taktikat. Panen siis oma taktika siia üles. Sellega paar viimast aastat edukas olnud. Aastal 2017 võitsin Barcaga CLi finaalis ManU-t 6:0.

                              Kuidas faili kasutada?
                              Paki zip lahti. Sealolev .tac fail pane my documents/sports interactive/football manager 2008/tactics siis edasi saab faili juba laadida mängu sees.

                              VV
                              väga head VV-d muidugi vaja

                              CB
                              suured ja tugevad musklis mehed, kes teeksid hästi kaitsetööd soovitatav on kiirus ja keskmisel kaitsel ka enam marking ja consentration.

                              DM
                              Soovitatavalt ka heade kaitseomadustega ja hea peaga mängija

                              CM
                              loomingulised mehed. kauglöögid tulevad kasuks, kuna päris tihti sahistavad ka väljaspool kasti võrku

                              ML/AML/MR/AMR
                              peaksid olema head wingerid, tähtis loomingulisus, kross, kiirus, sööt ja ka driblamise oskused

                              ST
                              tavaliselt üks kiire ja teine suur

                              Ega ma midagi erilist välja tooma ei hakka nende näitajate puhul. Siimaani on toiminud asi ka kui heebleid muuta vastavalt mehe statidele, aga näiteks wingeritel võiks siiski olla crossing often

                              variatsioonid
                              Use target man - nii kiired kui pikad mehed töötavad. olen kasutanud edukalt ka kahte kiiret ründajat, pannud ühe targetmaniks ja target supply run onto ball. Pikkadega aga seni target supply-d pole To Headi peale lükanud. Üldjuhul on target supply Mixed peal. Võib veel proovida panna ka pikkade ründajate puhul äärtele käsu Cross to target man vms.


                              Eks prooviga järgi ja andke tagasisidet
                              Lisatud failid

                              Kommentaar


                                tundub kaunis kahtlane taktika kui aus olla, kuni poole väljakuni kõik keskel, siis hakkab äärte tegevus...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X